ваша готівочка відгуки

Кредит в Ваша Готівочка

Перший займ до 9000 грн під 0.01% в день

Повторний займ до 9000 грн під 2% в день

☆ Рейтинг: 1/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 200 грн до 8000 грн (Перший займ до 9000 грн)
Термін: від 1 до 16 днів
Відсоткова ставка: ...2 %
Швидкість видачі: 15 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі,
Графік прийому заявок
Мінімальний вік, , , ,
Максимальний вік 70 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяПролонгація доступна в день погашення кредиту у відділенні чи на сайті в особистому кабінеті. Для продовження терміну необхідно сплатити суму нарахованих відсотків. Послуга пролонгації доступна необмежену кількість разів.
Дострокове погашенняПогасити позику достроково можна, сплативши відсотки тільки за фактичну кількість днів користування даними позикою без штрафних санкцій і комісій.
ШтрафиЗ моменту виникнення простроченої заборгованості нараховується ставка в розмірі 2,5% від суми простроченого платежу за кожен прострочений день. Якщо прострочка становить 15 днів і більше – потрібно сплатити одноразовий штраф 100 грн.

Про компанію Ваша Готівочка

Офіційний сайтhttps://vashagotivochka.ua/
Телефон гарячої лінії0800 202 404 * Дзвінок по Україні безкоштовний
044 237 24 04 * Вартість дзвінка відповідно до тарифу вашого мобільного оператора
Електронна пошта zayavka@limefin.com
Юридична адреса54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв,вулиця Пушкінська, буд.28, каб.7

Як повернути кредит?

 • В офісі мікрофінансової організації "Ваша Готівочка" у вашому місті
 • Безготівковим переказом у відділенні будь-якого українського банку (інформацію про реквізити Ви можете отримати за безкоштовним телефоном гарячої лінії 0 800 202 404)
 • В особистому кабінеті на сайті кредитної компанії "Ваша Готівочка".

Переваги та особливості

 • У будь-який час доби ви можете оформити терміновий онлайн кредит (перший кредит під 0,01%) і отримати кошти готівкою чи на картку.
 • Компанія видає онлайн кредити на карту українцям з 18 років і з 21 року при отриманні грошей готівкою на руки у офісі.
 • Зручно встановити необхідну вам суму від 200 до 9000 гривень. Максимальний термін складає 16 днів та при бажанні можна продовжити його необмежену кількість разів.
 • Отримати швидкий кредит на картку або в готівкою від «Ваша Готівочка» можна без пояснення причини оформлення позики тільки по паспорту і ІПН.
 • Оформляючи кредит онлайн, досить вказати серію і номер паспорта (без сканів) — менеджери перевіряють документи, уточнюючі інформацію про власника карти.
 • Більше 200 відділень у різних містах України, у тому числі у Миколаєві, Львові, Хмельницькому, Вінниці, Києві, Рівному, Тернополі та інших містах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Огляд кредитної компанії “Ваша Готівочка”

МФО “Ваша Готівочка” – організація, яка спеціалізується на видачі позик для українців з 2012 року. Компанія зарекомендувала себе як прозорий кредитор з відмінною репутацією, тому більшість клієнтів мають статус постійних.

Інформаційні технології, що застосовуються в роботі мікрофінансової компанії, дозволяють максимально оперативно реагувати на заявки цілодобово, звівши відсоток відмов до мінімуму.

Компанія не орієнтується на вашу кредитну історію при винесенні рішення з ухвалення кредиту. Замість цього вона намагається будувати з позичальником нові відносини, які будуть грунтуватись на тому, чи вчасно він платив кредит та чи мав заборгованості в МФО “Ваша Готівочка”.

ваша готівочка відгуки боржників

Умови кредитування в “Ваша Готівочка”

Основні критерії для отримання мікропозики в “Ваша Готівочка”:

 • вікові рамки 18-70 років;
 • наявність паспорта з громадянством України;
 • постійна прописка;
 • діючий мобільний телефон;
 • карта будь-якого Українського банку.

Для отримання мікрозайму необхідно мати пристрій з хорошим доступом в інтернет (планшет, смартфон, ноутбук, комп’ютер), обов’язково вказати номер мобільного телефону, e-mail.

Після оформлення позики вам може подзвонити співробітник та надійти СМС-повідомлення з кодом підтвердження, який треба буде ввести в особистому кабінеті.

Компанія видає перший кредит під 0,01%, що дуже зручно. З таким кредитом не доведеться виплачувати відсотки за користування. Це непогана змога перевірити сервіс компанії. Наступні кредити видаються під 2% в день.

Мінімальна сума кредиту складає 200 грн, а максимальна – 9000 грн. Максимальний термін кредитування – 16 днів, але після його закінчення можна оформити пролонгацію.

Ви можете взяти кредит онлайн в МФО “Ваша Готівочка” на будь-які цілі, компанія не буде цікавитись призначенням позики.

Як оформити заявку на кредит?

Процес нескладний і не витратний за часом – вистачить 10-15 хвилин. Головне для потенційного клієнта – уважно вносити правдиву та актуальну інформацію.

