Хто може допомогти вилізти з боргів?

Ви винні МФО або банку велику суму і шукаєтє, хто може допомогти вилізти з боргів? Ми пропонуємо декілька виходів із ситуації в статті.

Доступність мікропозик зробила їх дуже привабливими для громадян, які в даний момент зазнають фінансових труднощів. Сама процедура оформлення займає всього кілька хвилин, здебыльшого навіть проходить в режимі онлайн. Багатьох підкуповує і доступність цього різновиду кредиту: безробітні, студенти та пенсіонери можуть без проблем отримати гроші в борг.

Все це призвело до того, що багато громадян вдалися до мікропозик для вирішення своїх грошових проблем. У підсумку виходить, що погасити борг дуже важко, а за рахунок великої процентної ставки заборгованість зростає як снігова куля. Часто відсотки сильно перевищують позикову суму. Саме тому люди починають шукати допомогу в погашенні кредиту.

Хто може допомогти вилізти з боргів

Не так давно урядом було прийнято кілька законів, які обмежили зростання заборгованості по кредитах і пом’якшили умови повернення мікропозик. Однак за той час, поки МФО працювали на вільних умовах без капітального державного регулювання, вони мали необмежені можливості для видачі позик у величезній кількості. І дуже часто мова йде не про один мікропозик на людину, а про декілька. Тому гостро постає проблема «Допоможіть вилізти з боргів». Розглянемо, як можна вибратися з боргової ями.

Допоможіть виплатити кредит

Перше, що необхідно зробити, усвідомивши неминучість прострочення платежу – постаратися домовитися з кредитором. МФО, на відміну від банків, охоче йдуть на пролонгацію договору. Їм вигідно продовжити термін виплати і в підсумку отримати великі відсотки з тієї ж суми.

Якщо ви вже втомились кричати “Допоможіть мені грошима” та готові оплатити основний борг одноразово, то мікрофінансова організація може піти на зниження відсотків. У такій ситуації варто взяти гроші з іншого джерела, наприклад, позичити в родичів або знайомих без відсотків.

У складній фінансовій ситуації можна звернутися за позикою і до роботодавця. Подібний кредит оформляється офіційно, а платежі по ньому утримуються із зарплати працівника через бухгалтерію підприємства. Але роботодавець повинен бути впевнений, що ви повністю повернете йому борг.

Знизити навантаження і поступово виплатити борг допоможе реструктуризація мікропозик в організації, де ви брали гроші або в будь-якому банку.

В якому випадку можна реструктуризувати мікрозайм

Реструктуризація являє собою прощення всіх санкцій (штрафів, пені, тощо.) За умови внесення всієї суми по кредиту. Цю процедуру можна назвати взаємовигідною, оскільки в ній зацікавлені як кредитор, так і боржник. Для того, щоб досягти реструктуризації мікропозик, треба обґрунтувати необхідність такого кроку. Послуга прописується в умовах договору з МФО і надається позичальнику в наступних випадках:

 • звільнення за скороченням або через закриття компанії;
 • зниження заробітної плати не з вашої вини;
 • втрата працездатності через хворобу;
 • форс-мажорні обставини (пожежа, катастрофа, повінь).

Етапи оформлення реструктуризації позики в МФО:

 1. Відвідати офіс компанії, подати заявку і прикласти до неї необхідні документи.
 2. При позитивному рішенні узгодити з менеджером новий графік платежів.
 3. Підписати новий договір кредитування.
 4. Регулярно вносити щомісячні платежі.

Таким самим способом можна отримати відстрочку чергового платежу. Умови надання відстрочки вказані в договорі і у різних МФО різняться. Іноді послугу можна отримати в особистому кабінеті на сайті, погодившись з підвищеним списанням відсотків.

Читайте також: перекредитування мікрозаймів

Відстрочки платежів як спосіб тимчасової відмови від виплати боргу

Допоможіть вилізти з боргів

Якщо говорити про законні методи зниження боргового навантаження, то можна оформити відстрочку по виплатах. Іншими словами, можна взяти кредитні канікули. Як і в разі реструктуризації, необхідно документально підтвердити особливі обставини, в яких опинився платник. До таких поважних причин відносять серйозну хворобу, втрату роботи, необхідність догляду за хворим родичем і т. д.

У багатьох випадках МФО йдуть назустріч своїм клієнтам і на нетривалий час надають канікули. Правила регламентуються законом і є єдиними як для мікрокредітних організацій, так і для великих банків. Однак після закінчення відстрочки гроші все ж потрібно буде повертати, оскільки це тільки тимчасовий захід.

