Де взяти кредит на перекредитування мікрозаймів?

Якщо ви плутаєтесь у датах виплати кредитів і не можете вчасно закривати платежі, вам потрібна процедура перекредитування (рефінансування). З нею ви зможете виплатити усі старі кредити на 4 рази вигідніше.

Ви берете кредит онлайн, але згодом розумієте, що не зможете вчасно його виплатити. Що робити далі? Наслідки несплати мікрозаймів можуть бути дуже серйозними.

Пропонуємо взяти кредит на перекредитування мікрозаймів і позбавити себе зайвих переживань. Важливо провести цю процедуру вчасно, щоб не довелось платити штрафи і псувати кредитну історію.

Що таке перекредитування?

Перекредитування або рефінансування кредитів – це послуга, завдяки якій ви можете оформити кредит для погашення сторонніх позик та оптимізувати всі ваші позикові зобов’язання на вигідних умовах. Зазвичай неважливо, на які цілі ви отримали свій займ, кредит на погашення мікрозаймів можна оформити при наявності будь-якого типу заборгованості. Клієнт отримує кредит готівкою на усунення попередніх кредитів та продовжує їх виплачувати як звичайний кредит – у певні проміжки часу однаковими сумами грошей. Відсоткова ставка при рефінансуванні встановлюється індивідуально та залежить від кількості кредитів клієнта, їх суми та кредитної історії.

Перед тим, як давати згоду на рефінансування мікрозаймів треба ретельно вивчити умови кредиту, який пропонує обрана організація і зрозуміти, чи вигідні вони для вашої ситуації.

Коли варто оформити перекредитування МФО?

Перекредитування мікропозик

Декілька випадків, коли рефінансування принесе користь позичальнику:

 • Клієнт хоче зменшити переплату по кредитам;
 • Щомісячний платіж за позикою надто великий;
 • Набридло постійно оформлювати пролонгацію;
 • Позичальник знайшов банк або МФО, яка пропонує кредит на більш вигідних умовах;
 • Клієнт має декілька позик у різних місцях з різним терміном погашення;
 • Терміново потрібні додаткові гроші, але не хочется збільшувати щомісячний платіж по кредитам.

Рефінансування та реструктуризація – різниця

Перекредитування онлайн позик може отримати будь-який клієнт банку або МФО, у якого є діючі кредити і який не ухилявся від сплати платежів. Багато людей обирає саме перекредитування, а не реструктуризацію кредиту. Різниця полягає у тому, що ви можете отримати перекредитування у іншій фінансовій установі. Реструктуризація лише допоможе розтягнути виплати на більш довгий термін, зменшивши щомісячний внесок. Не можна однозначно відповісти на питання, що краще – перекредитування чи реструктуризація. Перший варіант більше підходить для тих, хто розуміє, що надалі буде важко платити кредити за поточними умовами, а другий зазвичай оформлюється все для прострочених позик.

Які методи рефінансування бувають?

Метод 1 – Взяти кредит у рідних чи друзів

Коли людина розуміє, що не може впоратись з боргами, вона просить допомоги у близьких. Кредит у рідних може стати хорошою ідеєю, адже у них ви можете оформити перекредитування без довідки про доходи та без відсотків. Однак, така реструктуризація має свої мінуси:

 • У друзів та рідних не завжди може знайтись потрібна вам сума;
 • Через несвоєчасну виплату ви можете зіпсувати стосунки з близькою людиною.

Ми радимо не змішувати особисті стосунки та фінансові операції.

Метод 2 – Оформити перекредитування онлайн кредитів в банку

Перекредитування з поганою кредитною історією

Не всі банки можуть надати вам рефінансування з поганою кредитною історією, багато з них відмовляється. Однак якщо ви знайшли банк, готовий надати вам перекредитування, ви повинні бути готові до збирання великого пакету документів. Окрім того, такі заявки розглядаються протягом 3-5 днів.

