Кредити готівкою та на карту у Львові

Пошук і порівняння вигідних кредитів онлайн у Львові. На сайтах нижче зручно оформити швидку позику до 30000 грн на термін до 30 днів. Мікрозайми видають гроші до зарплати без довідки про доходи з 18 років.

Мікрозайм – це невеликий за сумою кредит, в діапазоні від 100 до 30000 грн. Зазвичай його беруть на короткий термін і виплачують одноразово. Ставка вище, ніж по споживчих кредитах, і нараховується щодня. Існує багато можливостей взяти кредит у Львові.

Вигідні кредити у Львові готівкою та на картку

кредит у львові без довідки про доходиОтримати кредит онлайн на картку або готівкою досить просто. Достатньо бути повнолітнім громадянином України і мати документи, що підтверджують вашу особистість. Звернення до МФО стане виправданим рішенням, коли терміново потрібні гроші на невеликий термін. Подайте заявку онлайн і отримаєте швидкий кредит на карту або готівкою. Ухвалення займу триває лічені хвилини, а відсоток успішних кредитів доходить до 95.

Навіть позичальники з простроченням та поганою кредитною історією можуть розраховувати на позитивну відповідь і оформити кредит у Львові без відмови.

Своєчасне погашення заборгованості за кількома позиками поліпшить кредитну історію. Тому надалі клієнти мікрофінансових організацій зможуть отримати гроші в банку.

Пошук мікрофінансових організацій у Львові

Пошук кредитів у ЛьвовіЯкщо ви вирішили взяти кредит у Львові готівкою або на карту, для початку визначтеся з кредитором. В Україні їх сотні, тому знайти оптимальний варіант непросто. Фінансовий портал Finance Credit допоможе підібрати мікрофінансову компанію під ваші запити. На цій сторінці представлена ​​інформація про кращі кредитних продуктах від вітчизняних МФО.

Обираючи мікрофінансову організацію, ретельно дивіться актуальні пропозиції. Щоб завжди бути в курсі акцій, бонусів та програм лояльності МФО, слідкуйте за аккаунтами мікропозик у соціальних мережах.

Зверніть увагу на обмеження, встановлені в деяких компаніях. Іноді для ухвалення кредиту онлайн потребуються не тільки базові документи, але і додаткові умови (довідка про доходи, відсутність поточних або прострочених кредитів)

Перший кредит у Львові під 0 відсотків

кредит львів від 18 років під нуль відсотківБільшість МФО пропонують оформити безвідсоткову позику клієнтам, котрі вперше звернулись за послугою мікрокредитування. Такі позики видаються на короткий термін і часто не перевищують декількох тисяч гривень, однак їх можна швидко повернути, при цьому не заплативши за ставкою. Скористатися цією програмою можна лише один раз.

Деякі мікрофінансові організації (наприклад Moneyveo) пропонують оформити кредит на більш довгий термін – до 18 тижнів.

Взяти кредит у Львові з поганою кредитною історією

кредит у львові з поганою кредитною історієюПерейдіть на МФО, яка вас зацікавила, і виберіть потрібні вам термін і суму. Далі вас попросять оформити невелику анкету. Після заповнення анкети треба обрати спосіб отримання грошей (на карту або готівкою у відділенні МФО). Переконайтеся, що у вас є скан або хороша фотографія вашого паспорта, так як їх потрібно додати до заяви. Може також знадобитися ваше фото анфас з документом в руках. Потім просто відправте анкету і підтвердіть її оформлення кодом, який прийде в СМС.

Частіш епопередні прострочення кредитів не впливають на ухвалення рішень МФО. Тому оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн або готівкою – вигідне рішення для покращення своєї КІ. 

FAQ

З якого віку можна взяти кредит у Львові?

Онлайн кредити на картку видаються клієнтам від 18 років. Деякі компанії також видають готівкові кошти у своїх відділеннях з 18 років.

Чи потрібна довідка про доходи?

Ні. Всі мікрофінансові організації видають кредити без довідки про доходи.

Які документи необхідні для оформлення кредиту?

Для оформлення позики потрібні тільки ваш паспорт та ІПН. Деякі компанії просять також надати інше посвідчення особи: водійські права або військовий квиток (якщо ви до сих пір перебуваєте на службі).

Хто може отримати кредит?

Кредитувальником може стати повнолітня людина, яка має українське громадянство і документи.

Чи впливає моя кредитна історія на ухвалення рішення?

У більшості МФО не звертають увагу на погану КІ, але за рахунок мікрозаймів ви можете її покращити.

Як дізнатися, що мені схвалили позику?

МФО використовують кілька способів повідомлення про схвалення мікропозик. Частіше за все це СМС на вказаний вами в анкеті номер телефону або дзвінок від менеджера компанії. Також інформація дублюється на електронну пошту і в особистому кабінеті на сайті організації. У повідомленні будуть вказані сума, ставка і терміни повернення позики, а також контакти МФО.

На що звернути увагу під час вибору МФО?

Треба переглянути умови отримання кредиту в МФО, відсоткову ставку, термін, на який видається кредит, а також бонуси, акції та програми лояльності.