Викуп боргу у МФО

Якщо кредитор подав на вас до суду навіть після ваши проблем та прохань допомогти виплатити кредит, то борги доведеться повернути добровільно або примусово. Виконавче провадження ставить під удар ваші доходи, власність, можливість виїзду за кордон. Набагато вигідніше не доводити справу до суду.

Багато МФО неохоче йдуть на викуп боргу. Вартість цієї операції може скласти 30% -50% від суми боргу. Однак, якщо ваш борг продали колекторам, то можна боротися за вигідні умови оплати. Колектори охочіше йдуть на домовленість з неплатником, так як купують борги пакетно за частину їх реальної вартості.

Вам буде потрібно написати пропозицію про викуп і направити її на адресу МФО або агентства, яке отримало права стягнення. Аналогічним чином можна вчинити і в тому випадку, якщо вже йде виконавче провадження. Про свої дії треба буде повідомити судового виконавця.

Чи варто оспорювати договір?

Допоможіть вилізти з боргів

Вам відмовили в реструктуризації, відстрочці або викупі боргу і ви продовжуєте шукати, хто може допомогти вилізти з боргової ями? Якщо у вас є юридична освіта або можливість співпрацювати з досвідченим фахівцем в цій сфері, то ідея з оскарження договору може увінчатися успіхом. Сенс в тому, щоб суд визнав договір неукладеним або недійсним. Для початку необхідно подати відповідний позовний висновок і чекати на рішення суду. Швидше за все, суддя стане на ваш бік, якщо мають місце такі обставини:

 • Документ складений з порушенням діючих законів, наприклад, перевищена відсоткова ставка, змінені терміни повернення позики, присутні приховані комісії або ж збільшені, необгрунтовані штрафи.
 • Сфальсифіковані або підроблені підписи однієї зі сторін.
 • Були виявлені явні помилки, а саме: нерозбірливо написаний текст, виправлення, замітки, написані від руки та ін.
 • В угоді не засвідчений факт передачі обумовленої грошової суми клієнту.
 • Клієнта визнали недієздатним.
 • Договір був укладений із загрозою життю або здоров’ю позичальника або його близьких.
 • Документ був оформлений внаслідок дій шахраїв.

Такі обставини можуть мати місце, але дуже рідко – всі документи в МФО складають досвідчені юристи. Тому, вибравши цей шлях, потрібно бути готовим до будь-якого результату.

І все ж – що варто робити з боргом в МФО?

Плануючи, як позбутися від позик, варто звернутися до адвоката. Існуюча судова практика дозволяє досвідченому юристу знайти лазівки для зниження суми заборгованості. У рідкісних випадках в договорі вдається знайти серйозні помилки, що дозволяють через суд домогтися скасування кредиту.

Як показує судова практика, щоб повністю закрити кредит, клієнту МФО треба не ховатися від кредитора, а активно вести переговори. Щоб зрозуміти, що робити, користуйтеся будь-якою можливістю отримати консультацію юриста. Знання своїх прав допомагає домогтися вигідних умов для розрахунку за боргами.

38 коментарів “Хто може допомогти вилізти з боргів?”

Вадим, доброго вечора. В яких компаніях ви маєте кредити та на яку суму, якщо це не секрет? Надайте нам розгорнуту інформацію про ваші заборгованості. Ми постараємося вам допомогти.

Назар, доброго дня. Яка саме допомога вам потрібна? Надайте нам розгорнуту інформацію про ваші кредити та заборгованості – ми постараємося вам допомогти.

Наталя, Вам треба писати лист про реструктуризацію боргу в ті компанії, в яких ви їх брали (контакти завжди указані на сайті). Заяву потрібно подавати в офіс або на електронну пошту кредитора. Для цього краще найняти юриста.

Добрый день.потрібен кредит 70 000гривень на 4 роки.в травні місяці синові робили операцію на серці ,потрібні були кошти терміново 180000 гривень у мене тоді було 95000 гривень,остальні я необдумано набрав в мікрозаймах і дві кредитні картки .тепер мені треба погасити всі мфо ,вся зарплатня уходе на них і не вистачає.Працюю вТов Полтавська бурова компанія заробітна плата в місяць 15000-16000 гривень.Дубов Андрій Сергійович.місто Полтава.36 років.dubov2404@gmail.com

Доброго дня. Ми підготували категорію з кредитами до 100 тис грн та більше. Деякі компанії дають кредити на перекредитування мікрозаймів. Якщо ви працюєте офіційно, Ви маєте великий шанс отримати вигідний кредит.

