Кредити на перекредитування мікрозаймів

Перекредитування або рефінансування допомагає отримати новий кредит з більш низькою відсотковою ставкою, більш низькими і менш частими платежами для оплати старого займу чи декількох займів. Частіше всього мова йде про вигідні і довгострокові кредити на погашення мікрозаймів.

Погрузли в кредитах і не знаєте, як їх платити? Пролонгація не допомогає? В такому випадку допоможе кредит на перекредитування – об’єднання всіх позик в одну зі зміненням терміну та розміру виплат.

Що таке перекредитування мікрозаймів

рефінансування мікрозаймівРефінансування або перекредитування – це оформлення нового кредиту для погашення вже наявного. Кредити на перекредитування мікрозаймів дозволяють позичальникові поліпшити умови позики: отримати кращу процентну ставку, продовжити термін і зменшити щомісячну виплату.

При рефінансуванні можна об’єднати два-три кредити в один, що на практиці набагато зручніше, ніж виплачувати їх окремо в різних організаціях.

Після укладення договору складається новий графік платежів, первісна заборгованість погашається достроково. При цьому, рефінансування відкриває новий кредит, а значить – формує нові зобов’язання.

Гроші на погашення мікрозаймів не передаються позичальнику в руки, вони відразу направляються на погашення заборгованості, включаючи тіло кредиту і відсотки по ньому на момент закриття договору. Витратити на покупки їх не можна.

Навіщо брати гроші на перекредитування МФО

Головні ціл рефінансування прострочених мікрозайміві:

 • поліпшення умов виплат;
 • продовження терміну повернення;
 • зниження щомісячного навантаження;
 • перехід в більш зручну кредитну компанію;
 • запобігання зростанню заборгованості.

Рефінансування застосовується для закриття боргів за споживчими і цільовими позиками в банках або МФО і боргів по кредитних картах.

Навіщо кредитні компанії знижують ставки

Рефінансування полегшує фінансове навантаження на позичальника. У ситуації, коли клієнт не справляється з виплатами, компанія-кредитор може втратити більше: продаж застави займає багато часу, а при банкрутстві фізособи залишкова сума коштів ділиться на всіх кредиторів. Але якщо запропонувати більш лояльні умови, клієнт виплатить борг, а фінансова установа отримає прибуток.

При рефінансування мікрозаймів кредитна установа отримує нового клієнта, який в майбутньому буде користуватись її послугами та матиме гарне враження про неї.

Які кредити рефінансуються

Переоформити можна іпотечні, споживчі кредити, позики на придбання автомобіля і борги за кредитними картками, а також будь-які кредити в МФО. Якщо по відношенню до позичальника проводяться процедури по стягненню боргу, то кредитна організація не схвалить клієнту рефінансування.

Краще зайнятись питанням перекредитування МФО саме тоді, коли ви вже точно розумієте, що не можете без проблем виплачувати кредит.

Чому рефінансування може виявитися невигідним

Рефінансування вигідно тільки тоді, коли різниця за ставками становить не менше 2%. Якщо сума кредиту не дуже велика і виплачено більше половини, навіть знижена ставка – не гарантія економії.

У ряді випадків на відкриття нової позики і погашення старої доводиться витрачати певну суму грошей. Крім того, якщо ви збільшуєте термін дії кредиту, переплата за відсотками може бути більше потенційної вигоди.

В цьому випадку рефінансування доречно тільки якщо поточний щомісячний платіж занадто великий і у вас немає можливості дотримуватися графіка.

Що потрібно для рефінансування кредиту

Послуга доступна для позичальників, які відповідають вимогам фінансових установ:

 • вік від 21 року до 65 років (деякі компанії дозволяють рефінансування і з 18 років);
 • Українське громадянство.

Для оформлення рефінансування позичальник надає:

 • паспорт громадянина України,
 • ІПН
 • документи з реквізитами за тими кредитами, на перекредитування яких позичальник бере кошти (квитанція, кредитний договір).

Клієнти, які перебувають на заслуженому відпочинку, додатково надають пенсійне посвідчення і довідку про розмір пенсії.

Щоб дізнатися точний перелік необхідних документів, краще звернутися безпосередньо до фінансової установи, де передбачається провести рефінансування наявних кредитів. Здебільшого можливе навіть перекредитування мікрозаймів онлайн в кредитних організаціях (Ocean Credit, Recredit та інші)

Збільшити шанси на схвалення нового кредиту допоможуть документи про зниження вашого доходу. Це свідоцтво про народження дитини, втрати працездатності, скорочення доходу за основним місцем роботи, призначення аліментів або виплат по суду.

Кредитна організація приймає рішення по кожному клієнту окремо. Існує можливість навіть оформити перекредитування мікрозаймів з поганою кредитною історією, якщо клієнт сумлінно виплачував попередні кредити, оформлював пролонгацію і не затримував внески.

Кредитний договір можна оформити як онлайн, так і поштою, надіславши всі заповнені документи. Перший варіант підходить, якщо має місце перекредитування на невелику суму. Перекредитування на суму, більшу за 50 тисяч гривень, зазвичай потребує заповнення паперових документів. Деякі компанії пропонують відвідати їх відділення та заповнити всі папери разом зі співробітниками.

Після врегулювання всіх питань, взаємодія зі старими кредиторами припиняється. З наступного місяця позичальник приступає до виконання нових зобов’язань.

Після проведення рефінансування необхідно взяти довідку про повне виконання зобов’язань. Іноді після закриття кредиту в результаті технічних помилок залишається неврахована заборгованість – комісія за переказ, пеня за прострочення. Довідка, отримана після закриття вами кредиту захистить від нарахування пені на цей борг.

Що ще потрібно пам’ятати про рефінансування

 • Загальна сума позикових коштів може бути збільшена.
 • При укладанні нового договору термін погашення може вирости, що дозволить додатково знизити щомісячне навантаження.
 • Перекредитування консолідує фінансові кошти. Простіше кажучи, позичальник вносить один платіж в одну установу, а не кілька – в різні.
 • Об’єднати можна до 5 кредитів. Якщо їх більше, то буде проведено часткове перекредитування. Згодом заборгованості, що залишились, стануть доступні для повторного об’єднання.
 • Іноді можна змінити валюту позики.

FAQ

Де взяти гроші щоб погасити інші кредити?

Саме для тих, хто задається цим питанням і існує перекредитування. Це перегляд умов за всіма кредитами та об'єднання їх в один на більш вигідних умовах. Таким чином не доведеться шукати гроші на окремі кредити, а сама сума виплати зменшиться.

Як перекрити мікрозайми?

Послуга рефінансування працює як на банківські кредити, так і на мікропозики. Для оформлення важливо лише мати документи з реквізитами за тими кредитами, на перекредитування яких позичальник бере кошти.

Чи може рефінансування позбавити від фінансових проблем?

Процедура перекредитування може значно спростити виплати за кредитами. Також можна збільшити термін кредитування і таким чином зменшити платіж ще більше.

Чи можна перекредитувати кредити, якщо по ним вже нараховується заборгованясть?

Ні, перед оформленням рефінансування по кредитам не повинно бути прострочень. Допускається лише наявність пролонгацій. Компанія повинна бачити, що клієнт відповідальний та зможе чесно погасити кредит.