Кредит готівкою і онлайн у Миколаєві

Послуга кредиту у Миколаєві зараз користується популярністю. Оформіть кредит у Миколаєві з поганою кредитною історією без поручителів і офіційного працевлаштування готівкою або на карту.

Як оформити кредит у Миколаєві?

У скрутній фінансовій ситуації ви можете взяти кредит онлайн у Миколаєві на хороших умовах. Для отримання кредиту на карту вам не треба відвідувати офіси чи відділення мікрофінансових організацій. Вся процедура проходить онлайн. Якщо ж вам потрібен кредит готівкою, то звернутися до офісу МФО або банку все ж буде треба, але після ухвалення кредиту.

Яку суму можна взяти в кредит у Миколаєві?

Кредитні організації надають позики на суми від 100 до 30000 грн. Термін кредиту – не більше 30 днів. Перший кредит надають на суму не більше 15000 грн під ставку не менше 0.01% на день. Існують спеціальні послуги у деяких МФО, які дозволяють взяти кредит на  тривалий термін.

Кредит в банках України можна отримати на суму від 1000 до 200000 грн під ставку 0.12% і більше на день. Більшість МФО видають кредити без відмов.

Які вимоги для позичальника?

Мікрофінансові організації мають певні вимоги до позичальника:

 1. Повнолітній вік. Кредитні організації надають свої послуги особам, що досягли віку 18 років (у тому числі студентам та пенсіонерам);
 2. Наявність паспорту та ІПН;
 3. Громадянство України;
 4. Карта Українського банку (для переказу коштів після схвалення кредиту).

Окрім того, деякі МФО мають додаткові вимоги до позичальника. Тож перед займом треба звернути увагу на умови кредитування у МФО, яка вас цікавить. До таких умов належать:

 1. Контакти довірених осіб;
 2. Фото документів;
 3. Довідка про доходи;
 4. Відсутність незакритих або прострочених кредитів у інших організаціях.

Як отримати кредит з поганою кредитною історією

Банки, як правило, не надають кредитів клієнтам, котрі мають погану кредитну історію. Якщо ви декілька разів прострочували виплати по кредиту та хочете покращити свою КІ, краще оформити кредит у мікрофінансової організації.

В Україні існують надійні МФО, котрі допоможуть швидко отримати кредит онлайн на карту або готівкою з поганою кредитною історією. Вони досить надійні і мають хорошу репутацію.

Де можна отримати позику у Миколаєві з поганою кредитною історією?

В Україні є МФО, які надають кредити людям у скрутній фінансовій ситуації та з поганою кредитною історією. Ось деякі з них:

 • Є-Гроші;
 • Бистрозайм;
 • Дінеро;
 • Moneyveo;
 • CashUp;
 • Crediton;
 • Forza24.

FAQ

Як відбуваєтся процедура оформлення кредиту?

Оформити кредит можна онлайн. Гроші прийдуть прямо на карту. Якщо ви хочете отримати кредит готівкою, то після ухвалення позики потрібно буде звернутися до відділення МФО, яку ви обрали.

На яку суму можна брати кредит?

МФО дают кредити на суму від 100 до 30000 грн (перша позика не перевищує 15000).

Яка кредитна ставка для кредитів МФО?

Кредити надаються під ставку від 0.01%

На який період можна брати позику?

МФО надають кредити на термін не більший 30 днів.

Що вимагається від позичальника?

Бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та ІПН та карту будь-якого українського банку. Деякі мікрофінансові організації мають додаткові умови (контакти довірених осіб, довідку про доходи, фото документів та відсутність діючих або прострочених кредитів).

Чи нададуть мені кредит з поганою кредитною історією?

Так, багато МФО надають кредити людям у важкій фінансовій ситуації.