Кредит з 18 років

Взяти кредит онлайн на карту з 18 років стало ще легше! Теперь це можна зробити без довідки про доходи, без поручителів та дзвінків. Найкращі МФО, які ви бачите у цьому розділі, краще всього підходять, щоб взяти перший онлайн кредит на карту в 18 років з мінімальними відсотками або без відсотків.

Банки неохоче видають кредити з 18 років.. Віковий ценз по банківським продуктам піднімається до 21 року. У зв’язку з цим студентам важко отримати позику без офіційного працевлаштування. Банки вимагають довідку по затвердженій ними формі. А кожна відмова у видачі кредиту – це зниження кредитного рейтингу молодого позичальника.

Студенти, що підробляють неофіційно, не можуть надати довідку про доходи, і тому отримують відмову при заповненні заявки. Мікрофінансові організації більш лояльні по відношенню до молодих клієнтів і готові запропонувати позики на суми від 100 до 100 000 грн без підтвердження офіційного заробітку.

Навіть серед МФО є компанії, в яких встановлено віковий поріг 20-21 рік. Тому при підборі важливо враховувати необхідний вік позичальника. Використовуючи фільтри і сортування в нашому каталозі, можна моментально відібрати найкращі пропозиції кредитів готівкою без довідки про доходи з 18 років.

Плюси кредитів онлайн з 18 років

Чим позики для повнолітніх зручніше і вигідніше в мікрофінансових організаціях:

 • Лояльність по відношенню до клієнтів. Їм не потрібно оформляти і надавати довідки, що підтверджують розмір доходів, приносити трудову книжку і мати ідеальну кредитну історію.
 • Зручність оформлення. Досить паспорта, карти будь-якого українського банку, і власного мобільного. На заповнення заявки буде потрібно не більше 10 хвилин.
 • Оперативність відповіді. Автоматична перевірка займає близько 10 хвилин. На оформлення першого мікрозайму зазвичай потрібно більше часу. Прийняте рішення направляється на електронну пошту або телефон позичальника.
 • Формування позитивної кредитної історії. За умови своєчасного погашення мікропозик в бюро кредитних історій буде зафіксований факт благонадійності клієнта. В майбутньому це дозволить молодому позичальнику отримувати великі суми під менший відсоток в МФО або навіть в банку.
 • Зниження відсоткової ставки. Відсоток за користування позикою можна знизити до 0% при першому зверненні в МФО. Молоді заявники можуть претендувати на отримання безпроцентної позики в розмірі до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як взяти кредит на карту з 18 років

Терміново отримати онлайн займ в 18 років без відмови можна, дотримуючись простої інструкції:

 1. Вивчити перелік МФО в каталозі нашого сайту.
 2. Обрати пропозицію, що відповідає всім вимогам і перевагам.
 3. Заповнити заявку, реєстраційну анкету та підтвердити банківську карту (алгоритм є стандартною процедурою попередження шахрайських дій).
 4. Відправити запит і дочекатися підтвердження.
 5. Вибрати найбільш зручний спосіб отримання. Гроші можуть бути перераховані на карту будь-якого банку або ж їх можна отримати готівкою в офісі.
 6. Отримати гроші.

Для винесення рішення співробітник МФО або ж система перевіряє вашу анкету на помилки і достовірність інформації. Залишається лише чекати повідомлення про прийняте рішення, а потім за допомогою коду з SMS «підписати» договір. Послуги надаються без перерв, вихідних і свят.

Умови отримання кредиту на карту з 18 років

Вимоги до повнолітніх позичальників прості: потрібно заповнити анкету, вказавши особисті відомості та паспортні дані. Після відправлення заявки, персональні дані 18-річного будуть перевірені на наявність:

 • громадянства України;
 • дієздатність;
 • відсутність судимості та відкритих судових розглядів;
 • постійна реєстрація на території України;
 • вік старше 18 років;
 • наявність активного мобільного телефону;
 • наявність контактної особи, в ролі якої можуть виступати батьки або інші близькі родичі.

У 89% випадків мікропозики з 18 років на карту видаються без відмови. Варто просто уважно заповнювати заявку та не брехати в анкеті.

FAQ

Чи важко отримати кредит в 18 років?

Майже всі МФО надають кредити саме з 18 років, тому обрати вигідну пропозицію можна за лічені хвилини.

Хто надає кредити з 18 років?

На цій сторінці в порядку рейтингу вказані всі чесні організації України, які займаються мікрокредитуванням з 18 років.

Чи треба додаткове джерело доходу для отримання кредиту в 18 років?

Якщо для виплати кредиту буде достатньо стипендії, то додаткове джерело доходу шукати не потрібно. МФО не цікавиться працевлаштуванням своїх позичальників. Головна умова - вчасно віддавати кредитні кошти.

Чи є обмеження по кредитуванню студентів?

Ні, на студентів діють ті самі умови, що й на інших позичальників МФО. Всі бонуси та знижки надаються самою компанією і поширюються тільки на її послуги.