Всі кредити в Україні

Finance Credit підготував список, у який увійшли всі банківські кредити та позики від кращих ліцензійних мікрофінансових організацій (МФО) України. Всі онлайн кредити доступні вам саме зараз!

Що таке онлайн кредити?

Що робити, якщо терміново потрібні гроші в борг на банківську карту? Кредитні питання актуальні завжди. Адже в житті кожної людини бувають ситуації, коли терміново потрібні гроші. До недавнього часу такі фінансові проблеми вирішувалися переважно за допомогою послуг банківського кредитування. 

Відвідавши банківське відділення, фізична особа має можливість отримати споживчий кредит готівкою або купити товар в кредит. З розвитком інтернет-технологій з’явився попит на кредитування онлайн. Люди не хочуть витрачати свій дорогоцінний час на відвідування офісу кредитної установи. Якщо їм потрібно оформити миттєвий кредит, вони хочуть зробити це, не виходячи з дому чи офісу. 

З появою на українському ринку мікрокредітних організацій (МФО) онлайн кредити стали більш доступними. Онлайн позики — це процес оформлення кредитних взаємин і отримання грошей в кредит через Інтернет без відмови в більшості випадків. Після погодження всіх умов кредитування позичальник обирає спосіб отримання грошей — на карту, розрахунковий рахунок або готівкою.

Яку максимальну суму грошей можна отримати?

Дослідження показують, що більшість МФО видають кредити на максимальну суму 5 або 10 тисяч грн. Крім того, деякі організації готові збільшити суму позики для своїх постійних клієнтів. Так, наприклад, взяти другий кредит до 15000 грн можна в мікрофінансових організаціях Miloan і CCloan. Ще більший кредит 20000 грн доступний в двох компаніях — Moneyveo і Credit365.

Зверніть увагу, максимальну суму можна отримати при повторному оформленні позики.

На який термін можна взяти онлайн кредит?

Онлайн кредитування – це, як правило, короткострокове експрес-кредитування для споживчих потреб. Дослідження кредитних пропозицій від МФО показують, що максимальний термін, на який організації готові надати швидкий онлайн займ на карту, становить 30 днів. В індивідуальних випадках деякі компанії можуть продовжити термін кредитування до 3 місяців і більше – такі пропозиції називають довгостроковими онлайн кредитами.

Як погасити кредит онлайн?

Ще одна перевага миттєвих онлайн кредитів — клієнти мають можливість вибрати найбільш зручний спосіб погашення.

  1. Перший спосіб — безкоштовне погашення на сайті кредитної організації (через особистий кабінет або без авторизації на сайті).
  2. Другий спосіб — онлайн погашення через сервіси інтернет-платежів (iPay.ua, Portmone.com, MyPay, EasyPay, PayHub), в інтернет-банкінгу (через Приват24 і ПУМБ online).
  3. Третій спосіб — оплатити кредит можна у відділеннях банків або через платіжні термінали самообслуговування.

Переваги та недоліки онлайн кредитів

Проаналізувавши всі пропозиції МФО і розглянувши процес оформлення кредиту через Інтернет, можемо зробити висновки про такі переваги небанківських онлайн кредитів на банківську карту:

  • Зручність оформлення. Дійсно, дуже зручно отримати гроші, не виходячи з дому, не відвідуючи відділення або офіс кредитної установи.
  • Швидкість отримання позики. На відправку і оформлення онлайн заявки знадобиться 15-20 хвилин. Гроші на карту ви отримуєте миттєво після позитивного кредитного рішення.
  • Можливість отримати гроші з поганою кредитною історією. Не всі банки готові надати кредит клієнту з простроченням. МФО кредитують таких позичальників. Оскільки такі позики більш ризиковані, процентна ставка може бути вище.
  • Цілодобова видача позик. Більшість МФО працює 24/7. Тому клієнти мають можливість отримати гроші в будь-який день і будь-який час доби.
  • Видача кредитів без відмови. Як показує статистика, МФО кредитують споживчі потреби населення практично без відмови.

Недоліки:

  • Високі процентні ставки. Послуги мікрокредитування коштують дорого. Так, наприклад, в деяких МФО розмір ставки починається від 0,8% на добу. Тобто річна ставка по позиках коливається в межах 400-800%. Це занадто багато. Але з іншого боку мікрокредити видаються на короткий період – 1-30 днів. Більшість з них не розраховані для річного користування, але все ж є МФО, які надають кредит онлайн на рік. Ці позикові кошти призначені для термінового вирішення клієнтських проблем. Повірте, в деяких випадках краще зайняти 1000 гривень і через тиждень віддати на 100 гривень більше, ніж не мати таку можливість, коли вона потрібна.
  • Невеликий кредитний ліміт. На жаль, при першому зверненні в МФО позичальнику є в середньому до 5 тисяч гривень. Згодом постійні клієнти зможуть отримати близько 15 тисяч гривень, а ось більше — навряд чи.

Чи небезпечні онлайн кредити?

Аналітики компанії «Finance-Credit» з 2007 року досліджують кредитний ринок України. З появою МФО ми почали аналізувати кредитні пропозиції небанківських фінансових організацій. На цій сторінці ми зібрали пропозиції надійних мікрокредітних організацій, які мають ліцензію Національного банку України на видачу кредитів фізичним і юридичним особам. У нашому списку тільки перевірені і легальні МФО, діяльність яких не заборонена законодавством України.

FAQ

Які вимоги висувають МФО до карт для оформлення кредиту онлайн?

Для отримання кредиту за 15 хвилин на карту вона повинна бути відкритою для транзакцій в інтернеті і не призначеною для соціальних виплат. Термін її дії повинен закінчуватися не раніше, ніж через 3 місяці з моменту подачі заявки. Ряд МФО видає гроші тільки на іменні картки.

Чи можу я оформити кредит онлайн на карту друга або родича?

Це категорично заборонено. Перед видачею термінових кредитів онлайн компанії проводять процедуру верифікації - клієнт повинен підтвердити, що карта належить саме йому.

Якщо я візьму онлайн кредит на карту, це вплине на мою кредитну історію?

Так, мікрокредити, як і стандартні банківські позики, відображаються на КІ. Деякі люди спеціально беруть онлайн кредит на банківську карту, щоб погасити його і підвищити свій рейтинг.

Чи можна видалити особисту інформацію з бази МФО, яка видадала кредит на карту?

Люди, які пропонують видалення боржників з бази МФО, є шахраями. Єдиний спосіб позбутися від боргу - повністю виплатити його.

Що робити, якщо МФО відхилило заявку на отримання кредиту на карту?

Перевірте, чи не допущені помилки в анкеті. При необхідності виправте її та спробуйте ще раз через встановлений в обраній компанії час. Також можете подати заявку в іншу організацію.