Рейтинг мікрофінансових організацій України

Рейтинг МФО України від Finance Credit оцінює, в якій компанії вигідніше всього взяти швидкий займ. В список увійшли мікрофінансові організації, які дають швидку мікропозику на картку до 30000 грн у режимі 24/7. Першими у списку знаходяться найбільш вигідні мікрозайми.

Рейтинг мікрофінансових організацій України

рейтинг мфоСкладаючи свій список МФО, ми враховували найбільш важливі умови мікрокредитування. Всі позики які потрапили в цей список перевірені і легально зареєстровані.

Всі МФО України, представлені на сайті, дозволяють оформити позику в віддаленому режимі — банківським переказом на карту і/або готівкою. Щоб взяти перший кредит, вам необхідно буде пройти реєстрацію і заповнити анкету.

При цьому ряд МФО в Україні висуває ще ряд вимог при реєстрації: вас можуть попросити надати фото або скан-копії документів (позики надаються за паспортом та ІПН), завантажити селф-фото. Це додаткові заходи безпеки, відмовившись від яких, скористатися послугами компанії ви не зможете.

Наявність додаткових умов призводить до того, що процес реєстрації на сайтах мікрофінансових організацій України розтягується на 15-20 хвилин. Однак саме самі «вимогливі» МФО, як правило, пропонують кредит на найбільш вигідних умовах.

Важливо! Ставши позичальників будь МФО, в подальшому отримати черговий мікропозик ви зможете, просто авторизувавшись в Особистому кабінеті. Процедура авторизації і подачі заявки на кредит онлайн на сайті займе не більше 1-2 хвилин.

Що гарантує наявність діючої ліцензії регулятора?

список мфоНаявність активної Ліцензії «Нацкомфінпослуг» гарантує відсутність прихованих умов кредитування. Документ засвідчує, що МФО пройшла реєстрацію і працює на законних підставах, відповідно до вимог українського законодавства.

Дані про наявність Ліцензії (фото документа або його номер) повинні бути присутніми на сайті кредитора в обов’язковому порядку.

Якість сервісу

Формуючи цей рейтинг МФО, ми враховували якість сервісу. Кожна представлена ​​на сайті компанія дотримується високих стандартів роботи і надає консультації:

 • В режимі онлайн — через чат з менеджером;
 • За телефоном безкоштовної гарячої лінії;
 • За e-mail.

Перед тим, як оформити перший кредит в МФО, рекомендуємо дізнатися всі умови мікрокредитування.

Процентна ставка

Багато МФО, що входять в наш рейтинг, пропонують взяти перший кредит під 0% на добу.

Важливо! Перший кредит під 0% в день для всіх новачків — це не обман, а поширена рекламна акція мікрофінансових компаній України. Отримавши гроші в борг, в подальшому ви дійсно повинні будете повернути ту саму кількість грн.

Стандартна ставка для повторних позичальників в МФО в Україні варіюється в межах 1,5-2% в день. Кращі кредитні організації знижують відсоток для благонадійних постійних клієнтів.

Сума першої позики

Для нових клієнтів практично всі МФО передбачають фінансові обмеження. Так, в перший раз фінансові організації видають кредит 5000 грн без довідки про доходи. При цьому врахуйте, що МФО може схвалити вам перший кредит і на більше або на меншу суму. Значення матиме ваша кредитна історія, а також повнота зазначених в анкеті даних (вся інформація повинна бути достовірна і актуальна, інакше вам не буде схвалена навіть мінімальна сума).

Важливо! В Україні є кілька МФО, що пропонують перший кредит на карту і готівкою на суму в 7-10 тис. Гривень. Список вимог до кандидатів на кредити у цих мікрофінансових організацій трохи розширений. Зокрема, кредитні компанії не схвалюють заявки потенційних клієнтів з діючими позиками. Оцінка кредитної історії проводиться в обов’язковому порядку. Без тривалої і позитивної КІ позики на велику суму не отримати.

Максимальний ліміт повторних кредитів

Звертаючись в МФО України, ви можете отримувати позики готівкою і на карту на суми до 15-20 тис. Гривень. У деяких мікрофінансових організацій граничний ліміт становить 25-30 тис. Гривень.

