Споживчий кредит

Споживчий кредит – це будь-який кредит для фізичної особи на будь-які витрати, окрім бізнесу. Оформіть споживчий кредит на вигідних умовах, скориставшись рейтингом кращих кредиторів на Finance Credit.

Споживчим кредитом називають фінансові кошти, які позичальник бере у банку або кредитної організації для оплати певних покупок. Як правило, цільовим призначенням споживчого кредиту є оплата цілого ряду товарів і послуг, в тому числі, різної побутової і електронної техніки, навчання і т.д.

Звичайно, користування кредитними коштами буде не безкоштовним: кредитор визначить процентну ставку, по якій буде розрахована вартість кредиту для позичальника.

В цілому, під поняття «споживчого кредиту» потрапляють всі кредити, метою яких є задоволення будь-якої потреби позичальника. Наприклад, до таких позик відноситься і кредит по покупку автомобіля (автокредит), на придбання житла (іпотека), швидкі кредити, кредити готівкою і інші.

Останнім часом до споживчих відносять в основному такі кредити, які оформляються для покупки холодильників, телевізорів, мобільних телефонів і інших не дуже дорогих товарів. Зазвичай подібна позика оформляється на місці, тобто, в торговій точці.

Важливі фактори при виборі

Щоб вибрати оптимальний варіант споживчого кредиту, варто витратити деякий час на вивчення пропозицій різних банків і кредитних організацій: по-перше, вони можуть істотно відрізнятися, а по-друге, часто компанії влаштовують різні акції з досить вигідними пропозиціями.

Щоб завжди залишатись в курсі знижок, акцій та найвигідніших пропозицій від надійних українських кредитних компаній, стежте за оновленнями на сайті Finance Credit. Наші спеціалісти турбуються про користувачів та формують рейтинг найчесніших кредиторів в Україні.

Як правильно вибрати споживчий кредит

Більшість послуг, які надають або одержують люди, є платними. Споживчий кредит, як один з видів банківських послуг, теж має певну вартість. За якими критеріями варто вибирати кредит, щоб він був дійсно корисним і вигідним?

Насправді, критеріїв, за якими можна вибрати споживчу позику, існує досить багато. Розглянувши найбільш поширені з них більш детально, можна скласти певний алгоритм правильного вибору споживчого кредиту.

Вартість

Вартість кредиту для позичальника – один з найважливіших параметрів, що складається з відсотків по кредиту, комісійних та інших платежів. Якраз вартість кредиту визначає розмір переплат по позиці, відповідно – і вигоду кредиту.

Так як саме оформлення кредиту передбачає відсутність необхідних фінансових коштів у позичальника, на першому місці при виборі позики буде саме можливість економії. Найбільш вагомою складовою переплати по кредиту є процентна ставка, тому вона і повинна бути головним показником вартості кредиту.

Мінімальні процентні ставки часто використовуються банками як «приманки», тоді як насправді подібні умови надають далеко не всім. Часто заявлені відсотки дійсно мають місце, але тільки для тих позичальників, чия кредитна історія практично ідеальна, не містить невиплачених кредитів, а дохід набагато вище середнього. У будь-якому випадку, рішення про видачу кредиту майже завжди приймається в індивідуальному порядку.

При цьому МФО або кредитні організації часто  мають фіксовану кредитну ставку, що зменшує ризик невигідного кредиту. Багато організацій пропонують навіть отримати перший кредит під 0,01% для того, щоб позичальник зміг оцінити якість обслуговування. Також МФО майже ніколи не звертають увагу на кредитну історію позичальника і рідко надають привілеї. 

Назва

Багато хто робить вибір на користь тієї чи іншої фінансово-кредитної установи, на підставі її імені і репутації. Це досить поширена практика, підтвердженням чого можуть служити десятки мільйонів громадян, які довіряють, наприклад, Приватбанку. Так, це дійсно один з найкращіх банків України, але це не означає, що це єдиний банк, до якого треба звертатись.

Так само і з МФО – люди знають декілька гучних імен та часто навіть не перевіряють пропозиції в інших установах. Нашим рейтингом ми хочемо спростувати міф про єдиний правильний вибір – кожен зможе знайти найвигідніший кредит під свої особисті вимоги!

Місцезнаходження

При виборі фінансової організації деякі клієнти керуються такими параметрами, як зручне розташування відділення. Для банка це дуже принципово, так як очне знаходження позичальника є необхідним. Проте для МФО або кредитної організації не важливо, де проживає клієнт. Можна обрати найближче відділення для себе, щоб отримати кредит готівкою, але вже давно можна оформити кредит на власну банківську карту повністю в онлайн-режимі.

Сьогодні, при наявності інтернет-банкінгу і платіжних терміналів легко навіть погасити кредит. А через інтернет можна як оплатити будь-який платіж, так і залишити заявку на отримання кредиту.

Звичайно, кожен сам для себе визначає пріоритети при виборі кредиту. Щоб вибрати споживчий кредит правильно, варто вивчити доступні пропозиції, після чого порівняти їх з власними критеріями відбору. А сайт Finance Credit із задоволенням вам допоможе з вибором.

FAQ

Чи можна оформити споживчий кредит без постійного місця роботи?

Так, можна. Головне мати стабільний дохід на виплачування позики. Його треба вказати в спеціальнійц графі при заповненні анкети-заявки. Треба заздалегідь розуміти, чи зможете ви погасити кредит бюез постійної роботи.

Чи можна не вказувати цільове призначення споживчого кредиту?

Цільове призначення не є обов'язковим. Іноді для отримання великих сум банки просять вказати ціль кредитування. В інших випадках, наприклад, кредиту в МФО ціль навіть не запитують в анкеті.

Чи можна отримати споживчий кредит в Україні онлайн?

Таку послугу надають МФО та кредитні компанії. Можна оформити кредит, не відходячи від комп'ютеру. При ухваленні гроші надійдуть позичальнику на карту.

Споживчий кредит - що це?

Під терміном "споживчий кредит" мають на увазі будь-який кредит, який отриманий на потреби фізичної особи. Наприклад, кредит на навчання, автокредит, іпотека або ж просто гроші на побутову покупку чи відпочинок. В цю категорію не входять бізнес-позики.