У мене більше сто тисяч гривень боргу в мікрозаймах раніше сплачував усе вчасно зараз уже маю прострочки і вже неможу витягнути тих процентів які нараховуються. Чи можу я тут отримати допомогу

Добрий день. Наша порада – ще раз написати в підтримку кожної фінансової компанії, приклавши всі необхідні документи, та спробувати пійти на компроміс чи домовитись о рефінансуванні. Також ви можете спробувати звернутися до інших компаній. Зверніть увагу на кредити на перекредитування – https://finance-credit.com.ua/kredyt-na-perekredytuvannja/. Або при офіційному працевлаштуванню ви можете спробувати взяти кредит у банку чи замовити кредитну картку на більш вигідних умовах.

Доброго вечора. Кожна ситуація індивідуальна і вимагає особливо підходу. Якщо ви зіткнулися з проблемами з боргами і у вас немає чим платити, рекомендуємо звернутися за допомогою до юриста.

Допоможіть набрала мікрокредитів ,щоб перевести тіло чоловіка заграниці на Україну,допомоги немає залишилася з неповнолітніми дітьми, допомогу скасували офіційно непрацюю.

Світлана, добрий день! Ви проінформували про це кредитні компанії, в яких брали кредит? У такій ситуації краще звернутися за допомогою до юриста.

Доброго дня! Ви можете взяти кредит на довгій термін з низьким відсотком для того, що б перекрити всі ваші борги. Пропонуємо Вам ознайомитися зі статтею, як це зробити і подати заявки в усі МФО, надані на сторінці для високих шансів отримання позитивного рішення.https://finance-credit.com.ua/kredyt-na-perekredytuvannja/

Доброго дня! Ви можете взяти кредит на довгій термін з низьким відсотком для того, що б перекрити всі ваші борги. Пропонуємо Вам ознайомитися зі статтею, як це зробити і подати заявки в усі МФО, надані на сторінці для високих шансів отримання позитивного рішення.https://finance-credit.com.ua/kredyt-na-perekredytuvannja/

Привіт в мене 3 мікро займи просрочених швидко гроші
Май кредит є гроші загальна сума до 30 тис допоможіть

Доброго дня мені потрібна допомога в мене 7 кредитів в мфо не можу ніяк закрити платю тільки проценти …Допоможіть будь-ласка вже немає сил боротися

Доброго дня, Вам треба писати лист про реструктуризацію боргу в ті компанії, в яких ви їх брали (контакти завжди указані на сайті). Заяву потрібно подавати в офіс або на електронну пошту кредитора. Для цього краще найняти юриста. Але варто пам’ятати, що юрист не може обіцяти Вам відразу закрити всі мікропозики. Якщо Вам обіцяють видалити всі МФО – це 100% обман.

Доброго дня, вмене багато мікрозаймів, а платити нічим, скоротили на роботі, що робити не знаю. Банки кредит також не надають. Допоможіть будь ласка

Добрый день. Надайте, будь ласка, більше інформації по вашим заборгованостях, а також компаніям, в яких брали позики.

Маю кредити, все через карантин, зараз роботи немає як віддати незнаю. Пробувала говорити домовлятись нерозуміють. Як бути допоможіть.

Валентина, добрий вечір. Якщо ви намагалися домовитися з менеджером – то це марно. Вам потрібно написати листа на ім’я компанії (зазвичай ця інформація вказується в кінці сайту) Підкажіть, в яких організаціях ви брали кредит? Зараз багато МФО пропонують послугу перекредитування позик. Ви можете погасити всі свої кредити за допомогою компанії, яку можете вибрати в нашій категорії перекредитування мікропозикhttps://finance-credit.com.ua/kredyt-na-perekredytuvannja/

Доброго дня. Допоможіть мені будь ласка з мікрозаймами , дуже багато їх взяла і тепер не в змозі їх платити, є прострочки.

Віталія, доброго дня. Звертаємо вашу увагу на послугу “перекредитування мікрозаймів”. Ви можете взяти кредит на довгій термін з низьким відсотком для того, що б перекрити всі ваші борги. Пропонуємо Вам ознайомитися зі статтею, як це зробити і подати заявки в усі МФО, надані на сторінці для високих шансів отримання позитивного рішення. – https://finance-credit.com.ua/kredyt-na-perekredytuvannja/

Привіт Вам потрібен особистий або комерційний кредит без стресу та швидкого схвалення? Якщо так, то зараз ми пропонуємо позики під основну процентну ставку 3%. Наша позика є надійною та безпечною, для отримання додаткової інформації та заявок, електронної пошти. herofinancein@gmail.com, whatsapp +917338386140

Доброго дня.
Дуже благаю про допомогу маю 6 мікрозаймів і речі в ломбарді…. працював в однієї людини яка виявилась шахраєм і не заплативши гроші зникла…

Доброго дня!

Отримання грошей на перекредитування МФО можна здійснити за допомогою наступних кроків:

Крок 1: Визначте суму кредиту, який ви хочете перекредитувати. Перекредитування може допомогти знизити щомісячні платежі та загальну вартість кредиту.