Для оформлення банківського рефінансування треба зібрати:

 • Український паспорт
 • ІПН
 • Довідка про доходи за останні півроку
 • Копії договорів кредитування або виписка з умовами позик від попереднього кредитодавця
 • Згода фінансової організації на прийняття грошей у разі повернення боргу
 • Лист від поручителя або згода про заставу майна

Є декілька умов, які допоможуть позитивно вплинути на розгляд заявки:

 1. Не тягніть з боргами. Якщо ви розумієте, що не в стані виплачувати кредит, терміново зверніться в банк для рефінансування. Навіть якщо ви прострочили платіж і вам потрібно перекредитування з поганою кредитною історією, раннє звернення до фінансової установи характеризує вас як чесного платника і збільшує ваші шанси на зміну умов.
 2. Зберіть якомога більше документів, що підтверджують ваше матеріальне становище. Плюсом будуть: довідка про підвищення зарплати, довідка про спадок, володіння патентами на інтелектуальну власність, довідка про офіційне додаткове працевлаштування. Будь-який офіційний документ, що зможе показати вашу платоспроможність, буде у нагоді.
 3. Володіння житловим майном збільшує шанси людини на перекредитування.

Метод 3 – Отримати перекредитування онлайн кредитів в МФО

Рефінансування кредиту

МФО (мікрофінансові організації) – фінансові установи, які надають швидкі кредити на невеликі суми з мінімальним пакетом документів. Такоє через МФО ви можете оформити перекредитацію мікрокредитів на вигідних умовах. Плюси цього методу:

 • Треба лише паспорт та ІПН;
 • Швидкість процедури – повне оформлення перекредитування не займе більше ніж півгодини;
 • Можна оформити кредит навіть тим, хто не працює офіційно. Позики надаються також студентам та пенсіонерам;
 • Можна оформити займ цілодобово і без вихідних;
 • Можна не виходити з дому та оформити заявку через інтернет;
 • МФО мають свої програми лояльності, а перші кредити зазвичай пропонують взяти без відсотків.;
 • У разі неможливості виплат можна швидко оформити пролонгацію кредиту;
 • Якщо у вас щось сталось, ви можете оформити кредитні канікули та заморозити виплати на деякий час.

Для рефінансування можна обрати Кредит “Comfort” від Moneyveo. Ця послуга дозволяє отримати суму від 17 000 грн на 18 тижнів. Виплати треба проводити два рази на місяць. Це дуже зручні умови для тих, хто має бажання провести перекредитування та погасити попередні позики.

Також радимо звернути увагу на МФО Є Гроші.

Дізнайтесь, як законно позбутись кредиту, а не чекати, поки закінчиться термін позивної давності.

36 коментарів “Де взяти кредит на перекредитування мікрозаймів?”

Доброго дня в мене є прострочки в мікрокредитах я хотіла перекрити всі кредити .
Скажіть можливо це зробити?

Добрий день. Перекредитування – не проблема! Банки дають кредит на перекредитування позик з поганою кредитною історією. Ви можете подати заявки в усі МФО зі списку за цим посиланням, так ви збільшите свої шанси на позитивне рішення: https://finance-credit.com.ua/kredyt-na-perekredytuvannja/

Доброго дня, у мене є прострочений борг в Манівео який уже продали до Таліон, 60 днів протстрочення ,загальна сума до повного погашення суму 9 000 грн, і + до цього маю ще кредити в мікрозаймах але без прострочення. Чи є ймовірність перекредетування простроченого боргу?

Доброго дня, Євген! Рекомендуємо вам ознайомитися з нашим розділом “кредити на перекредитування“. МФО дають гроші в борг на закриття всіх позик людям з поганою кредитною історією. Ви візьмете один кредит, закриєте всі свої борги і будете виплачувати одну суму під низький відсоток.

Людмила, доброго вечора. Яка саме допомога вам потрібна? Якщо ви хочете знайти надійну компанію, яка займається перекредитуванням мікропозик, рекомендуємо звернути увагу на ReCredit, Ocean Credit, SlonCredit. Зверніть увагу, що в СлонКредіт працює служба підтримки через онлайн чат, тому зможете обговорити з фахівцем можливі умови кредиту на перекредитування.

Доброго дня, Юрій! Є деякі причини відмови в кредиті в МФО, а саме: ви неправильно заповнили якесь поле в анкеті або ввели невірні дані. Перевірте правильність введення ще раз. Так само, можливо, у вас сильно зіпсована кредитна історія. Щоб перевірити кредитну історію, ви можете перейти на сайт http://www.ubki.ua

Доброго дня, в мене також проблема з мікрокредити,вже не знаю що робити ,я офіційно працюю і достатньо заробляю але все віддаю на відсотки.Зверталась до Слон та Рекредит отримала відмову,може щось порекомендуєте?

