Кредит в Э Гроші

Кредит в Є Гроші

Перший займ до 15000 грн під 0.5% в день

Повторний займ до 20000 грн під 1.00% в день

☆ Рейтинг: 95/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 500 грн до 20000 грн (Перший займ до 15000 грн)
Термін: від 1 до 30 днів
Відсоткова ставка: 0.33...1.00 %
Швидкість видачі: 10 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік, , , ,
Максимальний вік 60 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяКлієнт сплачує відсотки, а кредит продовжується на 10,20 чи 30 днів на вибір.
Дострокове погашенняІснує дострокове погашення і погашення частинами.
ШтрафиЗа прострочення нараховується пеня, а компанія отримує право звернутись на боржника до суду.

Про компанію Є Гроші

Офіційний сайтe-groshi.com
Телефон гарячої лінії0 800 300 330
Електронна пошта info@e-groshi.com
Юридична адресам. Дніпро, Шевченка 51Д

Як повернути кредит?

 • З карти в особистому кабінеті на сайті.
 • У касі будь-якого українського банку.
 • За допомогою інтернет-банкінгу.
 • Через термінали обслуговування Сіті 24, 2Сlick або через реквізити з будь-якого іншого терміналу.

Переваги та особливості

 • Високий відсоток схвалення запитів.
 • Швидке оформлення кредиту.
 • Пролонгація.
 • Відсутність прихованих зборів.
 • Без довідок та застави.
 • Повна конфіденційність.

2 коментарі “Є Гроші”

Развод полный не видитесь на их ний промокоды это всё брехня на пример мне пришло 75% я беру 1000гривень сменя сразу 312гривень %решать вам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кредит в Є Гроші

Якщо вам терміново потрібні гроші, найлегше їх отримати в мікрофінансовій організації. Компанія Є Гроші кредит зарекомендувала себе як надійного кредитора для громадян України. Зручність МФО полягає в тому, що при мінімальному пакеті документів і навіть з поганою кредитною історією клієнт може отримати невелику суму кредитних грошей. Сьогодні на ринку України працює достатня кількість подібних небанківських організацій, щоб клієнт міг вибрати найбільш підходящі умови позики. 

ТОВ Фінансова Компанія Є Гроші Ком працює на ринку небанківських послуг з 2018 року. За цей час МФО встигла заробити репутацію надійного постачальника мікрокредитів для населення. Умови отримання позики прості і зрозумілі, відрізняються від інших МФО деякими нюансами. 

Умови отримання кредиту в Є Гроші

Що потрібно, щоб взяти в Egroshi (Егроші) кредит? Паспорт та ІПН. Вам повинно бути не менше 21 року і не більше 65.

Середня відсоткова ставка – 0,5% в день, оскільки компанія пропонує ряд вигідних умов кредитування в залежності від пакета, який ви виберете. Про них ми поговоримо трохи пізніше. Максимальна сума позики – до 20 000 грн, однак, при першому зверненні ця сума істотно нижче. Позику можна оформити строком до 31 дня.

Взяти кредит в ФК Є Гроші Ком можна тільки на банківську карту, оформивши кредит онлайн, оскільки компанія працює виключно в інтернеті. Однак, такий спосіб отримання грошей дуже зручний, для цього навіть не потрібно виходити з дому і звертатися до відділення компанії. 

Переваги та недоліки

Кредит в Є Гроші має безліч плюсів:

 • високий відсоток схвалення запитів;
 • відсутність прихованих зборів;
 • отримання позикових коштів без застави і довідки про доходи;
 • можливість пролонгації;
 • мінімальне число документів;
 • повна конфіденційність;
 • безперервна робота сервісу;
 • швидке отримання відповіді по заявці.

При необхідності ви можете продовжити кредитний період без штрафів. Для цього достатньо відправити запит через особистий кабінет і підписати договір продовження позики. Комісія за пролонгацію розраховується від суми позики.

Мінуси сервісу:

 • Немає відділень компанії, кредит можна оформити тільки через особистий кабінет;
 • Позики видаються тільки на території України, тобто не вийде взяти позику з-за кордону.

