Авто кредити в Україні

Кредит на авто – зручний та перевірений метод для отримання власного транспорту вигідно і швидко. Візьміть нове або б/в авто у кредит разом з Finance Credit без переплат.

Не всі можуть купити авто лише з відкладених коштів. Авто в кредит – це зручне рішення для швидкого придбання власного автомобілю. Кредит на авто можна отримати на різних умовах. Все залежить від того, які послуги пропонуються на ринку. Клієнт може купити авто в кредит скориставшись послугами банків (звичайний споживчий кредит або спеціалізований автокредит), часних кредитних компаній або МФО. Останні хоч і не надають послугу автокредитування, можуть надати безцільовий споживчий кредит на суму, достатню для покупки транспортного засобу. Також, кредити на авто пропонують і дилерські центри – у них можна купити в кредит навіть свіжу машину. Умови та сума кредиту можуть відрізнятись в залежності від автомобілю, який ви вирішили придбати. 

Споживчі кредити чи автокредити?

Визначимось, яку позику краще отримувати в банку з метою купити авто в кредит.

Споживчий кредит – це позика, яка видається фінансовою організацією для придбання будь-якого товару або послуги. Зазвичай споживчий кредит видається на 3-5 років і обмежений сумою до 200 000 гривень. Суму позики можна збільшити, якщо залучити поручителів або запропонувати в якості застави майно. Під заставу деякі банки готові видати до мільйона гривень.

Автокредит – це різновид споживчого кредиту, а саме – цільова позика під заставу автомобіля. Але тим, хто задається питанням є чи автокредит споживчим кредитом, буде корисно знати, що по суті це різні форми кредитування. Зазвичай автокредит видається на термін до 7 років, а ставка по ньому нижче, ніж по споживчому. Кредитна організація несе менше ризиків, так як автомобіль, що купується виступає в якості застави у банку.

Якщо ви купуєте автомобіль з рук, то споживча позика – це єдине рішення, так як цільовий автокредит надається тільки для покупки автомобіля в автосалоні або на автомобільному аукціоні.

Також, при споживчому кредиті не треба оформлювати страховку КАСКО. Але при цьому доведеться купувати страховку від нещасного випадку і втрати працездатності (поліс страхування життя) на весь період кредиту – фінансовий захист, в який також враховується ризик втрати роботи.

Кредит на б/в автомобілі

Не кожну машину можна купити в кредит. Кредит можна отримати на вітчизняний автомобіль не старше 5 років і на іномарку не старше 10 років. У більшості випадків бу авто в кредит можна купити з першим внеском (50% до 20-30% вартості) і вказання авто у якості застави за кредит. Компанії зобов’язують клієнтів купити КАСКО, незалежно від інших умов і терміновості кредиту.

Кредити на бу авто можна отримати в автосалоні, за процедуру стягується комісія. Що для цього потрібно:

 1. Передайте повний пакет документів (з компанії-оцінювача, зі страхової служби, договори від приватного продавця, банку, зразки купівлі-продажу, застави, і т.д.).
 2. Визначтесь з терміном кредитування. Він може бути від 1 до 7 років. Але зазвичай кредит на вживане авто надають на термін, що не перевищує 3 роки.
 3. Врахуйте ризики. Відмінність у тому, що, не дивлячись на фінансову вигоду угоди, клієнт ризикує. Авто в кредит бу застаріває швидше, обслуговування авто з пробігом в деяких регіонах може бути проблемним.

Перед тим, як купити бу авто в кредит, прорахуйте всі ризики і оцініть своє ставлення до ремонту, технічного обслуговування, здатності в довгостроковій перспективі оплачувати кредит. Далі переходите до наступного кроку: оформлення.

Оформлення проходить таким чином:

 1. Порівняйте умови кредиту в банках.
 2. Зберіть всі документи, а також правильно заповнений договір, будьте на зв’язку з перевіреним продавцем, якщо берете авто у приватного власника. 
 3. Перевірте історію об’єкта, чи фігурував транспорт в ДТП, які технічні недоліки неможливо відремонтувати.
 4. Зверніться до кредитора з заявкою. Час очікування відповіді зазвичай складає 3 дні.
 5. Підпишіть договір. Не забувайте про графік виплат і намагайтесь виплачувати кредит вчасно, щоб кредитор не міг нарахувати вам пеню.

Кредит на нове авто

Вигідний кредит на авто також може бути наданий банком через офіційні салони при покупці нового транспортного засобу. Процедура отримання нового автомобілю в кредит майже не відрізняється від придбання машини з пробігом. Клієнт може лише виключити ряд дій – перевірку історії авто та ризики щодо ремонту та обслуговування.

Нове авто в кредит – вигідне рішення, яке підходить людям, які не хочуть довго шукати вживану машину. Можна взяти позику в банку і надати довідку про власність автомобілем протягом декількох місяців. 

Є альтернативний варіант – оцінити нові авто в кредит прямо в автосалоні. Якщо у випадку, коли клієнт бере позику через банк, він повинен виконувати його умови, то автосалон може запропонувати декілька банків-партнерів на вибір, які можуть надати вигідні кредити на авто.

Як отримати позику в автосалоні:

 1. Оберіть автомобіль в автосалоні.
 2. Зверніться до менеджера або консультанта. Дізнайтесь, які у салону банки-партнери і як можна отримати кредит. На цьому етапі обов’язково уточніть, чи поширюються умови кредиту, які вас зацікавили, на обраний вами автомобіль. Деякі кредитні пропозиції можуть діяти тільки на певні моделі або комплектації.
 3. Подайте документи. Список документів кожен банк визначає сам. Вимоги банку ви можете також дізнатися на його офіційному сайті або в офісі. Найчастіше для кредиту потрібні: паспорт, водійські права, заповнена анкета позичальника і документ, що підтверджує платоспроможність.
 4. Перевірте, чи не змінилися умови, які вас спочатку цікавили. Якщо все в порядку, можна вносити початковий внесок, оформляти КАСКО і виконувати інші зобов’язання, передбачені договором. Якщо не хочете переплачувати за страховку, оплачуйте її окремо, а не включайте в суму кредиту.
 5. Укладіть кредитний договір. 

Третій варіант отримання позики на нову автівку – звернення до кептивного банку. Великі концерни для підвищення продажів відкривають спеціальні кредитні організації, в яких найчастіше ставки по кредиту будуть трохи нижчими за ринкові. Зазвичай в назві такого банку є ім’я концерну, який виробляє автомобілі. Якщо ви знайшли такий банк, обов’язково перевірте, чи має він ліцензію. Процедура оформлення позики аналогічна.

Кредит на авто в МФО

Якщо людина хоче придбати авто, але не може зі своїх причин звернутись до банку, є ще один метод – придбання авто за допомогою позикових коштів від МФО та приватних кредитних організацій. Головний плюс такого методу – можливість взяти автокредит без справок. Наприклад, якщо людина не має офіційного працевлаштування або працює менше 6 місяців, отримати кредит в банку на авто вона не зможе.

За допомогою МФО також можна взяти авто в кредит без першого внеску. Умови кредитування в мікрофінансових організаціях відрізняються від банківських, тому графік виплат може бути для когось більш зручним.

Позичальник може взяти кредит в МФО або кредитній компанії на суму до 30000 грн без довідки про доходи або ж до 200000 грн з довідкою. Такі суми зазвичай беруть ті, хто хоче оформити вигідний кредит на авто та швидко купити машину з пробігом.