Взяти мікрозайм онлайн на картку

Шукаєте, де взяти мікрозайм онлайн на картку? Наш сервіс підбору кредитів Finance Credit пропонує вам кращі пропозиції по швидкимому мікрокредитуванню і цілодобовим мікропозикам. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з умовами мікрокредитування, щоб відібрати найкращий та найвигідніший мікрозайм саме для вас.

Всі мікрозайми України

У свідомості пересічного українця усі позики поділяються на дві категорії: великі суми беруться в банку, дрібні — позичаються у знайомих. Причина криється в низькій фінансової обізнаності — люди не знають, які продукти пропонує сучасний ринок. Проект Finance Credit створений з метою розповісти про всі МФО України, пояснити, що таке мікрокредити у цілому та навчити правильно і безпечно користуватися цими сервісами. Пояснити, як мати доступ до матеріальної допомоги цілодобово.

Для цього в Finance Credit зібралася команда експертів: юристів, економістів і фінансистів та зібрала рейтинг МФО України, серед яких довгострокові кредити, займи без відмови, під 0% та багато інших кредитних пропозицій. Юристи досліджують відповідність договорів на миттєву мікропозику, наявність прихованих платежів, захованих умов, неоднозначних трактувань. В обов’язковому порядку перевіряються статутні документи і ліцензії МФО.

Фінансисти надають консультації відвідувачам сайту, пишуть статті для блогу, де докладно розбирають взаємодію людини і мікрофінансової організації. Вони вчать правильно брати кредит онлайн на карту.

Що таке мікрокредит?

Мікрокредит (МФО) — це друга категорія позик «середнього українця» – невелика сума (до 5000 грн і більше) на короткий термін (до зарплати).

Отримати миттєву позику на карту онлайн можна на позаплановий ремонт автомобіля, покупку дорогого товару по знижці, оплати навчання або палаючої путівки. Навіть якщо у вас погана кредитна історія або непогашена заборгованість у інших банках чи МФО.

Мікрофінансові організації — ті ж банки, але працюють тільки з фізичними особами. Вони спеціалізуються на короткострокових позичках невеликого (за мірками банку) розміру.

Список мікрокредитів в Україні

Якщо знадобилося отримати мікрокредит швидко, більше не потрібно обдзвонювати друзів з проханням «виручити». Ми вивчили всі пропозиції на ринку мікрокредитування України і склали список найбільш лояльних компаній:

 • Creditplus
 • Mycredit
 • Moneyveo
 • Дінеро
 • Alexcredit
 • Бистрозайм

Ще більш ви зможете побачити у нашому рейтингу вище, в якому вказані всі кращі МФО України. Тут пропонують отримати мікрозайм онлайн на банківський рахунок або готівкою. Процедура займає близько 15-20 хвилин. Також нові клієнти можуть разраховувати на перший кредит без відсотків.

Взяти мікрокредит на карту онлайн

Оформити мікрозайм онлайн в МФО України можна на карту або готівкою. Для другого варіанту потрібно відвідати офіс, тому розглянемо спосіб через Інтернет.

 1. Ознайомтеся з нашим списком та виберіть ту компанію, умови якої вам здаються найбільш підходящими.
 2. Увійдіть в особистий кабінет. Після чого подається онлайн заявка на мікрокредит.
 3. Форма з даними пройде перевірку скоринг-програмою і інспектором. Це займе 5-15 хвилин.
 4. Матеріальна допомога надійде на рахунок протягом 1-20 хвилин з моменту позитивного рішення кредитора.
 5. Поверніть позику до зазначеного в договорі терміну, і отримаєте можливість отримати нову збільшену позику.

Подача заявки

Найвідповідальніший процес в процедурі термінового мікрокредитування — правильна подача заявки, зупинимося на цьому моменті докладніше.

 1. Загальна інформація. У розділі вказуються паспортні дані, місця прописки і фактичного проживання, склад сім’ї.
 2. Професійна інформація. В цьому розділі введіть дані про освіту, місце роботи, посаду, рівні доходів і витрат.
 3. Довірені особи. Не плутайте їх з поручителями. Завдання довірених осіб підтвердити анкету (тому вказуйте тих, хто знає про вас все).
 4. Прикріплення документів. Більшість МФО працюють онлайн, тому скани паспорта та ідентифікаційного коду передаються через інтернет. Ми співпрацюємо з мікрофінансовими організаціями, протоколи безпеки яких надійно захищають дані клієнтів від витоку.
 5. Верифікація карти. Онлайн позики зараховуються на картку позичальника. Для цього її мало прикріпити, потрібно верифікувати — з рахунку зніметься і повернеться 1 грн. Таким чином, МФО перевіряє її придатність для мікрокредитування.

Уважно вносьте інформацію в заявку на мікрокредит — тільки тоді ви можете разраховувати на швидку фінансову допомогу від перевіреної мікрофінансової організації.

FAQ

Що таке мікрокредит?

Мікрокредит - це позика на невелику суму грошей за наявністю мінімальних документів. Мікрокредитування популярне на території України через свою доступність та простоту оформлення.

Чи повинна бути ціль на мікрокредит?

Мкрокредитування не потребує цільової направленості, кожен може взяти позику і розпоряджатись грошима так, як вважає за потрібне. Головне - просто повернути гроші вчасно.

Кому підходить мікрокредитування?

Послуга мікрокредиту найбільш підходить для тих, хто хоче отримати невелику суму (до зарплати, на покупку, тощо), але не хоче йти до банку і запускати довгий процес оформлення позики зі справками та купою зайвих докуменів.

Які документи потрібні для мікрокредиту?

Для оформлення займу потрібні лише паспорт, ІПН та карта будь-якого українського банку.

Хто може отримати мікрокредит?

Частіш за все, послугу швидкого займу можуть отримати люди з 18 до 65 років (в деяких МФО максимальний вік сягає 92 років) з постійним джерелом доходу (зарплатня, пенсія, стипендія, тощо)