Кредит на ремонт

Вам не подобається власне житло, але грошей на ремонт постійно бракує? Оформіть кредит онлайн на карту на вигідних умовах. Finance Credit пропонує вам надійні займи на ремонт від найкращих МФО.

Ремонт – досить дорога процедура, яка потребує чимало коштів та часу від власника приміщення. Зараз чимало людей потребує фінансової допомоги та не може самостійно впоратись з ремонтом житла. Мова йде не тільки про людей без постійного місця роботи, а навіть про людей з середнім прибутком. Але вихід із ситуації є. Ви можете взяти кредит на ремонт онлайн на карту чи готівкою в мікрофінансовій організації.

Переваги кредиту на ремонт житла

Оформлення кредиту на ремонт має кілька переваг:

  • позика дозволяє виконати ремонтні роботи, не відкладаючи місяцями кошти на його здійснення;
  • кредит може бути оформлений на велику суму. Це дає можливість виконати великий обсяг робіт з використанням високоякісних матеріалів, а не задовольнятися тими, які вже через пару років втратять привабливий зовнішній вигляд;
  • ціни на будівельні матеріали постійно зростають. Оформлення позики дозволяє зробити ремонт, не чекаючи чергового стрибка вартості. Це свого роду інвестиції в приміщення.

Кредит на ремонт дозволяє в мінімальні терміни вирішити проблему запущеного приміщення, надавши йому привабливого доглянутого вигляду. Взявши кредит у МФО, ви можете не розтягувати роботи на невизначений період через нестачу коштів і очікування наступного заробітної плати.

Оформлення ремонтного кредиту

Ви вирішили отримати кредит на ремонт. Для цього треба пройти такі процедури: 

  1. Вибір компанії та послуги. Кредитні пропозиції можуть різнитися доступною сумою позики, термінами, відсотковою ставкою, а також способом отримання і погашення кредиту. При виборі важливо враховувати всі ці фактори. Вивчивши інформацію, можна зупинитися на одному або відразу декількох послугах.
  2. Оформлення заявки та заповнення анкети. У представлену на сайті анкету необхідно внести свої дані: ПІБ, серію і номер паспорта та ідентифікаційного коду, контактний телефон. Також позичальник вказує необхідну суму кредиту і бажаний термін кредитування. Залежно від фінансової установи може різнитися кількість інформації, яку треба внести до анкети.
  3. Очікування дзвінка з фінансової установи. Після отримання співробітниками організації заповненої анкети з потенційним клієнтом зв’язується співробітник компанії. Мета дзвінка – уточнення внесених в анкету даних і підтвердження бажання заявника отримати кредит на проведення ремонтних робіт. Деякі компанії працюють без телефонних дзвінків. У такому разі вам прийде смс-повідомлення про ухвалення кредиту, а умови продублюються на вашу електронну пошту.
  4. Отримання позики. Найчастіше, при коректно внесених в анкету даних кредитною організацією приймається позитивне рішення. Більшість МФО зараз надають кредити без відмов. У разі схвалення позики клієнт може отримати гроші зручним для нього способом. Так, кошти видаються готівкою з каси. Також гроші можуть бути перераховані на карту клієнта будь-якого банку України або на банківський рахунок. Не варто також перейматись через свою КІ. Позики в МФО видаються навіть людям з поганою кредитною історією.

Нюанси отримання кредиту на ремонт

Оформлення кредиту здійснюється в онлайн-режимі. Позичальнику немає необхідності пропускати роботу, щоб обійти десятки фінансових структур, які могли б виділити кошти на ремонт. Внести свої дані в анкету можна в будь-який час дня чи ночі, що допоможе отримати кредит цілодобово. Також у режимі 24/7 працює служба підтримки організації, куди ви можете звернутись у разі виникнення питань щодо кредитування. При цьому менеджер фінансової установи передзвонює переважно в робочий час. Також колл-центри ряду компаній працюють у вихідні і свята.

У разі, коли кредит оформляється на велику суму, служба безпеки мікрофінансової організації може вимагати від потенційного позичальника додаткову інформацію та документи. Це необхідно для підтвердження платоспроможності людини і зниження ризику неповернення коштів.

Також нерідкі випадки, коли позика схвалюється відразу декількома компаніями. Це дає можливість позичальникові вибрати найбільш вигідну пропозицію. Від інших схвалених заявок людина може просто відмовитися без будь-яких санкцій з боку фінансової установи.

FAQ

Що потрібно для отримання кредиту на ремонт?

Для отримання позики на ремонт необхідно бути повнолітнім, мати паспорт громадянина України, ІПН та володіти картою будь-якого українського банку.

Як швидко можна отримати позику на ремонт?

Кредит надається в онлайн-режимі за 30 хвилин при першому зверненні. При наступних позикаї час заповнення анкети та очікування скоротиться до 10 хвилин.

Чи можна отримати кредит на ремонт без довідки про доходи?

Так, МФО не вимагають від своїх позичальників надання документів, що підтверджують дохід. Головне, щоб клієнт сам розрахував свої сили та був впевнений в тому, що зможе віддати кредит.

Я віддав кредит на ремонт. Коли можна взяти наступний?

Ми радимо почекати декілька днів, поки інформація про ваші позики в системі оновиться. Після цього можна оформлювати нову позику.