Банківськи кредити

Банківські кредити – зручне та надійне рішення складної фінансової ситуації. Оформіть кредит в банку без довідок, застави та поручителя на вигідних умовах разом з Finance Credit.

Кредит в банку став звичною процедурою для громадян України. Позики зараз беруть не тільки на купівлю техніки або нерухомості, а й на свята, лікування та просто до зарплати. Взяти кредит в банку зараз можна як онлайн, так і отримати кредит готівкою у відділенні.

Умови для банківського кредиту

Різні банки виставляють свої умови кредитування. Але в більшості випадків вони схожі. Кредит у банку характеризується такими параметрами:

  • Сума. зазвичай банки дають кредити готівкою від 1000 до 500000 грн. Сума кредиту може сягати 1 мільйона гривень.
  • Спосіб отримання кредиту. Всі банки надають позики особисто у відділеннях. Виняток лише один – кредитні картки. Але оформити позику можна як очно, так і онлайн, якщо обраний банк надає таку процедуру. Іноді клієнт може заповнити заявку, отримати попередню відповідь та прийти до відділення для підписання договору і отримання коштів.
  • Термін кредитування. Цей параметр залежить від типу позики, яку обрав клієнт. Зазвичай банк надає кредит на термін до 5 років. 
  • Відсоткова ставка. Вона теж може змінюватись в залежності від того, який кредит потрібен позичальнику. Відсоткова ставка зазвичай гнучка та підлягає обговоренню, особливо якщо клієнт має намір отримати позику на декілька років. Спеціаліст обраного банку допоможе визначитись з кількістю платежів та відсотковою ставкою під час заповнення заявки.

Мета кредитування 

Банки працюють в таких напрямках як:

  • Споживчий кредит – кредит, який надає банк на будь-які потреби фізичної особи, окрім бізнесу. Такий кредит може бути як цільовим, так і нецільовим. Процедура отримання споживчого кредиту від банку проста та займає близько 30 хвилин у відділенні. До цільового споживчого кредиту відносять іпотеку та кредит на покупку авто. Цільовий кредит зазвичай має більш вигідні умови, але мету кредитування треба підтвердити у перший місяць або два з моменту подання заявки. Нецільовий кредит зазвичай беруть люди на відпочинок, весілля або ремонт. Таку позику надають на менші суми.
  • Кредит для бізнесу. Існує декілька видів бізнес-позики – кредит на оборотні кошти (на термінові потреби бізнесу), інвестиційний кредит (на розвиток та розширення бізнесу) і овердрафт (позика на покриття касових розривів). Часто банки мають декілька програм для ФОП. Спеціальні продукти бізнес-кредитування часто пропонують знижені ставки, до того ж терміни дії подібних програм практично завжди виявляються тривалими. Умови погашення боргу за спеціальними бізнес-програмами для індивідуальних підприємців банки можуть розраховувати з урахуванням всіх особливостей бізнесу. Яскравим прикладом тому можуть служити графіки, які розробляються для сезонних підприємств.

 

Вимоги до позичальника

Банки надають кредити під невеликий відсоток і мають більш вигідні умови для кредитування на великі суми, ніж МФО або кредитні компанії. Але і вимоги до клієнта вони ставлять більш серйозні:

  • Позичальник повинен бути у віці від 21 до 65 років. Більшість банків надають кредит громадянам у віці старше 25 років.
  • Для отримання кредиту від банку треба офіційне працевлаштування та наявність документів, що зможуть підтвердити прибуток. Для оформлення кредиту у банку допускаються: фізична особа, яка працює офіційно або по трудовому договору, ФОП, пенсіонер;
  • Для отримання кредиту від банку на суму 30000 грн та менше знадобляться лише паспорт та ІПН позичальника. Якщо клієнт хочу оформити позику на більшу суму, йому знадобляться додаткові папери – довідка про доходи з роботи, де він працює довше 6 місяців (або аналогічна довідка для СПД або пенсіонера). Підприємцям потрібно надати довідку про доходи за останні два квартали.

Отримати кредит в банку не складно. Процедура доступна для більшості соціальних груп. Спеціалісти банку допоможуть визначитись з параметрами кредиту та підібрати пропозицію саме для вас. А Finance Credit забрав для вас найкращі пропозиції по банківським кредитам у рейтинговому порядку на цій сторінці, щоб ви могли обрати для себе найвигідніші умови.

FAQ

Як взяти кредит в банку?

Для оформлення кредиту спочатку оберіть банк, який пропонує вигідні умови для вас. Далі слід дізнатись, чи можливо заповнити анкету онлайн. Якщо так, то заповніть анкету, дочекайтесь попередньої відповіді та зверніться до найближчого відділення для надання документів та отримання коштів. Якщо такої функції немає, то просто прийдіть у відділення банку в робочі години та заповніть анкету разом з банківським спеціалістом.

Який банк дає кредит?

На нашому сайті зібрані банки, які надають найвигідніші кредити в Україні. Ви можете переглянути список на цій сторінці та звернутись до того банку, чиї умови вам сподобались найбільше.

В якому банку краще взяти кредит готівкою?

Залежить від суми та терміну кредитування. На нашому сайті ви можете підібрати саме той банк, який краще за інші підходить за умовами, які шукаєте саме ви.

В якому банку можна взяти кредит без довідки про доходи?

Більшість банків надають кредити без довідок, але за умови, що сума кредиту не перевищує 30 тисяч гривень.