Крок 2: Проведіть дослідження різних банків та МФО, щоб знайти ті, які пропонують кращі умови перекредитування. Зверніть увагу на відсоткову ставку, плату за обслуговування та інші умови. Пропонуємо вам скористатися кредитними компаніями, які пройшли перевірку нашими фахівцями: https://finance-credit.com.ua/kredyt-na-perekredytuvannja/

Крок 3: Зверніться до банку або МФО, який вам сподобався, та подайте заявку на перекредитування. Вам можуть знадобитися такі документи, як паспорт, ідентифікаційний код, довідка про доходи, договір попереднього кредитування.

Крок 4: Оцінка кредитоспроможності. Банк або МФО проведуть оцінку вашої кредитоспроможності, щоб визначити, чи можете ви погасити новий кредит.

Крок 5: Отримання рішення про перекредитування. Якщо ваша заявка схвалена, вам буде запропоновано нові умови кредитування, такі як відсоткова ставка, термін кредитування та щомісячні платежі.

Крок 6: Підписання договору. Якщо ви погоджуєтеся з умовами, вам потрібно буде підписати договір на новий кредит та передати документи, необхідні для оформлення кредиту.

Крок 7: Отримання грошей. Після підписання договору гроші будуть перераховані на ваш рахунок в банку або МФО, який видав вам новий кредит.

Доброго дня!

Отримання грошей на перекредитування МФО можна здійснити за допомогою наступних кроків:

Крок 1: Визначте суму кредиту, який ви хочете перекредитувати. Перекредитування може допомогти знизити щомісячні платежі та загальну вартість кредиту.

Крок 2: Проведіть дослідження різних банків та МФО, щоб знайти ті, які пропонують кращі умови перекредитування. Зверніть увагу на відсоткову ставку, плату за обслуговування та інші умови. Пропонуємо вам скористатися кредитними компаніями, які пройшли перевірку нашими фахівцями: https://finance-credit.com.ua/kredyt-na-perekredytuvannja/

Крок 3: Зверніться до банку або МФО, який вам сподобався, та подайте заявку на перекредитування. Вам можуть знадобитися такі документи, як паспорт, ідентифікаційний код, довідка про доходи, договір попереднього кредитування.

Крок 4: Оцінка кредитоспроможності. Банк або МФО проведуть оцінку вашої кредитоспроможності, щоб визначити, чи можете ви погасити новий кредит.

Крок 5: Отримання рішення про перекредитування. Якщо ваша заявка схвалена, вам буде запропоновано нові умови кредитування, такі як відсоткова ставка, термін кредитування та щомісячні платежі.

Крок 6: Підписання договору. Якщо ви погоджуєтеся з умовами, вам потрібно буде підписати договір на новий кредит та передати документи, необхідні для оформлення кредиту.

Крок 7: Отримання грошей. Після підписання договору гроші будуть перераховані на ваш рахунок в банку або МФО, який видав вам новий кредит.

Доброго вечора я благаю у вас про допомогу мій кредит продали я у відчаї я мама двох дітей мій кредит був у райффайзен банку благаю допоможіть ,прошу вас

Доброго дня!

Отримання грошей на перекредитування МФО можна здійснити за допомогою наступних кроків:

Крок 1: Визначте суму кредиту, який ви хочете перекредитувати. Перекредитування може допомогти знизити щомісячні платежі та загальну вартість кредиту.

Крок 2: Проведіть дослідження різних банків та МФО, щоб знайти ті, які пропонують кращі умови перекредитування. Зверніть увагу на відсоткову ставку, плату за обслуговування та інші умови. Пропонуємо вам скористатися кредитними компаніями, які пройшли перевірку нашими фахівцями: https://finance-credit.com.ua/kredyt-na-perekredytuvannja/

Крок 3: Зверніться до банку або МФО, який вам сподобався, та подайте заявку на перекредитування. Вам можуть знадобитися такі документи, як паспорт, ідентифікаційний код, довідка про доходи, договір попереднього кредитування.

Крок 4: Оцінка кредитоспроможності. Банк або МФО проведуть оцінку вашої кредитоспроможності, щоб визначити, чи можете ви погасити новий кредит.

Крок 5: Отримання рішення про перекредитування. Якщо ваша заявка схвалена, вам буде запропоновано нові умови кредитування, такі як відсоткова ставка, термін кредитування та щомісячні платежі.

Крок 6: Підписання договору. Якщо ви погоджуєтеся з умовами, вам потрібно буде підписати договір на новий кредит та передати документи, необхідні для оформлення кредиту.

Крок 7: Отримання грошей. Після підписання договору гроші будуть перераховані на ваш рахунок в банку або МФО, який видав вам новий кредит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *