Взяти кредит у Києві

Ринок мікрофінансування продовжує своє активне зростання і все більше організацій надають кредити онлайн у Києві. Якщо вам терміново потрібні гроші, оформіть кредит на карту у Києві в один клік. 

Сьогодні, мікрокредитування – це один з видів фінансування, що полягає у швидкій видачі невеликих сум кредитів громадянам у Києві, які обмежені в доступі до банківських кредитів. 

Коли є потреба в невеликій сумі на непередбачені витрати, або просто необхідні кошти до зарплати терміново, саме кредит онлайн від мікрофінансової організації (МФО) буде оптимальним рішенням. МФО – це юридична особа, яка зареєстрована в реєстрі фінансових установ і здійснює видачу мікропозик громадянам. Крім того, ви можете отримати кредит без відмов саме в МФО.

Як правильно і швидко вибрати вигідного кредитора (МФО) у Києві?

Взяти кредит онлайн з мінімальними витратами часу і при цьому отримати максимально якісний результат сьогодні реально як ніколи. Як і наш кредитний калькулятор, створені спеціальні ресурси-агрегатори для порівняння, найбільш вигідних по всіх параметрах, кредитних організацій.

Висококваліфіковані співробітники сервісу Finance-Credit надають на Ваш вибір тільки перевірені і надійні мікрофінансові організації.

Гарантією якості запропонованих фінансових установ є обов’язкова наявність:

 1. Ліцензій і патентів на проведення кредитно-фінансової діяльності;
 2. Сертифікатів SSL (гарантія того, що персональна інформація передається по захищеному протоколу) і відповідності стандартам PCI DSS (безпека даних в обслуговуванні банківських карт) – ваші персональні дані надійно захищені;

Перелік компаній, які видають позики онлайн, постійно моніториться і поповнюється. Підписавшись на розсилку веб-ресурсу вам на пошту будуть приходити умови акцій і зміни умов кредитування найбільш вигідних мікрофінансових організацій.

Основні вимоги для оформлення позики в МФО у Києві

Що потрібно для оформлення кредиту на карту онлайн в українській МФО:

 • Паспорт Громадянина України;
 • Ідентифікаційний податковий номер (ІПН);
 • Компанії для зарахування грошей, яку треба підв’язати онлайн до особистого кабінету в обраній організації;
 • Електронна пошта і діючий номер мобільного телефону, для відправки смс-коду верифікації або екстреного зв’язку з співробітниками кредитора.

Інтернет значно полегшує життя всіх користувачів. Значна частина оплат і покупок проходять через мережу. Фінансування і кредитування населення теж зайняли свою нішу. Отримати кредит на карту онлайн найбільш зручний і швидкий метод вирішення тимчасових матеріальних труднощів.

Досить мати півгодини вільного часу і пристрій з доступом в інтернет, і ви без труднощів оформите запит на отримання грошей, не виходячи з дому, в комфортній і зручній обстановці, в будь-який час доби і з будь-якої точки країни.

Кредит онлайн цілодобово у Києві – це швидка допомога у форс-мажорних обставинах, коли гроші потрібні терміново, так як автоматизована система МФО працює в режимі 24/7. Служби підтримки частини організацій також працюють без вихідних і цілодобово. Інформацію уточнюйте на сторінках кредиторів.

Хто видає мікропозики у Києві і що це таке?

Фінансисти, економісти і юристи сервісу Finance-Credit ретельно формують список фінансових установ з бездоганною репутацією і найкращими відгуками клієнтів для надання Вам позик з процентною ставкою від 0% в день.

В даному випадку, мікропозикf або мікрокредит – це сума до 15 тисяч гривень, яка видається позичальникові на відносно короткий час. Основна частина мікрокредитів в Україні видається через МФО, оскільки сервіс МФО відрізняється доступністю, простотою і можливістю отримати гроші на карту оформивши заявку на кредит онлайн.

МФО завжди відрізнялися адекватним і лояльним ставленням до різних категорій клієнтів. Тому отримати онлайн кредит на картку зможуть:

Щоб отримати мікрокредит у МФО досить бути повнолітнім громадянином України. Чи не буде потрібно довідка про доходи, не потрібен поручитель або заставу. Про цільове призначення грошей у вас теж не поцікавляться.

Найбільш затребувані і авторитетні мікрофінансові організації, які видають гроші в кредит на оптимальних умовах у Києві:

 1. Alexcredit
 2. Бистрозайм
 3. Creditplus
 4. Дінер
 5. Mycredit
 6. Moneyveo
 7. Мегагроші
 8. Мілоан
 9. Top credit
 10. Швидко Гроші

Детально переглянути вимоги і умови кредитування можна на персональній сторінці кожної з МФО. Там же ви побачите пропоновані акції, бонуси і програми лояльності для постійних і нових клієнтів.

Якщо ви вже маєте кредит, але не можете його виплатити вчасно, радимо ознайомитися з нашим матеріалом про те, як легально позбутись кредиту.

FAQ

Чому іноді краще обрати МФО, а не банк?

Банки вимагають від своїх клієнтів довідку про дохід та ідеальну кредитну історію, а для кредитів в МФО ці дані непотрібні. До того ж, кредит через мікрофінансову організацію зможе поліпшити вашу кредитну історію.

Як обрати мікрозайм з найкращими умовами?

Звернути увагу на те, під який відсоток МФО дає кредит. У багатьох організацій існують безвідсоткові кредити для новчків. Також продивіться спеціальні бонуси та пропозиції обраної МФО. Можливо, ви зможете взяти кредит ще вигідніше.

Як надається кредит?

Кредит МФО надають в режимі онлайн, треба заповнити свої дані і чекати СМС або зв’язка з менеджером. Після цього гроші або прийдуть на картку, або ви зможете забрати їх у відділенні (якщо вам потрібна готівка).

Що треба мати для оформлення кредиту?

Зазвичай лише паспорт, ІНН та бути повнолітнім громадянином України.

На який термін я можу взяти кредит?

Більшість МФО дають можливість виплачувати кредит упродовж 30 днів. Деякі з них пропонують умови кредитування до 120 днів.