Короткострокові кредити і позики до 1 місяця

Короткостроковий кредит – хороше рішення для людей, які потребують терміново невелику суму грошей. Оформіть короткостроковий кредит на вигідних умовах разом з кращим рейтингом МФО Finance Credit.

Короткостроковий кредит – це займ, який треба повернути за короткий термін і який видається клієнтам для термінового вирішення фінансових проблем.

Юридичним особам підходить цей тип кредитування, коли їм треба поповнити оборотний капітал або зменшити касовий розрив.

Приватні особи таким чином можуть віддати борги або отримати можливість зробити термінову покупку, поїхати на відпочинок або оплатити лікування.

Короткостроковими вважаються позики, що видають на термін від місяця до року. Такі програми є в банках і мікрофінансових організаціях, ломбардах і інших компаніях.

Короткостроковий кредит в МФО

Мікрофінансові компанії пропонують мікропозик на короткий термін, який можна оформити цілодобово – гроші позичальник отримає вже через кілька хвилин після відправлення заявки.

Надаються короткострокові позики на карту або готівкою. Якщо потрібно отримати позику готівкою, це можна зробити у офісі обраної компанії.

Умови кредитування

Більшість короткострокових кредитів в МФО мають схожі умови кредитування. Компанії пропонують взяти позику під фіксовану ставку – до 2% на день. Термін кредитування в середньому становить 30 днів, але бувають компанії, які надають послугу на термін від тижня до року. Сума такого займу може складати від 3 000 до 100 000 грн, але в середньому вона становить близько 15 000 грн. 

Вимоги до позичальника

Щоб взяти короткострокову позику, позичальник повинен відповідати наступним вимогам:

 • Українське громадянство і постійна або тимчасова реєстрація;
 • Паспорт та ІПН;
 • Вік від 18-21 років, до 65-80 років;
 • Наявність мобільного телефону та електронної пошти;
 • Карта будь-якого українського банку на ім’я позичальника.

Обов’язкового вимоги щодо наявності позитивної кредитної історії та достатнього постійного доходу немає, проте наявність даних фактів сприятиме швидкому ухваленню кредитором позитивного рішення щодо видачі грошей в заявленій сумі.

Проте можна отримати кредит і без цих умов. Достатньо чесно вказати суму прибутку та контактні номери роботодавця (якщо він існує). Скоріш за все, телефонувати і дізнаватись на роботу не будуть, але шанси на отримання кредиту сильно збільшаться.

МФО ставляться до своїх клієнтів лояльно, не змушуючи їх готувати велику кількість документів. Не треба брати довідку про доходи на роботі та сканувати трудову книжку. Для отримання позики потрібно лише декілька паперів, які є у кожного громадянина. Це значно полегшує процедуру отримання коштів.

Як отримати короткостроковий кредит

Сама процедура оформлення позики проста та не потребує якихось знань та навичок. Весь процес відбувається онлайн і займає не більше 30 хвилин. Для подачі онлайн заявки достатньо виконати декілька кроків:

 1. Перегляньте наш рейтинг МФО. На нашому сайті Finance Credit зібрані всі чесні компанії України, а рейтинг постійно оновлюється. При необхідності використовуйте фільтри, які допомагають відібрати компанію з певними умовами.
 2. Перейдіть на сайт обраної організації. Для цього достатньо клікнути на кнопку “Отримати кредит”.
 3. Вкажіть бажані параметри позички. На онлайн-калькуляторі оберіть термін та суму кредитування. Якщо кінцева сума для виплати вас влаштує, переходьте до наступного кроку.
 4. Заповніть анкету-заявку на кредит. Щоб взяти позику онлайн, зазвичай треба вказати паспортні дані, соціальне становище, тип працевлаштування та відомості про компанію-роботодавця, адресу прописки та реального проживання. Можна заповнити лише ті поля, які є обов’язковими для заповнення. Але при внесенні всієї інформації шанси на кредит підвищуються. Прі необхідності прикріпіть до заявки скан паспорта або свої фотографії з документами в руках.
 5. Введіть і підтвердіть контактні дані. Вхід в особистий кабінет зазвичай відбувається за номером телефону, тому він повинен бути актуальним. Особистий кабінет існує для того, щоб у майбутньому ви могли зручно виплатити борг або оформити пролонгацію.
 6. Вкажіть реквізити картки і прикріпіть її до аккаунту за покроковою інструкцією на сайті.
 7. Якщо кредит було схвалено, ознайомтеся з договором і підпишіть його в цифровому форматі. Поставте галочку в певному місці або введіть одноразовий код з смс. Спосіб підписання договору залежить від МФО. Через декілька хвилин гроші повинні прийти на карту.

