Вигідні кредити готівкою

Нижче ви знайдете інформацію про те, де вигідно взяти кредит готівкою в Україні. Ми підготували список МФО, які дають гроші в позику онлайн на вигідних умовах.

Де вигідно взяти кредит готівкою: у банку чи МФО?

Багато людей шукають, де вигідніше взяти кредит готівкою. Кредити фізичним особам видають не тільки банки, але і мікрофінансові організації (МФО). В останні звертаються найчастіше, бо вони можуть надати ефективну фінансову допомогу за лічені хвилини та мають мінімум вимог до своїх клієнтів.

Клієнти банків, які з різних причин, допустивши деяку кількість прострочень, не можуть більше розраховувати на кредит в цій фінансовій установі. До того ж, отримати банківський кредит за лічені хвилини неможливо, на оформлення знадобиться декілька днів та значний пакет документів. Однак банки видають кредити на більші суми та терміни, тому все ж мають переваги.

Щоб дати гроші клієнту, мікрофінансова компанія не вимагає від нього документів, що підтверджують дохід і зайнятість: вигідні кредити готівкою зазвичай надаються тільки за паспортом. У цьому полягає безсумнівна перевага позик в МФО перед банківськими кредитами. Крім того, заявка схвалюється моментально, і часто, щоб оформити кредит, навіть необов’язково йти в офіс: грошові позички багато компаній переводять прямо на вашу карту, електронний гаманець або через системи грошових переказів.

Виправлення поганої кредитної історії

Основной продукт мікрофінансової компанії – кошти, які видаються терміново, максимально просто і без надання довідок про доходи та інших документів: досить паспорта. Кредит готівкою без довідки про доходи з 18 років в МФО – це найлегший спосіб отримати гроші, коли немає часу чекати рішення від банку, а гроші потрібні саме в день звернення.

Багато клієнтів, що успішно погасили кредит (а частіше за все не один) у організації, знову стають для банків бажаними клієнтами, оскільки їх кредитна історія умовно виправлена ​​(МФО теж передають відомості в БКІ). Такі клієнти отримують в подальшому шанс взяти кредит на придбання товару або послуги.

Процедура отримання кредиту готівкою онлайн

Мікрокредит – це послуга, в рамках якої можна отримати кредит готівкою онлайн миттєво в будь-якому місті України. Якщо звернути увагу, то офіси організацій можна побачити на кожному розі: в житлових будинках, ринках, торгівельних центрах. У великих містах їх більше, в менш населених вони зустрічаються не так часто, однак МФО, що працюють в режимі онлайн дозволяють залишити заявку на готівку і отримати терміново гроші дистанційно, тому вибір у клієнта є завжди. Взяти кредит готівкою без довідки про доходи будь-яка людина сьогодні може дуже швидко: як правило, кошти перераховуються протягом декількох хвилин. До слова, позики, видані в офісі (без карти) нічим не поступаються дистанційним за термінами видачі, їх також видають під час візиту в офіс.

Вимоги до клієнта

МФО не вимагають багато інформації та документів від своїх клієнтів. Щоб оформити швидкий кредит готівкою без довідки про доходи вам знадобляться:

  • паспорт громадянина України;
  • повноліття (деякі МФО мають обмеження у віці, але зазвичай кредити надають особам від 18 до 65 років);
  • карта будь-якого українського банку;
  • мобільний телефон та електронна пошта для зв’язку з робітниками організації.

Нюанси мікрокредитування готівкою

Простота оформлення, доступність і моментальне отримання грошей приваблюють все більше клієнтів. Щоб уникнути великих переплат при отриманні готівки в кредит, потрібно пам’ятати про наступні нюанси:

Уникнути великого боргу допоможе короткий період кредитування. Вигідніше отримувати позику на невеликий термін, наприклад, коли не вистачає грошей до зарплати. Багато мікрофінансових організації пропонують своїм клієнтам грейс-період, протягом якого можна повернути заборгованість без відсотків. Це дуже зручно, коли потрібна термінова покупка перед зарплатою.

Важливо правильно розрахувати суму. Процентна ставка у МФО вище, вона становить до 3% на добу. Це пов’язано з високим ризиком несплати, так як ці структури практично не перевіряють позичальників. Якщо запитувати тільки необхідну суму, то можна уникнути великих переплат. Найвигідніші кредити готівкою – ті, які не беруться “з запасом”, тому що і відсоток таких позик буде більший. Краще брати займ на ту суму, яка вам потрібна.

Ті, кому відмовили банки, звертаються в мікрофінансові компанії, які не перевіряють офіційність доходу і кредитну історію. Для пенсіонерів та студентів мікрокредит іноді є єдиним виходом зі скрутного фінансового становища.

Готівку онлайн в день звернення можна взяти без великої кількості довідок і офіційного працевлаштування. Досить паспорта та прописки в місті знаходження офісу компанії. Також багато організацій вимагають номер мобільного або стаціонарного телефону.

Схвалені суми при першому зверненні зазвичай становлять не більше 5 тисяч гривень, однак постійні клієнти, які своєчасно погашають борг, можуть розраховувати на підвищення ліміту. Вигідні умови надаються тільки тим позичальникам, які підтвердили свою благонадійність.
Якщо ви шукаєте зручний готівковий кредит без довідки доходи, зверніть увагу на пропозиції від МФО у нас на сайті. Ми відбираємо тільки надійних кредиторів з реальними відгуками та всіма необхідними критеріями безпеки.

FAQ

Навіщо отримувати кредит готівкою?

Різні люди мають свої вимоги до кредитування. Хтось не хоче отримувати велику суму собі на карту, а комусь зручніше мати готівку в кишені, ніж гроші на картці. Це індивідуальний параметр і він не має об'єктивних переваг або недоліків.

Чи можна отримати кредит готівкою під 0%?

Так, на нашому сайті зібрана найбільша база МФО в Україні, де клієнт може обрати ті параметри кредитування, які підходять саме йому, у тому числі і безвідсоткові кредити готівкою.

Хто може отримати позику готівкою?

Кредит може отримати будь-який повнолітній громадянин України, який має паспорт та ІПН, карту будь-якого українського банку та доступ до інтернету. Або ж можна навідатись до відділення і оформити позику оффлайн разом зі співробітником організації.

Чи можуть відмовити у готівковому кредиті?

В середньому, близнько 80-90% заявок на кредитування в МФО підтверджують. Однак, відмова теж можлива. Перевіряйте анкету, не допускайте помилок та не дезінформуйте співробітників компанії. Більшість відмов відбуваються саме через неуважність позичальника.

Де краще взяти готівку в кредит?

На сайті працює спеціальна рейтингова система, що дозволить швидко визначитись з МФО. В цьому розділі можна подивитись всі МФО, що надають позики готівкою у порядку їх рейтингу.

Дивіться також

Онлайн на карту