Оформлення складається з декількох етапів:

 1. Виберіть на головній сторінці сервісу бажану суму позики і термін її повернення.
 2. Розрахуйте процентну ставку на кредитному калькуляторі.
 3. Верифікуйте банківську платіжну карту. Це необхідно для того, щоб співробітники компанії переконалися: дієте саме ви, а не шахраї, які прикриваються вашим ім’ям. Слідкуйте за тим, щоб картка була дійсною, і на її рахунку було не менше 1 грн. Для підтвердження вашої особистості цю суму тимчасово заблокують.
 4. Заповніть невелику анкету, правдиво і правильно вказавши особисті і контактні дані. Дайте відповідь на поставлені питання максимально чесно: кожна заявка на отримання фінансової підтримки аналізується системою за сукупністю багатьох параметрів. Явна брехня і введення в оману представників компанії мінімізує шанси на надання мікропозики.
 5. Надішліть заявку і чекайте рішення мікрофінансової організації. На це знадобиться не більше 15 хвилин.

Після отримання позитивної відповіді підпишіть договір оферти. Перед тим, як погоджуватися з його умовами рекомендуємо вдумливо з ними ознайомитися.

Ваша Готівочка – не тільки онлайн сервіс. Фінансову допомогу можна отримати і в відділенні готівкою. Якщо такий варіант вам підходить – знайдіть найближчий офіс компанії і вирушайте туди.

Як погасити кредит в “Ваша Готівочка”

Повернути позичені кошти просто. Існує кілька зручних способів, які здаються клієнтам зручними:

 • У найближчому офісі мікрофінансової організації.
 • В особистому кабінеті на сайті сервісу.
 • Безготівковим переказом у відділенні будь-якого українського банку.

Умови пролонгації

Для продовження терміну користування засобами слід сплатити відсотки, що набігли в особистому кабінеті. Робити це можна необмежену кількість разів. Комісія за послугу не стягується.

Відгуки про “Ваша Готівочка”

З недавніх пір боржники вирішили зіпсувати компанії репутацію, пишучи погані відгуки. Якщо ви читали негативні відгуки боржників по кредиту, інформація не відповідає дійсності: компанія не вдається до послуг колекторів і загрозам та діє виключно відповідно до букви законодавства.

Коли треба віддавати гроші?

Мікрофінансових компанія «Ваша Готівочка» – один з лідерів українського ринку кредитування, яка лояльно ставиться до своїх клієнтів і дає їм змогу отримати кредит, не вивлячись на кредитну історію. Все, що потрібно від клієнта – вчасно віддати кошти. Погасити займ необхідно в кінці терміну його дії. При необхідності можна скористатися відстрочкою і пролонгувати мікропозику, сплативши відсоток суму. Часткове дострокове погашення позик в компанії не передбачено.

Акції “Ваша готівочка”

Компанія часто проводить акції для своїх постійних клієнтів та нових позичальників. Серед акцій можна знайти знижки, погашення відсотків по кредиту та просто грошові призи. Уважно слідкуйте за умовами акцій на офіційному сайті компанії.

Представництва в містах України

11 січня 2012 року компанія «Ваша Готівочка» відкрила перше відділення у Миколаєві. Та за період своєї діяльності кредитор продовжує відкривати нові відділення у Львові, Хмельницькому, Вінниці, Києві, Рівному, Тернополі та інших містах України.

Контакти та гаряча лінія

Якщо у вас виникли питання, ви можете зателефонувати на гарячу лінію та поспілкуватись зі співробітником компанії. Номер гарячої лінії – 0800 202 404, дзвінки по Україні безкоштовні. Юридична адреса компанії – 54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв, вулиця Пушкінська, буд.28, каб.7.

Ліцензія компанії

«Ваша Готівочка» – відповідальний перевірений кредитор. Діяльність здійснюється на підставі Свідоцтва Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг серія ФК №1188 від 11.04.2019 р. МФО діє виключно в рамках законодавства України і не порушує прав позичальників. Також компанія гарантує конфіденційність і захист персональних даних клієнтів.

Запитання та відповіді

Чому можна отримати відмову на кредит “Ваша Готівочка”?

Найчастіша причина відмов - помилки в заповненні анкети. Перевіряйте інформацію ретельно перед відправкою. Також ви могли неуважно прочитати вимоги до позичальника та все одно подати анкету (наприклад, ваш вік менше 18 або більше 70 років, ви не маєте Українського паспорту).

Скільки разів можна оформити пролонгацію у “Ваша готівочка”?

Ви можете подовжувати виплату кредиту стільки разів, скільки вважаєте за потрібне. Ніяких штрафних санкцій за пролонгацію накладено не буде. Однак, у день оформлення пролонгації ви маєте сплатити усі накопичені відсотки по кредиту.

На яку карту можна отримати позику?

Можна взяти кредит на будь-яку карту українського банку, зареєстровану саме на вас, з платіжною системою Visa чи MasterCard.

Як дізнатись, чи схвалили мені кредит?

Після обробки вам надійде СМС-повідомлення або з вами зв’яжеться представник компанії та повідомить про статус кредиту. Інформація продублюється у ваш особистий кабінет.

Навіщо при реєстрації заморожувати 1 грн на карті?

Ця процедура потрібна для того, щоб зрозуміти, чи не заблокована карта та що вона належить саме вам. Якщо все в нормі, то гроші досить швидко повертаються до вас на рахунок.

Схожі пропозиції