Гроші до зарплати

У вас з’явились плани, а зарплату так і не виплатили? Пропонуємо вам оформити кредит онлайн на карту або готівкою. У нас тільки чесні огляди МФО, вигідні позики та безліч пропозицій на всі випадки життя.

Кредити до зарплати – це послуги, які оформляються мікрофінансовими організаціями фізичним особам на короткий період часу – як правило, два-три тижні, іноді місяць – і на невелику суму: до 15000 грн.

Такі мікрокредити – це кошти, які можна отримати просто і швидко. Процентна ставка по ним встановлюється в залежності від категорії клієнта: чим більше позик успішно погашено, тим більш вигідні умови вам будуть запропоновані.

Оформлення мікрокредиту

Забезпечення і підтвердження доходу при отриманні мікрокредиту не потрібно. Для його оформлення необхідно пред’явити тільки паспорт. Крім того, гроші видаються в стислі терміни, за кілька хвилин. Багато мікрофінансових організацій приймають заявки в режимі онлайн, що допоможе вам зекономити час на відвідування офісу компанії. Повна вартість позики завжди вказується на першій сторінці договору з клієнтом.

Процес отримання кредиту онлайн

Найбільшою популярністю сьогодні користуються позики онлайн на карту клієнта. Їх відрізняють невеликі суми (в середньому до 15 тис. гривень), швидкість (до 1 робочого дня, частіше – пара годин після оформлення клієнтом онлайн заявки), а також зручність отримання грошових коштів. У більшості випадків клієнтові просто потрібно вказати номер своєї діючої банківської карти, на яку після успішного схвалення заявки співробітником МФО будуть переведені гроші. Як правило, для погашення заборгованості, оформленої онлайн, більшість компаній пропонують внести платіж за допомогою банківської карти в особистому кабінеті на сайті МФО або ж здійснити переказ з рахунку карти у відділенні банку. При цьому, на відміну від ряду інших способів погашення позик (платіжні термінали, грошові перекази та ін.) Платіж з використанням онлайн сервісу на сайті МФО зазвичай відбувається без додаткових комісій.

Чому звертаються до швидких кредитів на карту?

До швидких кредитів онлайн частіше вдаються громадяни, які не мають можливості взяти кредит в банку. Наприклад, в разі затримки виплати заробітної плати, нестачі коштів для придбання товарів першої необхідності, незапланованої і невідкладної витрати 

На ринку позики до зарплати становлять 35% від загального розміру портфеля мікрофінансових організацій.

Якщо вам необхідно терміново отримати кредит у Києві або будь-якому іншому місті України, скористайтесь каталогом мікропозик на нашому порталі. Він містить актуальну інформацію про МФО, суми кредитів та терміни кредитування у кожній організації. Це допоможе вам без проблем оформити кредит миттєво під ваші вимоги.

FAQ

У чому перевага кредитів до зарплати?

Клієнт може отримати кредит до зарплати за лічені хвилини. Якщо ви побачили, що гроші закінчуються, а до виплати ще далеко, це зручний та раціональний вихід з ситуації. До того ж, більшість МФО дозволяють повернути займ достроково та без зайвих відсотків.

Як швидко надійдуть гроші до зарплати на карту?

Після оформлення заявки гроші надходять в середньому за 10-20 хвилин. Співробітникам МФО треба перевірити анкету та винести рішення за цей час. При повторному зверненні позика видається ще швидше.

Хто може отримати кошти до зарплати терміново?

Швидка позика доступна всім громадянам України старше 18 років.

Чи потрібна мені довідка про доходи, щоб взяти позику на картку?

Для отримання кредиту на карточку не потрібна довідка про доходи. До того ж, займи видаються без перевірки кредитної історії, застави та поручителів.

Які умови надання кредиту на карту до зарплати?

Більшість МФО пропонує перший кредит під 0,01%, що дозволяє позичальнику оцінити сервіс та отримати послугу майже безкоштовно. Подальші кредити видають під 1,2 - 2% в залежності від обраної МФО.