Кредити онлайн до 3000 грн

Кредит на 3000 грн – найпопулярніший вид позики в Україні. Ми допомагаємо громадянам взяти кредит на 3 тисячі гривень до зарплати в чесних МФО без застави, поручителів та довідки про доходи.

З кожним роком популярність українських мікрофінансових компаній зростає. Причиною такого росту є швидкість та легкість отримання позики. Зараз процедура отримання 3000 грн до зарплати доступна ледь не кожному. 

Переваги МФО перед банком в кредитуванні на невеликі суми очевидні. Клієнт не повинен надавати довідку про доходи, копію трудової та шукати поручителя. Мікрофінансові організації надають кредити без застави та цільового призначення. Крім того, кредит можна отримати не виходячи з дому.  Ще одна перевага – МФО видають позички навіть вночі або на вихідних. Для цього потрібна лише банківська карта, яка дозволяє отримати кредит тоді, коли це потрібно позичальнику.

Умови кредитування 

Найчастіше мікрофінансові організації надають позики до 30 тисяч гривень. Відсоткова ставка зазвичай фіксована і не перевищує 2%/день. Але компанії також надають і акційні умови кредитування для нових позичальників. Так, у більшості МФО,  клієнт може отримати кредит на 3 000 грн під 0,01%. Такий займ допоможе оцінити роботу компанії та отримати швидкі гроші до зарплати.

Якщо позичальник, отримавши мікрокредит, буде сумлінно виплачувати борг відповідно до встановленого договором терміну, то він зможе підвищити свій кредитний рейтинг і збільшити подальші шанси на більш вигідне фінансування в майбутньому.

Клієнт також може погасити кредит достроково або ж оформити пролонгацію, якщо не встигає виплатити борг вчасно.

Процедура оформлення кредиту на 3 тисячі гривень

Отримати кредит на 3000 гривень просто. Треба лише дотримуватись послідовності дій:

  1. Оберіть МФО. Зверніть увагу, щоб у обраної компанії була ліцензія та хороші відгуки. На цій сторінці ми підготували рейтинг компаній, які можуть надати послуги кредитування до зарплати. Команда Finance Credit слідкує за умовами кредитування МФО та відгуками клієнтів, тож рейтинг формується саме за цими параметрами. Ми відбираємо лише чесні МФО, тому що турбуємось про безпеку наших читачів.
  2. На онлайн-калькуляторі підрахуйте суму та термін кредитування. Сайт кожної МФО містить онлайн-калькулятор на головній сторінці. Ви можете обрати параметри за допомогою повзунків, після чого ви побачите фінальну суму до виплати кредиту.
  3. Якщо вас все влаштовує, натисніть на кнопку “Отримати кредит”. Ви побачите невелику анкету для створення особистого кабінету. Через кабінет можна відстежувати залишок боргу, оформлювати пролонгацію або виплачувати займ.
  4. Залиште заявку на кредит. Для цього заповніть всі поля, перевіряючи їх на помилки. Важливо детально переглянути заповнену інформацію, вказати максимальну кількістьданих про себе. Помилка або брехня в анкеті можуть стати причиною відмови.
  5. Верифікуйте карту та завантажте фото документів. Це потрібно для того, щоб компанія ідентифікувала вашу особистість та прив’язала карту до вашого особистого кабінету.
  6. Чекайте відповіді на заявку. Зазвичай це займає не більше 30 хвилин, точний час очікування залежить від обраної МФО.
  7. Підтвердіть підписання договору кодом, який надійде в СМС. Таким чином ви укладаєте угоду з компанією.
  8. Отримайте свій кредит. Гроші на карту надійдуть за 5-10 хвилин. 

Вимоги до позичальника

МФО спеціалізуються на видачі невеликих сум, тому перевірка даних клієнта проходить швидко. Як правило, від потенційних клієнтів вимагають бути громадянином України (мати змогу пред’явити паспорт та ІПН) і досягти повнолітнього віку. Іншими словами, отримати гроші зможе навіть безробітний студент або пенсіонер, яким знадобилися кошти. Позичальнику не потрібно надавати довідки, що підтверджують його платоспроможність і працевлаштування, стояти в утомливих чергах – все можна зробити онлайн. 

Також для отримання кредиту знадобиться власна карта будь-якого українського банку, яку клієнт прив’язує до свого особистого кабінету, мобільний телефон та електронна адреса.

FAQ

Чи дадуть кредит на 3000 грн неофіційно працюючому?

Так, неофіційна робота не є причиною відмови в кредитуванні через МФО. Але все ж бажано вказати ваше місце роботи та прибуток, щоб підвищити шанси. Прибуток не треба підтверджувати документами.

Чи можна взяти кредит на 3000 грн на карту родича або друга?

Обов'язковим правилом кредитування є те, що карта повинна бути зареєстрована на позичальника. Це є гарантією того, що клієнт не займається шахрайством.

Чи можна отримати кредит на 3000 грн без відсотків?

Так, більшість МФО пропонують отримати перший кредиит під 0,01%. Суми кредитування при таких умовах невеликі, але 3 тисячі гривень можна отримати без проблем.

Чи потрібно вказувати цільове призначення кредиту?

Ні, після отримання грошей клієнт може робити з ними те, що захоче, йому не треба докладувати компанії про свої цілі. МФО ставляться лояльно для клієнтів, їм важливе лише вчасне повернення боргу.