Терміновий кредит на картку

Терміново потрібні гроші на картку? Візьміть миттєвий кредит онлайн за 5 хвилин! Finance Credit пропонує список мікрофінансових організацій в Україні, в яких можна взяти швидкий кредит за 1, 2, 3 або 5 хвилин без довідок та зайвих документів. Найкращі пропозиції по терміновий онлайн кредитам на будь-яку банківську карту.

Як взяти терміновий кредит на картку в Україні?

Можна виділити ряд сильних сторін онлайн-кредитування:

 1. На розгляд заявки на позику йде не більше 5 хвилин.
 2. Оформлення моментального кредиту на карту сьогодні – справа буквально декількох хвилин. Причому для цього не потрібно відвідувати банк, можна зробити це з роботи, з квартири або з кафе. Головне, щоб під рукою був інтернет і паспорт.
 3. Варто запам’ятати важливу деталь – швидке погашення заборгованості має на увазі досить вигідну низьку процентну ставку по кредиту в МФО. При цьому зазвичай перший займ у вигляді бонусу має нульову ставку.

Що робити, щоб отримати гроші на карту за 15 хвилин?

Нарахування швидкої позики здійснюється готівкою на картку будь-якого банку України. Перший етап — ви залишаєте заявку на отримання кредиту на веб-сайті. Це швидка і не клопітна операція, доступна буквально кожному. Швидкий кредит онлайн — послуга цілодобова, без будь-яких обмежень. Далі ви:

 • визначаєтесь з розміром суми;
 • знаходите задовольняючи вас умови за ставкою і терміном повернення (див.таблицю вище);
 • переходите на потрібну сторінку МФО, натискаєте на кнопку “Отримати” в обраному рядку таблиці;
 • заповнюєте інформаційний опитувальник про себе і відправляєте його організації. Після цього вона розгляне ваш запит (за умови достовірності та точності інформації);
 • в разі підтвердження наданих даних, ви отримуєте потрібну суму на свій поточний рахунок в найближчі 15 хвилин.

Увага! Для максимального прискорення оформлення термінового кредиту варто розіслати заявки в різні кредитні компанії.

Іноді менеджер кредитної компанії передзвонює клієнтові за вказаним ним контактним телефоном для уточнення ряду нескладних питань. Втім, це не впливає на терміни оформлення вашої заявки.

Часті питання

На яких умовах можна взяти моментальний займ?

Оформлення моментального кредиту онлайн за 15 хвилин не вимагає великих втрат часу. Немає потреби витрачати його на збір гори різноманітної документації, вдаватися до допомоги банків, просиджувати в офісах довгими годинами в живих чергах. Для отримання необхідної суми за програмою швидкого кредитування не потрібні довідки про доходи. Досить наявність вашого паспорта та коду ІПН.

Робочий графік практично всіх МФО зручний для можливих клієнтів — 24/7, без вихідних.

Які вимоги до позичальників?

Клієнти, які звернулися за позикою в МФО, повинні відповідати мінімальному набору обов’язкових вимог:

 1. оформити кредит може лише клієнт, якому вже виповнилося повних 18 років;
 2. для отримання кредиту достатньо надання громадянського паспорта України та ідентифікаційного коду;
 3. за умовами необхідно також надати підтвердження телефонного номеру та адреси електронної пошти;
 4. для оформлення миттєвої позики повинна бути в наявності карта будь-якого банку України.

На яку суму можна взяти кредит для нових клієнтів?

Сума, на яку клієнт може розраховувати при першому зверненні в мікрокредітну організацію, знаходиться в межах 500-5000 грн. Постійні клієнти можуть розраховувати на збільшення ліміту до 15000 грн. Швидкий кредит допоможе вам вирішити свої проблеми фінансового характеру, наприклад, коли намічаються несподівані витрати, а зарплата вже витрачена. Якщо ви отримали відмову, не турбуйтеся і звертайтеся в іншу організацію.

Як повернути взятий раніше швидкий кредит?

Погасити заборгованість перед мікрофінансовими організаціями можна, провівши оплату через:

 • Термінал самообслуговування. Для цього потрібно відшукати іконку організації на моніторі і здійснити введення всієї необхідної інформації. Після цього потрібно провести оплату. Не забувайте, що переказ коштів через термінал супроводжується певною комісією, яка повинна бути врахована при калькуляції, щоб уникнути заборгованостей перед сервісом. Протягом 3-х днів гроші надходять на рахунок організації.
 • Особистий кабінет. Після введення логіна і пароля на офіційному-веб-сайті організації ви опиняєтеся в особистому кабінеті. Там потрібно вибрати послугу (погашення кредиту), а потім крок за кроком виконувати інструкції веб-сайту. Таким способом погасити раніше оформлену швидку позику на карту можна за умови наявності необхідної грошової суми на банківській картці. Обов’язково не забудьте уточнити, чи бере сервіс відсоток за подібне погашення кредиту.
 • Відділення банку. Будь-яке відділення українського банку підходить для погашення заборгованості. Потрібно всього лише знати реквізити організації (вони є на її офіційному веб-сайті) та власний ІПН. Банком за переказ стягується певний відсоток, однак мова йде всього про декілька гривень. Протягом 3-х банківських днів грошові кошти надходять в компанію.

Склався стійкий стереотип, згідно з яким оформлення швидкого кредиту означає безліч клопотів, біганини і неймовірну кількість довідок. А ще довгі живі черги і не зовсім приємні бесіди зі співробітниками банку, очікування: підтвердять чи ні? Сьогодні все вже зовсім не так. На своєму веб-сайті з метою максимально полегшити і прискорити отримання кредиту ми сконцентрували інформацію про пропозиції, пропонованих мікрофінансовими організаціями.

Аудиторія мікрофінансових компаній досить велика. Послугами мікрокредитування користуються учні та пенсіонери, робітники і службовці, домогосподарки і безробітні, приватні підприємці та військовослужбовці. Звернутися в компанію за швидкою позикою може будь-який повнолітній громадянин віком до 75 років, що проживає в Україні. Навіть користувачам без постійної прописки і стабільного заробітку видають мікрокредити, у тому рахунку і на довгий термін.

Досить зробити заявку в онлайн режимі, повідомити паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, карти і мобільного телефону, щоб гроші були перераховані протягом декількох хвилин. Деякі компанії вимагають поручителя для студентів, а якщо учень звернувся вдруге, то його кредитують на загальних підставах без поручительства.

Мікрофінансові організації видають швидкий кредит всім бажаючим, головне — відповідати вимогам компанії кредитора і не мати заборгованостей в інших організаціях.

Що таке пролонгація?

Пролонгацією швидкої позики називають послугу, завдяки якій термін використання позикових ресурсів продовжується на той чи інший час, яке визначається кредитором або обома сторонами за обопільною домовленістю. Кредитодавець (банківська структура або небанківська фінансова організація) можуть надавати дану послугу як на платній основі, так і безкоштовно.

Найчастіше клієнт може пролонгувати договір в будь-який час, охоплене періодом кредитування, до того, як настане передбачена договором дата погашення позики. Втім, існують сервіси, що пропонують скористатися опцією пролонгації кредиту вже після кінцевої дати оплати, передбаченої договором.

Продовживши швидкий кредит, позичальник може:

 • не піти в прострочення;
 • зберегти добрі відносини з кредитодавцем;
 • залишитися з позитивним кредитним рейтингом і кредитною історією;
 • уникнути неприємностей, пов’язаних з наполегливими
 • нагадуваннями про необхідність повернення грошей;
 • не втягуватися в судові тяжби.

Пролонгація вигідна кредитору, оскільки дозволяє:

 • залишитися в хороших, довірчих відносинах з клієнтами-позичальниками;
 • позбавляє від необхідності брати участь в судових розглядах.

Які плюси швидких кредитів онлайн?

 1. Доступність. Майже всі люди повнолітнього віку можуть отримати споживчий кредит в МФО. Останні відрізняються небаченою гнучкістю, видаючи позики пенсіонерам, студентам і навіть безробітним. Отримати кредит можливо, навіть володіючи негативною кредитною історією.
 2. Онлайн-процес. Більше не потрібно йти в банк, висиджувати виснажливі черги, вникати в сказане менеджером. Сьогодні можна просто відвідати веб-сайт, подати заявку і протягом якихось 15-20 хвилин стати володарем потрібної суми грошей.
 3. Мінімальні вимоги. Паспорт, карта банку, ІПН — ось і все, що потрібно для того, щоб отримати швидкий кредит онлайн. Ніякі застави, поруки, довідки про доходи не потрібні. Вимоги є виключно мінімальними.

Що потрібно знати про мікрофінансування?

Послугами мікрофінансових компаній користуються у всьому світі. Це зручно, надійно і безпечно, оскільки кредитуванням займаються ліцензовані компанії. Швидкий кредит можуть отримати всі громадяни, які мають доступ до інтернету, документи, що засвідчують особу, мобільний телефон і активну банківську карту. Не виходячи з дому, оформляється кредит в онлайн режимі, а гроші перераховуються на карту протягом декількох хвилин. Для оформлення кредиту знадобиться підписати електронний договір і дати згоду на дотримання правил і умов кредитування. Все ж не всім схвалюють заявки.

Погана кредитна історія, допущені помилки при заповненні онлайн документів або неправдиві дані стануть перешкодою в кредитуванні громадян. Що стосується відсоткової ставки, то в МФО відсотки стягуються щодня за кожний день користування коштами. Позичаючи кошти в обмеженій сумі на невеликий термін, клієнт багато не втратить, так як невеликі накрутки не дуже вдарять по кишені. Головне — вчасно погашати борги, не допускаючи прострочень і нарахування штрафних санкцій.

FAQ

Чи можна взяти терміновий кредит онлайн без довідки про доходи?

Більшість МФО дійсно дають таку можливість. Щоб збільшити шанси на успіх, можете додати до стандартної заявки коментар з поясненнями обставин і, по можливості - документами, що підтверджують платоспроможність.

Чи можна оформити швидкий кредит через інтернет в декількох МФО одночасно?

Це залежить від умов тієї чи іншої компанії. Деякі з них видають позички при наявності відкритих кредитів в інших місцях.

Кому доступні онлайн-позики за 5 хвилин?

Подати заявку на оформлення фінансової допомоги в онлайн режимі може громадянин України у віці від 18 років. Ще одна обов'язкова умова - вказання ​​в анкеті паспортних даних та ідентифікаційного коду. Перелік додаткових вимог залежить від політики МФО. Якщо в одній компанії лояльно поставляться до відсутності офіційного доходу, то в інший буде оцінюватися як кредитний рейтинг, так і наявність стабільного заробітку.

Чи можна оформити швидкий кредит в режимі 24/7?

Послуги цілодобового кредитування пропонують більшість МФО. Для цього необхідно зайти на наш сайт, вибрати МФО і подати заявку дистанційно. Обробка анкети здійснюється автоматичною системою скорингу, тому на очікування відповіді йде від 2 до 15 хвилин. Для збільшення шансів, подавати запит можна відразу в кілька організацій.

Як не отримати відмову в терміновому кредиті?

Спрощена ідентифікація хоч і збільшила відсоток схвалення заявок до 80-90%, від відмови ніхто не застрахований. Опинитися серед щасливців можна, якщо вибирати МФО, вимогам яких ви відповідаєте. Також слід грамотно і правдиво відповідати на питання при заповненні анкети. Одна неправильна цифра або буква може стати причиною негативної відповіді. За необхідності не полінуйтеся і завантажте фото з паспорта. Головне, не вдавайтеся до фотокорекції спеціальними програмами. Крім повного комплекту документів та правильно заповнених полів можна вказати джерела доходу.