Кредит на 750000 грн

Оформіть кредит на 750000 грн для купівлі нерухомості, автівки або техніки. А Finance Credit підбере для вас найвигідніші пропозиції серед банків України, щоб здійснити вашу мрію!

Не завжди є можливість зробити велику покупку або ж відкласти на неї кошти. В такій ситуації допоможе кредит на 750000 грн. Ця послуга підійде тим людям, які хочуть купити нерухомість, авто або дорогу техніку. Зараз кредитування в банках вже не потребує такого великого пакету документів, як раніше. Воно стало більш доступним для всіх прошарків населення.

Вимоги до позичальника

Кредит у банку надається на вигідних умовах, під невеликий відсоток та з лояльними умовами. Але вимоги до клієнта все ж є обов’язковими. Надійність клієнта – це гарантія банку у вчасній виплаті кредиту. Від позичальника вимагається:

 • бути громадянином України з реєстрацією на території держави;
 • мати паспорт та ІПН;
 • мати офіційне працевлаштування більше 6 місяців (працювати з СПД або мати пенсійне посвідчення – як аналог);
 • надати довідку про доходи за останні 6 місяців (в середньому, мінімальна зарплата для оформлення позики – 5000 грн);
 • бути у віці від 21 до 65 років (деякі банки пропонують кредити з 23 аж до 74 років).
 • мати хорошу кредитну історію.

В індивідуальному порядку банк може попросити клієнта знайти поручителя або заставу, але це не є основною умовою кредитування у більшості фінансових установ.

Умови кредитування на 750 000 гривень

Банки працюють зі своїми клієнтами на вигідних умовах для обох сторін. Умови отримання кредиту на 750000 грн такі:

 • позика надається на термін від 12 до 84 місяців;
 • відсоткова ставка може сягати від 10% до 200% в залежності від терміну кредитування, тарифу та вказання цілі позики;
 • на цільовий кредит зазвичай діють знижки, якщо підтвердити мету в заданий банком термін;
 • відвідування банку намагаються максимально зменшити – тепер попередню анкету можна заповнити онлайн, а до відділення прийти для звірки та отримання позики;
 • у більшості банків гроші можна забрати в день звернення за кредитом.

FAQ

Хто може отримати кредит на 750000 грн у банку?

Позичальником може стати громадянин України віком від 21 до 65 років, який має паспорт, ІПН, постійну роботу протягом 6 місяців та реєстрацію на території країни.

Чому можуть відмовити у кредиті на 750000 грн?

Найбільше відмов в банках відбувається через те, що люди подають заявку на позику, хоча не підходять під вимоги фінансової установи. У банків можуть бути специфічні вимоги до позичальника. Перед подачою заявки в першу чергу прочитайте їх. Друга причина відмов - зіпсована кредитна історія. Для її покращення можна оформлювати маленькі кредити в МФО та одразу віддавати їх. Це позитивно вплине на ваш показник КІ та дасть можливість отримати велику позику в банку.

Чи вигідно брати позику на 750000 гривень?

Так. Відсоток по кредиту в банку зазвичай дуже вигідний і клієнт не відчуває дискомфорту від неможливості вчасно повернути гроші.

Мені не вистачає грошів, щоб повернути 750000 грн. Що робити?

У такій ситуації в банках дію послуги реструктуризації кредиту та кредитних канікул. Перша послуга допоможе переглянути умови кредитування та обрати більший термін кредитування та менший відсоток для вас. Друга - на час дасть вам можливість не виплачувати тіло кредиту або відсоток, щоб виправити ваше фінансове становище. Детально про можливості реструктуризації та кредитних канікул ми розповідаємо у нашому блозі.