Важливо! Максимальна сума буде доступна вам тільки за умови своєчасного закриття актуальних боргів перед МФО. Якщо взявши перший кредит або подальші позики на вигідних умовах, ви будете допускати прострочення, навіть кращі і максимально лояльні МФО не стануть підвищувати ваш ліміт.

Вимоги до кандидатів на мікрокредит

Представлені на сайті кращі МФО України пред’являють до позичальників мінімум вимог, видаючи при цьому кредит на дійсно вигідних умовах. Стандартні вимоги до кандидатів на мікропозику:

 1. Вік від 18 років і до 65 років. Вікові межі МФО встановлюють на свій розсуд. Є безліч компаній, які кредитують пенсіонерів до 75 років;
 2. Громадянство України. Регіон вашого фактичного місцезнаходження та прописки для МФО не має значення (за умови, що позика ви хочете отримати на карту, а не готівкою). Обмеження діють тільки для жителів окупованих територій АТО і Республіки Крим;
 3. Наявність постійного джерела доходу. Підтверджувати його документально не потрібно. Зверніть увагу: МФО видають гроші в борг навіть офіційно безробітним громадянам (але доступна сума, на яку буде ухвалений перший кредит, виявиться меншою);
 4. Можливість надати дані паспорта та ІПН. Взяти позику на вигідних умовах за 10-15 хвилин ви можете, навіть якщо самих документів у вас під рукою і немає. Вам достатньо лише правильно вказати інформацію основного посвідчення особи та ідентифікаційного номера платника податків. На завантаження фото і скан-копій документації на сайті наполягають не всі МФО;
 5. Наявність іменної банківської карти. Ви не зможете взяти онлайн займ ні за 10 хвилин, ні за будь-який інший термін, якщо у вас немає картки, оформленої на ваше ім’я. Мікрокредити видаються тільки на «пластик», що належить особі, яка подала заяву на мікрокредит. Це ще одна обов’язкова міра безпеки. Ви також не отримаєте швидку позику, якщо у вас є тільки карта моментального випуску чи віртуальна картка.

Важливо! Деякі МФО розглядають спробу оформлення позики на чужу карту як шахрайство. Відповідна інформація передається ними в банки-емітенти, в результаті чого платіжні інструменти блокують.

Беріть кредит на вигідних умовах тільки на свою карту. Рекомендовані категорії: Віза і Мастеркард. У випадку з ними затримок з надходженням грошей на рахунок в 99% випадків немає (кошти приходять за пару хвилин після підписання кредитного договору з МФО).

При відсутності іменної картки, що відповідає всім вимогам організацій, сума мікропозик може бути видана вам готівкою.

Також для оформлення кредиту потрібно e-mail (адреса електронної пошти вказується при реєстрації) і телефон.

Час фактичної видачі мікропозик

Кращі МФО видають кредити цілодобово. Ви повинні розуміти різницю між «оформленням» і «отриманням» мікропозик. Оформити заявку на онлайн позику на сайті ви можете в будь-який час дня і ночі завжди.

Але якщо у компанії не цілодобовий графік роботи, то розгляне вона її лише в робочий час (стандартно з 08.00 годин до 21.00 годин). На ділі це буде виглядати так:

 1. Ви оформляєте анкету і заявку на сайті за 10 хвилин, наприклад, вночі.
 2. У робочий час, припустимо, о 08.00 годині ранку анкета і заявка розглядаються кредитним фахівцем.
 3. У разі схвалення, ви підписуєте (віддалено) кредитну угоду і МФО перераховує вам гроші на картковий рахунок без зволікання.

Якщо ви звернетеся до цілодобової МФО, то в цьому випадку:

 1. Ви заповните анкету і заявку на сайті за 10 хвилин, наприклад, вночі.
 2. Ваша анкета і заявка негайно розглядаються роботом (розгляд можливо і не ботом, однак найчастіше рішення в позаурочний час приймаються спеціальними скоринг програмами).
 3. У разі схвалення ви підписуєте (віддалено) кредитну угоду і бот негайно відправляє гроші на ваш картковий рахунок.

Зверніть увагу: багато МФО вказують, що працюють цілодобово, маючи на увазі лише цілодобовий прийом заявок, а не видачу коштів. Якщо цей момент для вас важливий, заздалегідь уточнюйте його.

Дивіться також

Банківські кредити