Visa чи Mastercard – в чому різниця?

Кредитна карта – один з найважливіших інструментів сучасної людини. Тому перед оформленням обов’язково потрібно розібратись, чим відрізняється картка віза від мастеркард та обрати кращу систему для себе. А Finance Credit допоможе з вибором.

Куди інвестувати в Україні?

Тренди в інвестуванні час від часу змінюються, тому новачку може бути складно знайти відповідь на питання, куди інвестувати гроші в Україні. Ми розповімо про вигідні і найменш ризикові напрями з гарантованим доходом, з яких можна почати своє знайомство з інвестиціями.

Що таке BankID і для чого він потрібен?

Кожен, хто зберігає у банку гроші, хоча б раз думав про безпеку та універсальність доступу до керування коштами. BankID допоможе зробити процес користування банківськими послугами легше та приємніше.

Кредитні канікули – що це і навіщо їх брати?

Якщо настали скрутні часи, а на позичальнику висить кредит, який він не може виплачувати, є варіант – взяти кредитні канікули. Це досить часта практика для громадян України, де у багатьох людей є активні позики в банках або МФО. В останній час ситуація з просроченнями по кредитам стала ще більш помітною. На початку квітня 2020 року […]

Як погасити кредит якщо немає грошей

Ви потрапили у скрутну ситуацію і шукаєте що робити якщо нема чим платити кредит? Finance Credit розповість про всі можливі способи не погрузнути в боргах.

Чорний список боржників по кредитах

Що таке чорний список по кредитах? Як вибратись з нього, якщо ви хочете покращити свою кредитну історію та стати чесним позичальником? Відповіді на ці питання шукайте в статті.

Поручитель по кредиту: відповідальність і ризики

Багато хто має бажання допомогти близькій людині в нелегкій ситуації та допомогти погасити кредит. Для цього існує можливість стати поручителем. Але завжди треба пам’ятати, що у разі невиплати кредиту позичальником усі зобов’язання ляжуть на ваші плечі. Ми розповімо, як уникнути неприємних ситуацій і на що звернути увагу при оформленні поручительства.

Чи відповідають батьки за кредит дитини?

Якщо дитина взяла кредит і тепер вас турбують колектори, ви повинні знати, що говорить про це законодавство України. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, чи відповідають батьки за кредит дитини та чи повинні близькі родичі платити за борги несумлінного позичальника.

Чи можуть колектори приїхати додому?

Число скарг на дії колекторів в Україні з кожним роком збільшується, хоча держава намагається обмежити їх дії. Люди лякаються того, що колектори будуть дзвонити їм та їх родичам, а також постійно задаються питаннями “Де колектори беруть номера телефонів родичів” і “Чи можуть колектори приїхати додому?”. Окрім того, переживають не тільки боржники. Колектори часто помиляються і […]

Де взяти кредит на перекредитування мікрозаймів?

Якщо ви плутаєтесь у датах виплати кредитів і не можете вчасно закривати платежі, вам потрібна процедура перекредитування (рефінансування). З нею ви зможете виплатити усі старі кредити на 4 рази вигідніше.