Швидкість надходження грошей на карту залежить від банку, яким користується позичальник. Але термін зарахування не повинен перевищувати годину.

Повернення короткострокового кредиту

Зазвичай мікрокредит можна погасити однією виплатою в кінці терміну кредитування. Також більшість МФО дозволяють повернути займ у будь-який час достроково без додаткових стягнень з клієнта.

Але ніхто не забороняє клієнту вносити суму декількома платежами на свій особистий рахунок МФО. Надалі відсотки нараховуються на залишок боргу, тому такий метод допомагає знизити фінансове навантаження.

Для погашення мікрозайму компанії зробили декілька зручних шляхів, з яких клієнт може обрати найбільш привабливий для себе:

 • через особистий кабінет МФО за допомогою карти, яка прив’язана до нього;
 • через термінали самообслуговування (ПриватБанк, IBox, тощо);
 • через каси банків.

Список партнерів зазвичай є на сайті компанії. Через партнерські послуги гроші надійдуть максимально швидко, хоча в інших випадках кошти через термінал або касу банку надходять протягом 1-3 днів. Це варто враховувати при оплаті.

Уникнення прострочення кредиту

Для клієнтів, які не встигають вчасно погасити позику на карту онлайн, українські МФО пропонують наступні рішення:

 • грейс-період – зазвичай це 3 дні після закінчення терміну договору, коли штраф не нараховується;
 • відстрочка – дозволяє одноразово перенести дату платежу;
 • пролонгація – після оплати нарахованих відсотків погашення тіла кредиту переноситься на обраний клієнтом або призначений сервісом термін;
 • реструктуризація – нарахування відсотків припиняється, а сума боргу розбивається на невеликі виплати.

Не всі МФО надають повний пакет цих послуг, тому треба дізнатись про них заздалегідь. 

FAQ

На який термін можна отримати короткостроковий кредит?

В середньому, МФО надають кредити на термін до 1 місяця. Але ця умова залежить від компанії, яку обрав позичальник. Деякі можуть надавати позику на декілька тижнів, інші - на термін до року.

Коли можна отримати короткострокові позики?

Українські МФО переважно працюють в режимі 24/7 без свят та вихідних. Тому позичальник може звернутись за кредитом у будь-який зручний для нього час.

Як не отримати відмову в короткостроковому кредиті?

Спрощена ідентифікація хоч і збільшила відсоток схвалення заявок до 85-90%, від відмови ніхто не застрахований. Опинитися серед більшості можна, якщо вибирати МФО, вимогам яких ви відповідаєте. Також слід грамотно і правдиво відповідати на питання при заповненні анкети. Одна неправильна цифра або буква може стати причиною негативної відповіді. За необхідності не полінуйтеся і завантажте фото з паспорта. Головне, не вдавайтеся до фотокорекції спеціальними програмами. Крім повного комплекту документів та правильно заповнених полів, вказання ​​декількох джерел доходу - додатковий "плюс" для компанії.

Чи можна взяти короткостроковий кредит на чужу карту?

В Україні отримати позику на картку, яка оформлена не на вас, НЕМОЖЛИВО! Ідентифікація особистості користувача здійснюється через банк, де повні дані клієнта. Якщо дані не співпадають, відбувається відмова.