Онлайн кредити з поганою кредитною історією

Погана кредитна історія — не привід для відмови у позиці! Звернувшись до МФО ви можете взяти терміновий кредит онлайн на картку навіть з дуже поганою кредитною історією по паспорту і ІПН.

Взяти кредит онлайн з дуже поганою кредитною історією

Використовуючи сервіс Finance Credit, взяти позику онлайн з поганою кредитною історією зможе кожен бажаючий. У нашому каталозі представлені МФО, які видають кредити на короткий чи тривалий термін. Якщо ви отримали відмову в зазначених нами компаніях, ми наведемо нижче спосіб отримання кредиту людям з поганою КІ.

Як взяти кредит з дуже поганою КІ?

Якщо потрібно взяти кредит з поганою кредитною історією і з відкритими простроченням, то оформити його буде нескладно. Існує багато компаній, які готові надати клієнтам кошти не тільки з простроченням за діючими кредитами, але також і з простроченням по іншим МФО.

Отримати позику можна миттєво, а шанси на це досить високі.

Саме тому варто розглянути для себе можливість вибору такої компанії, яка зможе запропонувати клієнтам вигідні умови, адже вибір серед них досить великий. Часто компанії не обмежують позичальників в отриманні коштів, але кредитна історія буде грати роль тільки при визначенні суми для нового клієнта. Якщо вона прийнятна, то досить буде підписати договір і отримати її на свій рахунок.

На яких умовах МФО дають позику з поганою історією?

Щоб швидко або зовсім моментально отримати кошти з простроченням в інших організаціях досить заповнити стандартну заявку на отримання кредиту. При цьому у клієнта є шанс скористатися умовами для отримання коштів в якості постійного позичальника, адже часто компанії не пропонують термінові або експрес кредити на стандартних умовах для тих, хто вже допустив прострочення в інших МФО. У підсумку взяти онлайн кредит з поганою кредитною історією можна буде з підвищеними відсотками або без акції для нових клієнтів.

Деякі компанії, все ж, більш лояльні до таких позичальників і дають можливість отримати кошти на умовах, які є актуальними для всіх. Саме тому при виборі компанії варто орієнтуватися не тільки на її репутацію і інші характерні особливості роботи, але також і на умови, які вона пропонує.

Довгострокові кредити з поганою кредитною історією

Якщо ви не хочете користуватися короткостроковими кредитами на 30 днів і шукаєте вигідні довгострокові пропозиції, зверніть увагу на фінансову організація Манівео, де ви можете взяти довгостроковий кредит з поганою кредитною історією на суму до 30000 гривень і термін до 18 тижнів.

Крім того, багато організацій пропонують послугу пролонгації необмежену кількість разів. Це означає, що сплатив відсотки за поточний термін, ви можете продлити термін кредитування на 15 або 30 днів.

Як виправити погану кредитну історію?

Щоб компанія видала онлайн кредит з відкритими простроченням на карту Maestro або Visa обов’язково потрібно вибрати для себе власну стратегію роботи з нею. Рекомендується в першу чергу віддавати борги в банк, адже ці організації мають найбільший вплив на КІ. З МФО можна домовитися про те, щоб вони внесли зміни в дану історію зі свого боку при оплаті.

Проте не варто робити виплати, якщо сума кредиту з нарахованими відсотками вже в рази перевищує тіло. У даній ситуації позичальник має право звернутися до суду для відстоювання своїх інтересів, та й компанії самі йдуть на поступки, бачачи складну фінансову ситуацію позичальника, так що з часом можна буде оплатити тіло + нарахований відсоток.

Беріть невиликі кредити та своєчасно їх погашайте, щоб збільшувати кредитний рейтинг

Деякі компанії не йдуть на поступки, тому вирішувати питання з ними потрібно буде в судовому порядку. Проте це все одно хороший варіант вирішення ситуації, що склалася, адже позичальник може нарешті з неї вийти і отримувати кредити на більш вигідних умовах, можливо навіть і у тих компаній, в яких у нього раніше були прострочення.

Рекомендації по збереженню кредитного рейтингу

Якщо потрібно взяти мікропозику з відкритим простроченням готівкою або на картку ПриватБанку, то для цього потрібно буде піклуватися про свій кредитний рейтинг та своєчасно виконувати кредитні зобов’язання. Також важливо зробити так, щоб кредитна історія відповідала тому, що хочуть бачити МФО у свого позичальника. Щоб зберегти свій рейтинг потрібно дотримуватися кількох простих правил:

