Кредит для мам в дикреті

Важке фінансове становище молодої мами в декреті нерідко засмучує. Отримати позику для мам в такому положенні буває не так вже й просто. Статус вагітної або молодої мами, звичайно, дає деякі привілеї, але також і від багатьох позбавляє. Незважаючи на це є кілька способів взяти гроші в борг мамі в декреті: у мікрофінансової організації чи у банку.

Чи можна взяти кредит в декреті?

Фінансова допомога для мам в декреті реальна. Найчастіше такі позики видають МФО, так як у багатьох організаціях можна не вказувати місце роботи і постійний дохід. гроші онлайн на карту мами в декреті надійдуть як тільки ви виберете вподобану фінансову організацію в даній категорії і заповните коротку анкету. 

Взяти гроші онлайн на карту мами в декреті

Взяти кредит на карту в декреті можна на наступних стандартних умовах: 

 • Мати паспорт з пропискою на Україні та ІПН;
 • Сума мікрокредиту – від 3-5 тисяч гривень новим клієнтам МФО. Надалі, кредитний ліміт може бути збільшений до 15-20 тисяч гривень;
 • Величина процентної ставки – вказується за добу і становить від 0% (для нових позичальників) до 1,5-2,5% в день;
 • Брати гроші в борг можна на іменні картки категорій МастерКард, Visa і Maestro;
 • Терміни кредитування – займ мамам в декретній відпустці пропонується на 1-30 днів.

Де взяти кредит в декреті?

Потенційним клієнтам інколи буває важко обрати компанію-кредитора та розібратися у тому, як саме оформлюється позика. Усім, хто вирішив отримати займ на карту в декретній відпустці найкращим провідником у фінансовому світі стане сервіс Finance-credit. На нашому сайті можна знайти перелік усіх кредиторів України із адресами їх фізичних відділень (у Києві й інших містах) та вичерпною інформацією про умови видачі позик.

Тож, для того, щоб отримати фінансову допомогу варто просто дотримуватися даної інструкції.

 1. Почати потрібно з візиту на сайт finance-credit та вивчення характеристик мікрокредиторів.
 2. Після обрання компанії варто перевірити умови кредитування (строк, сума, відсотки) та впевнитися у відповідності усім вимогам, що організація висуває до клієнтів.
 3. Тепер переходимо до оформлення позики. Зробити це можна, натиснувши на відповідну кнопку навпроти емблеми обраної компанії.
 4. Далі потрібно заповнити анкету. Необхідно вказувати якомога детальнішу інформацію, уважно заповнювати усі поля та вказувати чесні і достовірні дані. Не варто приховувати декретну відпустку – вона ніяк не вплине на результат.
 5. Після відправлення заявки залишається дочекатися підтвердження. Воно може надійти у вигляді електронного листа, СМС-повідомлення або дзвінка.
 6. Після підтвердження та схвалення кошти надійдуть на картку або рахунок через 5-15 хвилин.

FAQ

Як отримати кредит мамі в декреті?

Більшість МФО не звертають уваги на працевлаштування та наявність дитини, на відміну від банків. Тому кредит можна взяти просто при наявності доходу, який допоможе покривати кредит.

На яку суму може отримати кредит мама в декреті?

В середньому, максимальна сума кредитування сягає приблизно 25-30 тисяч гривень, але є організації, які готові надати кредит на суму до 100 000 грн.

Коли може отримати кредит мама в декретній відпустці?

МФО працюють у режимі 24/7 без вихідних та свят. Позичальниці не потрібно навіть відходити від комп'ютера, всю процедуру можна пройти у зручний час вдома.

Мама у декреті, а чоловік заробляє. Чи нададуть їй кредит?

Так, якщо сім'я має прибуток, якого вистачатиме на погашення кредиту, то немає різниці, хто з членів сім'ї заробляє.