Кредит на 25000 грн

Кредит на 25 000 грн – розповсюджена послуга серед громадян України. Ми підібрали для вас рейтинг найкращих МФО, які надають кредити на 25 тисяч гривень на вигідних умовах та без відмов.

Ситуація, коли терміново потрібні гроші, знайома кожній людині. Позичити декілька тисяч можна у родичів або знайомих, але іноді вони не можуть допомогти. Для вирішення таких проблем існують мікрофінансові організації, які можуть без проблем надати кредит на 25 000 грн на карту. З таким кредитом клієнт зможе вийти зі складної ситуації – зробити необхідну покупку, погасити терміновий платіж або витратити гроші на інші цілі.

Як отримати кредит на 25 000 грн?

Подати заявку на швидкий кредит можна в найближчому відділенні обраної МФО або прямо з дому – достатньо заповнити анкету на сайті.

Онлайн-заявки на експрес-кредит розглядаються терміново – як правило, SMS-повідомлення з попередніми схваленням кредиту приходить протягом 30 хвилин після відправлення анкети. Клієнту залишається лише підписати електронний договір і отримати свої кошти.

Умови кредитування на 25 000 грн

МФО пропонують вигідні умови співпраці – швидкий кредит можна отримати прямо в день звернення. Ставка по такому кредиту буде фіксованою та не перевищуватиме 2% на день. Термін кредитування обирає сам позичальник. МФО пропонують взяти кредит на термін від 1 до 30 днів. Умови кредитування в конкретній організації ви можете дізнатись на нашому сайті, знайшовши її особисту сторінку. Також ми склали рейтинг найкращих МФО та кредитних організацій в Україні, який постійно оновлюється. Він допоможе обрати найвигіднішу пропозицію за вашими критеріями.

Вимоги до позичальника

Для отримання позики на 25 тисяч гривень в МФО не потрібні застави і поручителі. Експрес-кредит можна отримати, якщо мінімальні вимоги для кредитування виконані:

  • клієнт досяг віку 18 років;
  • має паспорт громадянина України та ІПН;
  • володіє картою будь-якого українського банку;
  • має власний номер телефону та електронну пошту.

Також багато компаній пропонує оформити позики не тільки онлайн на карту, а ще і готівкою, що може бути більш зручним способом для деяких людей. Якщо МФО має відділення у вашому місті, для отримання кредиту на 25 000 грн готівкою радимо звернутись туди.

Поради клієнтам

Не треба навіть надавати довідку про доходи. Однак варто вказати свій прибуток в анкеті, це значно підвищить ваші шанси на позику. 

Розрахувати орієнтовну вартість кредиту можна на сайті за допомогою кредитного калькулятора. Це допоможе підібрати оптимальне фінансове навантаження і виключити прострочення платежів.

Така проста процедура показує лояльність мікрофінансових організацій до клієнта. Але не треба ставитись до мікрозайму несерйозно. При невиплаті компанія буде змушена стягнути з позичальника штраф або подати до суду. Тому якщо ви не встигаєте вчасно виплатити позику, оформіть пролонгацію.

Процедура повернення кредиту

Взяти кредит на 25 000 грн в МФО просто, і настільки ж просто його повертати. Ви можете виплатити борг через:

  • термінал самообслуговування;
  • банківську касу за реквізитами;
  • особистий кабінет за допомогою прив’язаної карти.

Останній спосіб вважається найкращим, так як кошти надходять одразу і не треба перейматись через можливу затримку. До того ж, користуватись особистим кабінетом досить просто і там є вся необхідна інформація, тому клієнту дуже важко помилитись.

FAQ

Чому можуть відмовити в наданні кредиту на 25 000 грн?

Більшість відмов користувачі отримають через помилки або недостовірну інформацію в анкеті. При подачі заявки не слід брехати, а інформацію краще перевірити декілька разів. Скоріш за все, правильно заповнену анкету схвалять, так як шанс відмови не перевищує 10%.

Де краще взяти кредит на 25 000 грн?

На цій сторінці ви можете побачити компанії, які надають кредит на 25 тисяч гривень у порядку рейтингу. Рейтинг постійно змінюється, ми формуємо його на базі відгуків клієнтів та умов кредитування. Всі компанії, з якими ми співпрацюємо, займаються легальною діяльністю і вказують умови кредитування без прихованих компісій. Тому можете не переживати за свою безпеку.

Коли краще оформлювати кредит на 25 тисяч гривень?

Більшість МФО працюють в режимі 24/7 без свят та вихідних, що дозволяє клієнтам отримувати свої гроші тоді, коли їм зручно.

Як швидко надійдуть гроші після підписання договору?

Це залежить від банку, карткою якого ви користуєтесь. Зазвичай гроші надходять приблизно за 5 хвилин, але максимальнийчас очікування - 2 години.