Кредит онлайн на карту під 0%

Фінансові компанії пропонують взяти перший кредит онлайн на карту під 0% (0,01%) без комісій і переплат. Знайдіть вигідну кредитну пропозицію на Finance Credit і отримайте безвідсотковий кредит за 15 хвилин.

Можливість миттєво оформити безвідмовний кредит онлайн під 0 відсотків приваблює безліч позичальників з фінансовими труднощами. Однак варто пам’ятати, що згідно із законом не можна видавати кошти під 0 відсотків, тому фактично це кредит під 0,01%.

Перший кредит онлайн на карту під 0%

Мікрокредити під 0 — це, по суті, промоакція, що дозволяє клієнту ближче познайомитися з мікрокредітною організацією. Умови видачі коштів у кожної МФО свої, при цьому багато хто охоче фінансують позичальників без довідки про працевлаштування, доходи, поручительство.

Щоб отримати фінансову підтримку у банку, необхідно вистояти тривалу чергу, надати безліч паперів і згодом сплатити пеню за позичені кошти. Оформити онлайн кредит на карту набагато простіше і вигідніше, адже вони дозволяють миттєво взяти першу позику під 0% громадянам України. Крім цього, у них маса переваг: споживчі позики, лояльність, пролонгація, різні способи погашення боргу та ін.

Різниця між даними МФО — в розмірі кредиту при первичной співпраці. Так, найбільшу суму при першому зверненні дає Dinero (до 10 000 грн.), Найнижчу – MyCredit (до 3000 грн.).

Кому доступні кредити під 0 відсотків?

Мікрокредитні організації співпрацюють з пенсіонерами, студентами, офіційно і неофіційно працевлаштованими працівниками. Звернутися за фінансовою допомогою можуть і безробітні.

Кредит на карту без відсотків в Україні отримують позичальники:

 1. громадяни України віком від 18 років;
 2. при наявності ІПН і карти банку.

Така фінансова підтримка не допоможе придбати дороге майно або оплатити квитки на курорт. Короткостроковий кредит на місяць вигідний в разі непередбачених дрібних витрат: організації свята, покупки продуктів, подарунків, оплати комунальних послуг.

Умови отримання безвідсоткового кредиту

Кредитування в МФО зручно, бо це можливість швидко отримати невелику суму, так і відсутністю жорстких вимог. Заявки розглядаються протягом 15 хвилин. Якщо її схвалили, перший кредит під 0 відсотків клієнти отримують миттєво. Перед тим як перейти до заповнення анкети на перший займ без відсотків на карту необхідно:

 • переконатися в гарній репутації кредитора;
 • розглянути умови співпраці без поспіху;
 • оцінити можливі ризики з простроченим платежем.

Щоб МФО повторно видала гроші в позику, потрібно вчасно віддавати борг. Якщо ця вимога не виконується, боржника чекає значне збільшення пені і можлива відмова в майбутньому. Мікрокредитні компанії часто йдуть на поступки і згодні на продовження або реструктуризацію кредиту.

Повернути борг можна в режимі онлайн, через термінали, банківську карту, інтернет-банкінг та ін. Угода укладається на офіційному сайті або у відділенні.

Оформлення позики від 0%

 1. Підготувати паспорт, ІПН, мобільний телефон.
 2. Визначитися з МФО.
 3. Перейти на офіційний сайт.
 4. Вибрати суму і термін.
 5. Заповнити анкету і пройти верифікацію.
 6. Дочекатися вердикту.

Після схвалення заявки гроші надійдуть на рахунок. Якщо вони потрібні швидко і готівкою — звертайтеся до відділення. Знадобилися вночі — сервіси працюють цілодобово (анкети розглядаються в будь-який час).

Безвідсоткову позику під 0 відсоток на банківську карту видають без питань, з якою метою він був узятий. Він швидко вирішує фінансові проблеми клієнтів і при цьому не обтяжує додатковими витратами на пеню.

Приклад розрахунку платежів по кредиту

Якщо ви звертаєтеся в мікрофінансову організацію вперше, швидше за все вам нададуть кредит на пільгових умовах.

Зі ставкою 0%

Розглянемо приклад розрахунку за позикою розміром 2500 грн, терміном на 10 днів. При ставці 0% в день, річна процентна ставка — APR (Annual Percentage Rate) буде дорівнювати також 0%, якщо не буде прострочень по платежах. Відповідно, через 10 днів сума до повернення буде дорівнювати 2500 грн.

Зі ставкою 0,01% в день.

Розглянемо приклад розрахунку за аналогічним позиці розміром 2500 грн, терміном на 10 днів, але вже зі ставкою 0,01% в день. В цьому випадку ефективна ставка (APR) становитиме 3,65% на рік (при своєчасному погашенні боргу). Через 10 днів, після закінчення терміну кредитування до повернення буде 2525 грн, з яких 2500 грн — тіло кредиту, а 25 грн — нараховані відсотки.

Приклад розрахунку для повторної позики

При повторному зверненні в МФО ставка збільшується. Вона становить від 0,4% до 2% в день.

Розглянемо приклад розрахунку за позикою розміром 2500 грн, терміном на 10 днів. Для розрахунку візьмемо середню ставку — 1,7% в день, APR (річна процентна ставка) буде дорівнює також 620,5%, якщо не буде прострочень.

До виплати через 10 днів буде 2925 гривень, з яких 2500 грн – тіло кредиту, а 425 грн – нараховані відсотки за користування коштами.

FAQ

Як отримати кредит онлайн на карту під 0 відсотків?

Для отримання безвідсоткового кредиту онлайн треба обрати МФО, яка надає такі послуги. На цій сторінці запропоновані всі компанії України, які надають кредит онлайн під 0 відсотків. Після вибору перейдіть на сайт компанії, натиснувши на кнопку "Отримати кредит", оберіть параметри позики та насоложєуйтесь грошами без переплат.

Хто може взяти кредит під 0 відсотків на картку?

Вимоги до позичальника не відрізняються, вони такі ж самі, як і при звичайному кредитуванні. Клієнт повинен мати паспорт та ІПН, бути повнолітнім та володіти картою будь-якого українського банку.

Я отримав перший кредит під 0 відсотків, чи можу я отримати другий на таких самих умовах.

На жаль, такої можливості немає. Але завжди можна користуватись промокодами та акційними умовами від МФО, які вони пропонують для постійних користувачів. Це теж допоможе непогано зекономити гроші.

Чи можна отримати безвідсотковий кредит готівкою?

Так, на нашому сайті присутня найповніша база МФО, тому клієнт може без проблем обрати компанію, яка видає кредити готівкою і під 0%.

Навіщо компанія надає кредити під 0%?

Це дуже вигідна пропозиція як для клієнта, так і для компанії. Клієнт оцінює якість сервісу безкоштовно, а компанія має ще одного потенційного клієнта. Якщо сервіс буде на високому рівні, то позичальник навряд захоче брати кредити у інших організацій.