Банківські картки

У цьому розділі ви знайдете найкращі банківські картки для громадян України з лімітом і доставкою.

Отримайте картку українського банку

Оберіть банківську картку з кредитним лімітом або без нього та з доставкою додому чи офіс.

unex credit card
Юнекс Credit Card

Юнекс Credit Card — кредитка нового покоління. Банк пропонує оновлені тарифи кредитування та нові функції, які полегшать користування фінансами.  Нові можливості Юнекс банк пропонує такі можливості для нової кредитної карти: Cashback до 25% Рішення по кредиту за 7 хвилин Безкоштовний додаток онлайн-банкінгу Доставка карти до дверей Умови отримання карти Вік — від 21 до 65 […]

карта для мам ПриватБанк
Карта для мам ПриватБанку

Карта для мам від ПриватБанку для економії часу та вчасного надходження грошей.

Як вибрати кредитну картку?

Чи вигідно користуватися кредиткою? Звичайно, якщо з розумом підійти к її вибору та звернути увагу на…

  1. Пільговий період. В середньому 30-60 днів, коли ви звільняєтесь від відсотків.
  2. Кредитний ліміт. Сума, яку ви позичаєте у банку.
  3. Відсоткова стака. Чим менше, тим краще.
  4. Відсотки за зняття готівки. Від 0,5 до 5% за зняття.

Замовити кредитну картку онлайн

Кредитна карта — це одна з банківських послуг, яка має на увазі використання певної суми кредитних коштів, що зберігаються на даній карті. З упевненістю можна сказати, що це — найпопулярніша банківська послуга серед українського споживача.

На такій карті є ліміт суми, який встановлюється банком-емітентом в залежності від платоспроможності клієнта. Якщо клієнт дисциплінований, вчасно вносить відсотки за використаний кредит (а також тіло кредиту), банк в більшості випадків через певний час підвищує кредитний ліміт. Таким чином, банківська установа заохочує клієнта за хорошу кредитну історію. Ви можете замовити кредитну картку онлайн і встановити бажаний ліміт.

Якщо ж виплати по «кредитці» затримуються або не здійснюються зовсім, клієнт може потрапити в так званий «чорний список» людей з негативною кредитною історією. Це загрожує тим, що людині буде складно оформити кредит іншого формату не тільки в цьому банку, але і в інших банках країни.

Всі українські банки пропонують послугу їх оформлення. Більш того, у багатьох банках цю карту «нав’язують» клієнту, навіть якщо він оформляє звичайну (дебетову) картку або споживчий кредит. Цей маркетинговий хід вже давно зарекомендував себе, як успішний, оскільки статистика стверджує, що переважна кількість клієнтів, що мають на руках кредитну карту, рано чи пізно скористаються цими засобами.

Оформляється кредитка без довідки про доходи в більшості банків, які функціонують на ринку України. Клієнт зобов’язаний надати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Так званий «грейс-період» — це одна з переваг кредитної картки. Грейс-період — це пільговий термін використання кредитних грошей без необхідності платити банку відсотки за витрачену суму. Якщо клієнт встигає повністю погасити заборгованість протягом пільгового періоду, він нічого не платить банку.

Як можна оформити і замовити кредитну картку онлайн?

Кредитки картки з доставкою — ще одна перевага, яке дозволяє клієнту замовити карту через цифровий банкінг (спеціальний додаток банку) або через сайт фінансової установи, не виходячи з дому. Деякі банки навіть пропонують послугу доставки готових карт на будинок через кур’єрську службу.

Також оформлення карти онлайн можна зробити не тільки через сайт банку, а й через сайти-партнери. Зараз в інтернеті є багато ресурсів, які надають вичерпну фінансову інформацію про банківські продукти, їх порівняльну характеристику, в тому числі, і про карти. Ми є одним з таких інформаційних порталів. Ви можете замовити кредитну карту онлайн на Finance-Credit.com.ua

Finance-Credit зібрав для вас свіжу інформацію по процентних ставках а також тарифами на випуск і обслуговування кредитних карт українських банків.

Перевагою кредитних карт перед дебетовими картами є можливість здійснювати покупки або отримувати готівку, суми яких більше, ніж залишок на картковому рахунку. Таким чином, кредитна карта може бути корисна в будь-який непередбаченої ситуації.

У разі отримання грошей в кредит по кредитній карті, на відміну від споживчого кредиту готівкою , відсутня необхідність щоразу обумовлювати суму кредиту. Розмір кредитного ліміту встановлюється один раз, при оформленні кредитної картки.