швидко гроші відгуки

Кредит в ШвидкоГроші

Перший займ до 20000 грн під 2% в день

Повторний займ до 30000 грн під 2% в день

☆ Рейтинг: 96/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 1000 грн до 30000 грн (Перший займ до 20000 грн)
Термін: від 3 до 70 днів
Відсоткова ставка: 2...2 %
Швидкість видачі: 15 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі,
Графік прийому заявок
Мінімальний вік, , , ,
Максимальний вік 70 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяПозичальник має право продовжити термін кредиту, сплативши тільки відсотки за користування. Ніяких додаткових комісій і платежів компанія не стягує. Мінімальний термін погашення боргу - 1 день, а максимальний - 3 роки.
Дострокове погашенняЄ можливість дострокового погашення. У такому випадку клієнт виплачу3є кредит та відсотки за дні фактичного користування кредитом.
ШтрафиУ разі несплати на позичальника накладається штраф у розмірі від 2% в перший день прострочення і збільшується на 2% в день.

Про компанію ШвидкоГроші

Офіційний сайтhttps://sgroshi.com.ua/
Телефон гарячої лінії0 800 50 10 20
Електронна пошта info@sgroshi.com
Юридична адреса01032, Київ, ул. Саксаганского, 133А.

Як повернути кредит?

 • Через особистий кабінет за допомогою карти
 • У одному з відділень ШвидкоГроші
 • Через термінал самообслуговування

Переваги та особливості

 • Перший кредит під 0,01%
 • Зручні варіанти погашення позики, в тому числі оплата онлайн на сайті Швидко Гроші
 • Не потрібно підтвердження доходів, поручительство або заставу
 • Більшість заявок отримують схвалення
 • Є можливість пролонгації
 • Можливість покращити кредитну історію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Огляд кредитної компанії “Швидко Гроші”

ТОВ споживчий центр “ШвидкоГроші” спеціалізується на наданні швидких позик в Україні. Процес оформлення угод проходить онлайн, що дозволяє клієнтам досить швидко вирішити фінансові труднощі. 

Особливості компанії «ШвидкоГроші»

Компанія Швидко Гроші орієнтована на клієнтів. Її послуги доступні у всіх містах і населених пунктах країни. Режим роботи 24 години дозволяє позичальникам отримати необхідну суму коштів в будь-який зручний час, включаючи вихідні та свята. У МФО  також працює безкоштовна гаряча лінія, де можна дізнатися будь-яку необхідну інформацію. 

На ринку Швидко Гроші пропонує оформити кредит та отримати гроші на карту на новому технологічному сервісі в режимі онлайн. Він дозволяє отримувати фінанси цілодобово, в будь-який день тижня і з будь-якої точки України. На даний момент у компанії найбільша мережа відділень і вона планує розширюватись ще.

Рішення по кожній заявці приймається за кілька хвилин і майже відразу ж гроші потрапляють на карту клієнта.

Вимоги до позичальників

Для видачі позики потенційний клієнт повинен відповідати таким критеріям:

 • вік від 18 до 70 років;
 • українська прописка;
 • паспорт та ІПН;
 • карта будь-якого українського банку на власне ім’я.

Дані по прийнятим рішенням клієнт може отримати через СМС-повідомлення, в особистому кабінеті або листом на e-mail. При подачі заявки всю інформацію необхідно вказувати максимально повно, щоб уникнути відмов і непорозумінь. 

Як взяти кредит у Швидко Гроші?

Швидко гроші кредит швидкі кредити

Для оформлення кредиту в МФО ШвидкоГроші онлайн на карту вам знадобиться 20 хвилин вільного часу та пристрій з доступом до інтернету. Щоб отримати позику у Швидко Гроші, вам не потрібен поручитель чи довідка про доходи. Ми розписали всі дії на сайті покроково:

 1. Перейдіть на сайт організації;
 2. За допомогою кредитного калькулятору визначте суму та термін кредитування;
 3. Далі вас переадресує на наступну сторінку, куди вам треба буде ввести ваші дані. Будьте уважні, заповнюйте усі поля уважно та не допускайте помилок, тому що вони можуть стати причиною відмови у кредиті;
 4. Зачекайте дзвінку від співробітника МФО. Він задасть вам декілька запитань, відповідайте на них чесно;
 5. Зачекайте на рішення компанії щодо вашого кредиту. Якщо вашу заявку ухвалено, то ви зможете забрати гроші у найближчому відділенні або вивести їх з особистого кабінету на карту банку.

Для повторного отримання кредиту не треба буде знову реєструватись і спілкуватись зі співробітником компанії. Достатньо буде зайти в свій особистий кабінет, оформити кредит та дочекатись відповіді. Вся операція буде проводитись приблизно за п’ять хвилин.

Як погасити кредит в ШвидкоГроші?

Важливо вчасно віддавати кредитні гроші, інакше компанія нарахує вам штрафи за просрочення платежів. Ви можете віддати позикові гроші такими способами:

 • скористатись терміналом самообслуговування;
 • погасити онлайн через особистий кабінет на сайті Швидко Гроші за допомогою прив’язаної банківсткої карти;
 • у відділенні МФО “ШвидкоГроші”.

Умови пролонгації

Ви можете скористатись функцією пролонгації в “ШвидкоГроші”, якщо не встигаєте виплатити весь кредит. Для цього вам треба лише заплатити відсотки за користування кредитними грошима. Кількість можливих пролонгацій не обмежена. Також компанія ШвидкоГроші піклується про своїх клієнтів та дозволяє повертати кредит частинами.

Відгуки Швидко Гроші

Більшість відгуків про послуги компанії хороші, але зустрічаються також повідомлення від боржників, які намагаються погіршити її репутацію. Вони стверджують, що Швидко Гроші використовують погрози та “вибивають гроші”, але ми сміливо можемо сказати, що це не так. Це підтверджує велика кількість постійних користувачів сервісу.

Контакти Швидко Гроші

Ви можете звернутись на гарячу лінію компанії, якщо у вас виникли якісь питання. Номер телефону гарячої лінії Швидко Гроші – 0 800 50 10 20, дзвінки по Україні безкоштовні. Юридична адреса МФО – 01032, Київ, ул. Саксаганского, 133А.

Запитання та відповіді

Чи можу я особисто прийти до відділення ШвидкоГроші?

Так, ви можете відвідати відділення самостійно. Компанія має вже 200 офісів по всій Україні та не зупиняється на цьому, відкриваючи нові.

Чи користується компанія Швидко Гроші методами вибивання грошей?

Ні, компанія переймається за свою хорошу репутацію та застосовує лише легальні методи стягування боргу. Однак не варто нехтувати довірою МФО та не виплачувати позику. Краще оформити пролонгацію, якщо ви не встигаєте виплатити кредит.

Чи повинен я платити додаткові кошти за пролонгацію?

Ні, ви повинні заплатити тільки відсоток по кредиту. Ніяких додаткових сум грошей за процедуру не стягується.

Як швидко мені підтвердять кредит?

Перша процедура займає приблизно 15-20 хвилин, а наступні - 5 хвилин. Це зумовлено тим, що компанії треба перевірити дані нового користувача, а вже зареєстрованого - ні.

Чи проводить компанія Швидко Гроші акції?

Звісно. На сайті можна знайти акційні умови до свят або просто так для постійних і нових клієнтів. Спостерігайте за оновленнями сайту, щоб не пропустити вигідні умови кредитування.

Схожі пропозиції