Вхід в особистий кабінет

Єгроші egroshi швидкі кредити

Якщо ви вперше звертаєтеся за послугами компанії і хочете оформити заявку на позику, необхідно зайти на офіційний сайт МФО, зареєструватися та увійти до аккаунту. Є гроші вхід в особистий кабінет здійснити досить просто, ось покрокова інструкція:

 1. Потрапляючи на головну сторінку сайту Е-Гроші (E Groshi), вам пропонується кілька пропозицій оформити кредит, проте, всі вони вимагають реєстрації в особистому кабінеті. Наприклад, за допомогою двох бігунків кредитного калькулятора, ви вибираєте суму кредитування і термін. Тут же натискаєте «Отримати кредит».
 2. Після цього ви потрапляєте на реєстраційну форму. Тут вам необхідно заповнити всі поля: ви вводите прізвище, ім’я та по батькові, далі діючий номер вашого мобільного, а також вигадуєте пароль з не менше шести символів для майбутнього кабінету. Запам’ятайте пароль для подальшого входу в особистий кабінет.
 3. Після того, як всі поля будуть заповнені, обов’язковою умовою реєстрації є «Угода про обробку персональних даних». Це вимога відповідає закону України «Про персональні дані». Можете прочитати цю угоду і поставити «галочку» у відповідному вікні. Тільки після цього натискаєте «Реєстрація».
 4. Процедура реєстрації підтверджується через електронну пошту.
 5. В особистому кабінеті ви також повинні пройти анкетування і заповнити деякі поля. Тут необхідно вказати наступну інформацію:
  • паспортні дані та ідентифікаційний номер;
  • сімейний стан;
  • місце проживання;
  • рівень доходів і форму працевлаштування (офіційна або неофіційна).
 6. Через спеціальний сервіс ви повинні прив’язати цифрове зображення перших двох сторінок паспорта та ІПН, завантаживши їх на сайт.
 7. Далі вказуєте всі дані банківської картки, на яку хочете отримати позику. Важливою умовою для карти є будь-який банк-емітент, який працює на ринку України і не мінусовий баланс карти. З карти можуть зняти невелику суму грошей після реєстрації. Не лякайтесь, це потрібно щоб перевірити, чи не заблокована вона. 
 8. Тепер потрібно клікнути на кнопку «підтвердити» і очікувати рішення від МФО. Рішення по кредиту в Є Гроші приймаються автоматично, проте, вкрай рідко потрібно втручання людини для підтвердження кредиту. Після процедури схвалення вам повернуть зняті раніше декілька гривень.

Подання заявки на кредит онлайн

Після реєстрації у вас з’являється доступ до вашого особистого кабінету. Далі, щоб знову скористатися послугами мікрофінансової організації, ви проходите процедуру верифікації і оформляєте позику через особистий кабінет.

Логіном для входу в аккаунт виступає номер мобільного, а пароль ви вводите той, який ввели під час реєстрації. Є також можливість верифікації через соціальну мережу.

Тепер за допомогою тих же курсорів встановлюєте необхідну суму позики і термін кредитування. Знову очікуєте рішення від компанії.

Погашення займу в Є Гроші

Усі умови погашення займу будуть вказані у вашому договорі, копія якого прийде на електронну пошту, яку ви вказали при реєстрації. Намагайтесь виплачувати кредити вчасно або оформлювати пролонгацію, якщо не встигаєте. У випадку невиплати займу вам буде нараховано штраф та пеню за кожен день прострочення.

Реквізити оплати: ООО “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ”, р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк “ПУМБ”, ЕГРПОУ 43067861.

Пролонгація

Є Гроші пропонує клієнтам послугу пролонгації і продовження позики. У кожного можуть виникнути непередбачені обставини, які не дозволяють вчасно погасити заборгованість по мікрозайму. В цьому випадку вам необхідно зайти в особистий кабінет і виконати процедуру “пролонгація”, щоб подовжити кредит на потрібний вам термін. Термін пролонгації – 10, 20 або 30 днів. Ви можете користуватись послугою необмежену кількість разів.

