Взяти кредит готівкою і онлайн у Харкові

Бракує коштів? Оформіть кредит у Харкові без поручителів та довідки про доходи. Ми відбираємо чесні організації, які допоможуть взяти займ у Харкові на вигідних умовах під маленький відсоток.

Мікрофінансові організації створені для того, щоб допомагати людям, котрим терміново потрібні взяти кредит до зарплатні або на непередбачені обставини. МФО – це небанківська фінансова установа, що надає послуги видачі мікропозик.

Як правильно і швидко вибрати вигідного кредитора (МФО) у Харькові?

Отримати безвідмовний кредит швидко та з мінімальними вимогами для позичальника в Україні зараз досить просто. Наш сервіс Finance-Credit дає змогу порівняти умови різних МФО і підібрати кредитну організацію під ваші вимоги. На сайті зібрані тільки надійні мікрофінансові організації. Тепер для отримання позики вам не треба мати ідеальну кредитну історію та чекати декілька днів до ухвалення. Ви можете оформити позику на сайті МФО і гроші прийдуть вам на карту, як тільки кредит підтвердять. Якщо ви хочете отримати кредит готівкою, після оформлення на сайті треба буде звернутись до офісу МФО, яку ви обрали.

Список мікрофінансових організацій постійно поповнюється. Підпишіться на розсилку і отримуйте актуальну інформацію щодо акцій і змін умов кредитування у найнадійніших МФО.

Як перевірити чи надійна МФО?

Діяльність мікрофінансових організацій повинна супроводжуватись певними документами, що підтверджують законність надання послуг. До таких документів належать:

 1. Ліцензії та патенти на проведення кредитно-фінансових операцій;
 2. Сертифікати SSL (стандарти передачі вашої персональної інформації по захищеним протоколам);
 3. Відповідність стандартам PCI DSS (стандарт безпеки даних при обслуговуванні банківських карт).

Основні вимоги для оформлення кредиту в МФО у Харкові

Для отримання кредиту на карту онлайн необхідні:

 1. Паспорт Громадянина України та ІПН;
 2. Електронна пошта і мобільний телефон для підтвердження операцій та для зв’язку зі співробітниками організації;
 3. Банківська карта будь-якого українського банку.

Завдяки інтернету сьогодні кожен може без зусиль отримати мікрозайм. Для цього необхідно лише мати звичні речі, документі та півгодини вільного часу. Кредит онлайн цілодобово у Харкові – це можливо. Завдяки автоматизованій системі більшість МФО працюють в нічний час. За допомогою можна звертатись до служб підтримки, вони теж працюють без вихідних та обіду. 

Хто надає мікропозики у Харкові?

Ми ретельно формуємо список надійних МФО України, котрі готові надати кредит з поганою КР та без довідки про прибуток. 

Основна частина кредитів в Україні надається через МФО, адже вони мають певну кількість плюсів у порівнянні з банками. Якщо сума займу невелика (до 15000 грн), то оформити кредит в мікрофінансовій організації буде швидше та зручніше. Банки зазвичай вимагають ідеальну КІ, працевлаштування та досить великий пакет документів, який також довго обробляють. До того ж, нема гарантії того, що кредит вам все ж нададуть.

Через МФО займ зможе отримати майже будь-яка людина у складному фінансовому становищі лише оформивши заявку на кредит онлайн.

Хто може бути клієнтом МФО у Харкові?

Послуги МФО надає майже всім. Для отримання мікрозайму достатньо бути повнолітнім громадянином України. Мікрофінансові організації ставляться лояльно до своїх клієнтів, тому не цікавляться тим, на що будуть витрачені гроші. Кредит в МФО можуть отримати:

 • студенти
 • пенсіонери
 • безробітні
 • Особи з поганою кредитною історією
 • Жінки в декретній відпустці

Які МФО найнадійніші у Харкові?

Ми можемо рекомендувати надійні організації, які видають кредити в Харкові під невеликий відсоток:

 1. Alexcredit
 2. Бистрозайм
 3. Creditplus
 4. Дінер
 5. Mycredit
 6. Moneyveo
 7. Мегагроші
 8. Мілоан
 9. Top credit
 10. Швидко Гроші

Більш детально ознайомитися з правилами та умовами кожної з організацій ви можете на їх персональних сторінках. Також там буде інформація по актуальним бонусам, акціям та програмам лояльності.

Якщо сталась ситуація, що ви не можете виплатити взятий кредит, ознайомтесь з нашою статею, де ми розповідаємо, як законно позбавитись кредиту.

FAQ

Як оформити кредит?

Кредит можна оформити онлайн на сайті МФО, після чого гроші прийдуть на карту особи, котра брала кредит. За готівкою після оформлення треба буде прийти у відділення МФО.

На яку суму можна брати кредит?

Зазвичай можна взяти кредит на суму від 100 до 15000 грн (але деякі МФО надають кредити до 30000 грн).

Яка кредитна ставка для кредитів МФО?

Від 0.01% і вище.

На який період можна брати позику?

МФО надають кредити на термін не більше одного місяця.

Що вимагається від позичальника?

Позичальник повинен бути старше 18 років, мати паспорт, ІПН та карту банку, на яку хоче отримати кредит.

Чи нададуть мені кредит з поганою кредитною історією?

Так, зазвичай МФО досить лояльно ставляться до своїх клієнтів.