  1. Всі документи перед їх підписанням повинні бути уважно прочитані. Порушення умов договору є однією з головних причин, по якій псується кредитна історія. Саме тому настільки важливо дотримуватися умов даного договору і не порушувати його.
  2. Переглянути відгуки про компанії, чи йде вона на поступки в разі настання прострочень. Оптимальним варіантом для позичальника буде співпраця з МФО, яка пропонує сплатити кошти цілодобово і при цьому дає грейс-період. Це означає, що після закінчення терміну договору компанія не передає інформацію в БКІ ще протягом 3 днів, даючи можливість клієнту сплатити тіло кредиту повністю або оплатити пролонгацію. Це дуже важлива перевага співпраці з МФО, яке допомагає при виникненні непередбачуваних ситуацій.
  3. Не беріть більше, ніж можете віддати. Так, заповнити онлайн заявку і навіть надати фото документів дуже просто, але при цьому завжди варто усвідомлювати свої ризики і можливість повернути кошти у встановлені терміни. Якщо вантаж фінансової відповідальності і так великий, то варто утриматися від подальшого використання послуг МФО.
  4. У разі виникнення спірних технічних ситуацій потрібно швидко їх вирішувати. Деякі компанії йдуть на поступки позичальникам, які сплатили кошти за використання мікрокредіта через термінал або свій особистий кабінет інтернет-банкінгу. В такому випадку зарахування коштів відбувається не відразу, а якщо це останній день дії договору, то позичальник може отримати штраф і пеню за прострочення. Щоб такого не сталося можна зателефонувати на гарячу лінію і продиктувати реквізити своєї квитанції. Якщо вона буде знайдена оператором, то кошти будуть зараховані раніше і не доведеться переплачувати зайві відсотки.
  5. Не брати занадто багато кредитів. Даний параметр також відіграє велику роль при формуванні кредитної історії клієнта, адже розраховується його фінансове навантаження і той факт, чи зможе він брати кошти в майбутньому чи ні. Саме тому настільки важливо вибрати для себе таке рішення, яке буде відповідати потребам і можливостям, а не перевищувати їх, адже все враховується.

Що робити, якщо всі дають відмову?

Позику на карту з поганою кредитною історією отримати складно, але цілком реально. Саме тому варто звертатися за позиками до тих сайтів, які обіцяють клієнтам кредит без відмов і дзвінків, адже там завжди найвищий відсоток схвалення. Перевірка в такому випадку відбувається тільки через інтернет, так що у позичальника є великий шанс на отримання. Також кожна компанія встановлює для себе термін, через який клієнт зможе до неї звернутися після чергової відмови. Саме тому так важливо дотримуватися цих термінів і робити такі спроби отримання кредиту після того, як будуть отримані відмови. Найчастіше інтервал становить 30 днів, але є і компанії, які дають можливість подати заявку на наступний день після отримання відмови.

Щоб отримати схвалення від мікрофінансових компаній можна вибрати для себе шлях поліпшення кредитної історії. Проте для цього потрібно виконувати кредитні зобов’язання і оплатити прострочення, які були допущені.

FAQ

Що таке кредитна історія?

Кредитна історія (КІ) - документ, який містить відомості про всі ваші кредити і позики, про виплати, борги і прострочення по ним. Веденням і зберіганням цих документів займаються бюро кредитних історій (БКІ). Будь-яка людина, яка коли-небудь зверталася за кредитом або позикою, формує свою кредитну історію. З нею знайомиться мікрофінансові компанії перед тим, як видати позику людині. Якщо історія буде зіпсована великою кількістю порушень, то у оформленні кредиту з поганою КІ є шанс, що вам можуть відмовити.

Як отримати кредит з дуже поганою кредитною історією?

Попри все вище написане, багато організацій пропонують поліпшити КІ серією позик з полегшеними умовами - невеликою сумою і низькою ставкою. Такий позичальник може отримати маленьку суму на карту, грошовим переказом або готівкою у відділенні - для цього потрібно мати українське громадянство. На оформлення заявки піде приблизно 15 хвилин, а відповідь ви отримаєте майже відразу ж.

Як отримати довгострокові кредити з поганою кредитною історією?

На сьогоднішній день не дуже багато МФО пропонують взяти довгострокові кредити. Ще важче взяти кредит, якщо є просрочка. Але це не означає, що отримати позику у цьому разі неможливо. Наприклад, Moneyveo пропонує послугу Кредит Comfort. Таку позику можна оформити на досить велику суму (до 30000 грн) і виплачувати протягом 18 тижнів. Це зручні умови для багатьох кредитувальників.

Чи надасть мені кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії банк?

МФО, на відміну від банків, завжди лояльно ставляться до тих, хто бажає виправити свою КІ і взяти кредит з поганою кредитною історією. Звернення в такі організації - часто єдиний спосіб отримати гроші в борг для «проблемного» позичальника. Успішне проходження програми виправлення КІ підвищить ваші шанси на схвалення нових мікрохаймів і кредитів.
Не всі організації згодні співпрацювати з «проблемними» клієнтами. У мікрокредитів для виправлення КІ бувають дуже високі ставки - в них закладений ризик при роботі з таким позичальником. Якщо порушень занадто багато, то процедуру доведеться повторити кілька разів.

Чому псується кредитна історія?

Основні причини поганої КІ:

  • Непогашений кредит. Це серйозне порушення, після якого кредит у банку отримати не вдасться. Врятують тільки спеціальні умови кредитів онлайн на карту з поганою кредитною історією від МФО.
  • Неодноразові прострочення по кредитам від 5 до 35 днів
  • Судимість, відкрите виконавче провадження
  • Забуті «копійки» при погашенні кредиту. Вони вважаються боргом і ви можете навіть не помітити, як зіпуєте свою КІ
  • Помилки банківських співробітників. Коли стається така ситуація і ви впевнені, що не заборгували, то ви маєте право вимагати перегляду умов вашого кредитування.

З якого віку я можу отримати терміновий кредит з поганою кредитною історією?

Більшість МФО не мають великих вікових обмежень, тож зазвичай ви можете отримати кредит готівкою з поганою кредитною історією майже у будь-якому віці. Головний фактор - повноліття.