Добрий день. Скажіть будь-ласка, в яких компаніях у Вас борги та скільки загальна сума боргу? Ви також можете перевірити свою кредитну історію онлайн безкоштовно за посиланням https://www.ubki.ua/credit-history-ua, щоб точно знати сумму заборгованностей. Зазвичай МФО через декілька місяців “продають” позики колекторам, наприклад, в Таліон, які в свою чергу вже не мають прямого відношення до конкретної компанії, а “вибивають” кошти вже для свого заробітку. При цьому колектори наврядчи будуть звертатися до суду, тому що колекторська діяльність в Україні заборонена та формально її не існує. Наша порада – ще раз написати в підтримку кожної фінансової компанії, приклавши всі необхідні документи, та спробувати пійти на компроміс чи домовитись о рефінансуванні. Також ви можете спробувати звернутися до інших компаній. Зверніть увагу на кредити на перекредитування – https://finance-credit.com.ua/kredyt-na-perekredytuvannja/

Доброго дня! Ви можете взяти кредит на довгій термін з низьким відсотком для того, що б перекрити всі ваші борги. Пропонуємо Вам ознайомитися зі статтею, як це зробити і подати заявки в усі МФО, надані на сторінці для високих шансів отримання позитивного рішення.https://finance-credit.com.ua/kredyt-na-perekredytuvannja/

Доброго дня де можна перекредитуватися куди не звернулася відмовляють маю кредити на суму 150000 без процентів 60000

Юлія, здрастуйте. 150 тисяч гривень – це немаленька сума, тому банки і кредитні компанії видають такі кредити тільки перевіреним клієнтам і з довідкою про доходи. Для вирішення ваших проблем рекомендуємо якомога швидше звернутися до юриста, так як кожен випадок індивідуальний.

Добрий день!
За перекредитуванням зверталася до Слон кредит, рекредит, кеш ту гоу, відмовили, не знаю що робити)
Працюю неофіційно…

Вітаю! Таке буває, що МФО або банки тимчасово не дають кредити з власних причин. Ви можете спробувати вказати меншу суму. Якщо всі компанії відмовляють у перекредитування, і у Вас немає грошей, щоб платити, рекомендуємо якнайшвидше звернутися до юриста. Головне, не ведіться на рекламу про видалення позик – це обман.

Де взяти кредит на перекредитування на суму 40000 тідо кредитів 25000? Же не звертаюсь відмлвляються,хоча пишуть що дають можливісь. Допоможіть!!!

Катерина, здрастуйте. Таке буває, що банки і МФО іноді відмовляють навіть клієнтам з ідеальною кредитною історією за своїми особистими причинами. Рекомендуємо звернутися до них трохи пізніше або писати лист про реструктуризацію боргу в ті компанії, в яких ви їх брали. Заява потрібно подавати в офіс або на електронну пошту кредитора. Для цього краще найняти юриста.

Віталіна, добрий вечір. Якщо ви офіційно працевлаштовані і у Вас поки не сильно зіпсований кредитний рейтинг, Вам можуть дати кредит майже всі банки. Ви також можете спробувати найняти юриста, щоб він допоміг Вам запросити реструктуризацію або відтермінування позики в МФО.

Скоротили з роботи .Я одна з дитиною .Дуже потрібно закрити кредити але щас дуже тяжке в мене становище.Як бути .Де взяти гроші ?

Тетяна, здрастуйте. Якщо Ви не можете взяти кредит на перекредитування, зверніться до своїх кредиторів. Треба писати лист безпосередньо на єлектронну адресу. Поясніть ситуацію, надішліть повідомлення про звільнення (якщо воно є). Набагато краще досягти угоди з кредитною компанією, ніж в паніці звернутися за допомогою к антиколекторам. Найчастіше це звичайні шахраї.

Доброго дня, дуже важка ситуація, 82 тис мікрозаймів взязку з цим їду закордон працювати але ніякий банк та типу слон кредити не хочу допомагати кредит потоібен лише на 2 місяці, маю офіційні документи про роботу закордоном, допоможіть будь ласка незнаю що вже робити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *