Кредит на весілля

Ви плануєте весілля, а грошей нема? Не варто турбуватись, просто візьміть кредит у МФО. Вигідні кредити на всі випадки в житті та рейтинги компаній ви можете знайти на нашому ресурсі Finance Credit.

Весілля – радісна подія для більшості громадян. Укладення договору щодо весільного кредиту в традиційних банках супроводжується труднощами, пов’язаними зі збором документів, наданням довідки про платоспроможність, дзвінками менеджерів знайомим, рідним, колегам позичальника. Однак не всі потенційні клієнти позитивно ставляться до вимог банків. Наприклад, дзвінок роботодавцю може зашкодити діловій репутації і викликати зайві питання у керівництва. Багато громадян шукають фінустанови зі спрощеною формою оформлення, минаючи перевірку особистих даних. Якщо ви бажаєте вирішувати питання без залучення уваги громадськості, то зверніться в мікрофінансові організації. Щоб все вдалося на славу, ви можете взяти кредит на весілля в МФО і організувати захід саме так, як хочеться – щоб пам’ять залишилася на все життя. Отримані гроші ви вправі витрачати на свій розсуд – на оренду приміщення, подарунки та весільну подорож.

Отримання весільного кредиту

Позиками без продзвонів займаються МФО з спрощеною формою оформлення в режимі онлайн. Знайти подібні установи можна на сайтах з оголошеннями і біржах. Наш портал відбирає тільки перевірені і чесні організації, тому можете переглянути наш каталог. Перш ніж зупинитися на одному варіанті, бажано ознайомитися з вимогами щодо позик. Особливо уважно слід вивчити процентну ставку, кредитний період, наявність програм лояльності, які час від часу створюються для певної категорії позичальників.

Переваги швидкого кредиту на весілля

Весільна позика у МФО має багато переваг. Серед них:

  • висока ймовірність схвалення заявки – майже 95%, ви можете отримати кредит без відмов;
  • ви не витрачаєте час на збір пакету документів та довідок (як при банківському позику);
  • ви надаєте лише необхідний мінімум. Більшість людей завжди має такі документи під рукою;
  • борг можна погашати цілодобово будь-яким способом, включаючи онлайн-банкінг;
  • для постійних клієнтів, які вчасно повертають борги, передбачені вигідні акційні пропозиції.

Додаткові переваги МФО

МФО мають ще деякі переваги щодо видачі займів на весілля. Головним з них є проведення процедури без перевірок з боку менеджера. Оформлення позики здійснюється через Інтернет, в зручний час миттєво. Це означає, що дізнатися про рішення адміністрації ви можете вже сьогодні. Перераховується займ на карту, розрахунковий рахунок і на будь-яку платіжну систему після укладення договору.

Недоліком кредиту без дзвінків можна вважати завищену процентну ставку і невеликий ліміт, який може бути збільшений при повторному зверненні. Якщо вам терміново потрібні гроші на весілля, то цей варіант стане кращим виходом для вирішення ваших потреб. Він ідеально підійде позичальникам з поганою кредитною історією. Кредит без перевірок дозволяє погасити поточну заборгованість, поліпшивши репутацію. Подібні організації працюють цілодобово, тому їх послугами можна скористатися у зручний час в режимі онлайн.

FAQ

На яку суму можна розраховувати при кредиті на весілля?

Максимальна сума, яку можуть надати МФО і кредитні компанії на даний момент становить 200 тисяч гривень. Більшість компаній надають позики на 25-30 тисяч.

Чи треба вказувати цільове призначення кредиту на весілля?

Ні, вказувати цільове призначення для отримання кредиту в МФО не потрібно. Головна умова - вчасно вносити виплати.

Як отримати пролонгацію по кредиту на весілля?

Пролонгація оформлюється в особистому кабінеті обраної МФО. Процедура проходить в декілька кліків - клієнт платить лише відсотки, а залишок по тілу кредиту переноситься на той термін, на який оформлена пролонгація.

Кому можуть надати кредит на весілля?

Головні умови для отримання займу - повноліття, громадянство України, паспорт, ІПН та карта українського банку.