Кредит без застави

Найвигідніші онлайн кредити без застави на будь-яку банківську картку — Finance Credit підготував для вас пропозиції від кращих МФО України за 2020 рік. З 18 років кожен громадянин України має можливість взяти гроші у кредит без застави, довідки про доходи та поручителів.

Бувають ситуації, коли дуже складно взяти кредит без застави та поручителів, нехай навіть і невелику суму. Хтось не проходить за віком: молодше 22 або старше 65 років. Хтось тимчасово безробітний, а у когось погана кредитна історія.

Отримати хороший кредит без застави і довідки про доходи в банку майже неможливо. І якщо ви не власник будь-якої нерухомості або цінних паперів, то отримати позитивне рішення по вашій заявці малоймовірно.

Звичайно, маючи можливість надати хорошу квартиру можна отримати і значно більш вигідну процентну ставку. І якщо позичальник впевнений у своїх силах щодо своєчасної виплати, це досить вигідно. Але як бути, якщо майна відповідного під заставу просто немає?

До того ж навіть якщо вам вдалося отримати позику в банку, то терміни отримання грошей можуть затягнутися на кілька діб.

Де взяти позику без застави та поручителів?

Банки найчастіше відмовляють в отриманні мікропозик без пояснення причин, зазвичай це пов’язано з поганою кредитною історією. В цьому випадку взяти позику можна в будь-якій мікрофінансовій організації України. На нашому сайті представлені найбільш надійні та вигідні за своїми пропозиціями представники цієї сфери послуг.

МФО можуть надати кредит без застави та поручителів, не вимагаючи при цьому ідеальної кредитної історії. Вони створюють умови, які приваблюють простих користувачів своєю простотою і вигодою. Не залежно від свого місця положення, будь-яка людина може отримати потрібну суму без особливого клопоту. 

Розглянемо плюси такого кредитування:

 • Отримання грошових коштів безпосередньо в день звернення (зазвичай позика видається менш ніж за півгодини);
 • Гроші видаються без будь-яких передоплат і застав;
 • Мінімальний набір документів – лише паспорт та ІПН;
 • Позику можна отримати у будь-якому місті України, не відходячи від комп’ютеру. Наприклад, якщо ви хочете отримати кредит без застави в Львові, а самі прописані у Києві, це не буде проблемою для МФО.
 • Розмір можливої ​​позики аж до 200 000 грн (але більшість МФО все ж надають позики “до зарплати” на суми до 20 000 грн);
 • Дозволяється достроково погасити заборгованість, тим самим знижуючи виплату за відсотками;
 • Швидке оформлення та розгляд заявки;
 • Отримати позику може будь-який повнолітній громадянин;
 • Термін кредитування може бути від декілька днів або тижнів до кількох років;
 • Переказ коштів можливий на всі види кредитних карт України;
 • Цілодобова робота мікрофінансових організацій з надання своїх послуг.

Чому людям можуть знадобиться швидкі позики?

Велика частина клієнтів МФО беруть кредити до зарплати або на якусь покупку чи послугу. Комусь необхідні грошові кошти для погашення відсотків вже наявного кредиту. Це найбільш поширена причина оформлення мікрозаймів.

Багато людей страждають від великої закредитованості і вже не в змозі своєчасно виплачувати належні відсотки. Тому їм доводиться йти на реструктуризацію своїх боргів, так як це часто вигідніше, ніж платити старі позики.

Взяти позику також можна для реалізації своїх бізнес-ідей:

 • Купити партію товару;
 • Заплатити за оренду приміщення або заробітну плату своїм працівникам;
 • Відкрити нове підприємство або магазин;
 • Розширити вже існуючу справу.

 Є різні види позик за своїми умовами, які допомагають вирішувати індивідуальні проблеми і задачі, що виникають у підприємців.

Найчастіше, отримавши гроші, вони швидко їх реалізують в своїх бізнес-ідеї і отримавши прибуток, відразу ж розплачуються з боргами.

Мікрозаймом також можна оплатити будь-які нетривалі курси, а потім, швидко отримавши роботу за отриманою спеціальністю, заробити отримані гроші з відсотками.

Якщо потрібно терміново зробити покупку за передоплатою онлайн, а з грошима в даний момент проблеми, то МФО – найпростіший і найвигідніший варіант у вирішенні цього завдання. Банки занадто довго розглядають заявку і мають підвищені вимоги до позичальника. Ломбарди пропонують грабіжницькі відсотки і висока ймовірність, що в підсумку ви все-таки позбудетеся своєї застави через завищення плати. А багаті і здатні дати необхідну суму в борг родичі є не у кожного.

Якщо вас цікавлять будь-які подробиці в оформленні мікрокредитів і ви вже обрали МФО для себе, то пишіть на електронну пошту служби підтримки або телефонуйте на гарячу лінію. Зазвичай вони працюють цілодобово, сім днів на тиждень. Оператори детально відповідять на ваші питання.

Як правило, мікропозик повертають однаковими платежами, які розраховуються окремо для кожного позичальника.

FAQ

Як обрати МФО, яка надає кредит без застави?

Жодна з МФО, які внесені до нашої бази, не вимагає від позичальника застави. Опирайтесь лише на власні критерії у виборі зручної компанії.

Як швидко можна отримати займ без застави?

Позику можна отримати в той самий день, коли була подана заявка. Деякі МФО надають кредит за 2 хвилини, інші - за годину. В середньому між заповненням заявки та отриманням позики проходить близько 10-15 хвилин.

Чи вигідно оформлювати кредит в МФО без застави?

Треба розуміти, що МФО надають позики в середньому під 1-2% на день, що більше, ніж пропонують банківські кредити. Але за рахунок зручності в оформленні та невеликого терміну кредитування такий відсоток не вдарить по гаманцю. Крім того, більшість компаній пропонують оформити першу позику на пільгових умовах (під 0,01% на день або зі знижкою 50%, тощо).

Хто може отримати позику без застави?

Займ без застави може отримати громадянин України старше 18 років, який має паспорт та ІПН. Деякі МФО надають свої послуги клієнтам з 21 року, а деякі співпрацюють з пенсіонерами до 82 років. Вікові рамки треба вточнювати на особистих сторінках компаній. Їх ви можете знайти на нашому сайті.

Чи треба платити додаткову комісію за займ без застави?

Вся сума виплати буде зазначена у договорі. Ніяких прихованих платежів за користування позиками МФО не вимагають. Більш того, немає навіть штрафів за дострокову виплату. Також в більшості МФО діє грейс-період, коли не нараховуються штрафи при перших днях прострочення виплати.