Обов’язкова умова – погашення відсотків. Якщо ви робите процедуру реструктуризації боргу, то тілом кредиту ви можете користуватися далі на законних підставах, а також ви формуєте собі позитивну кредитну історію.

Оформити пролонгацію можна навіть тоді, коли у клієнта прострочений кредит на три чи менше днів.

Прострочка

В Є Гроші прострочка починається, якщо ви не виплатили всю суму кредиту з відсотками вчасно. Якщо ви відчуваєте, що не зможете погасити борг, краще заздалегідь подумати про те, щоб оформити Є Гроші реструктуризацію або пролонгацію. Це дозволить вам не псувати свою кредитну історію та не змушувати організацію йти до суду. Також може статись ситуація, коли доведеться мати справу з є гроші колекторами. Якщо ж ви не оформили продовження кредитних умов, вам буде нараховано штраф та пеню за несплату позики. Для кожного кредитного продукту штрафні санкції фіксовані та будуть прописані у договорі між сторонами. 

Промокод Є Гроші

Промокоди дозволяють отримувати продукт компанії з певною знижкою. Зазвичай, такі промокод Є Гроші є змога отримати через партнерські програми, або ж через спеціальну імейл-розсилку, в якій можуть приходити акційні програми та промокоди на подальші послуги компанії. Якщо у вас є промокод, його можна ввести прямо через офіційний сайт Є Гроші і отримати знижку.

Окрім промокодів компанія часто проводить акції. Наприклад, перший кредит видається під 0%, а за кожного приведеного друга у вас є змога отримати додаткові кошти.

Гаряча лінія 

Компанія не має офісу, до якого можна звернутись. Але при необхідності чи наявності проблем ви можете зателефонувати на є-гроші.ком гарячу лінію та отримати необхідну інформацію з вашого питання. Організація виставляє у відкритий доступ є гроші контакти, тому ви без проблем зможете зв’язатись зі співробітниками. Ви можете зателефонувати за номером 0 800 300 330 – це офіційний телефон гарячої лінії Є Гроші.

Відгуки про Є Гроші

На Є Гроші на сьогоднішній час існує вже багато відгуків. Переважна їх кількість – позитивна. Особливо люди задоволені різними акційними умовами компанії. Дисципліновані і пунктуальні клієнти оцінюють дану МФО Є Гроші як надійного постачальника фінансових послуг.

А ось якщо клієнт зробив прострочення і не провів процедуру пролонгації, у нього можуть бути проблеми з подальшим отриманням позики. Саме тому Є Гроші відгуки боржників часто бувають негативними – такі клієнти ображаються на компанію та намагаються зіпсувати їй репутацію.

Запитання та відповіді

Де взяти промокод Є Гроші?

Як правило, промокоди Є Гроші відправляє сама компанія на пошту постійним клієнтам заради того, щоб вони могли оформити більш вигідний наступний кредит. Можна шукати промокоди у партнерів компанії або чекати святкових розіграшів на офіційному сайті.

Чи шахраї Є Гроші?

МФО Є Гроші добре зарекомендувала себе на ринку фінансових послуг для населення. У компанії велика клієнтська база та тисячі задоволених користувачів. Звичайно, від поганих відгуків не застрахований ніхто, тим паче МФО, тому що боржники часто звинувачують у своїх проблемах кредитодавця.

Чи можна взяти позику в E-Groshi з поганою кредитною історією?

Є Гроші ставиться лояльно до своїх клієнтів та надає кредити навіть тим, хто зіпсував свою кредитну історію. Головна умова - вчасно виплачувати позику. Таким чином можна навіть виправити свій показник КІ.

Що робити, якщо отримали негативне рішення?

При негативному рішенні краще почекати 30 днів і подати заявку знову. Якщо ви впевнені, що помилились при заповненні даних, можна спробувати відправити заявку знову, але ми радимо перевіряти усю інформацію дуже ретельно перед підтвердженням.

Схожі пропозиції