Кредит онлайн і готівкою у Запоріжжі

Отримати кредит за 2 хвилини у Запоріжжі зараз дуже просто. Спеціалісти Finance Credit підготували для вас список надійних МФО у Запоріжжі, які надають послуги займів без поручителя та з поганою КІ.

Інтерес населення до можливостей отримати швидкий кредит у Запоріжжі з кожним роком тільки зростає. В першу чергу, це обумовлено невисокими вимогами до позичальників і зручністю оформлення угод. Ознайомитися зі списком фірм, порівняти умови надання кредитів і подати заявку можна за допомогою онлайн-сервісу Finance Credit.

Переваги отримання кредиту онлайн у Запоріжжі

У тих ситуаціях, коли немає часу на пошук знайомих, готових позичити грошей, а кредит в банку з якихось причин недоступний, найшвидшим рішенням проблеми може стати кредит у Запоріжжі готівкою або онлайн. Цей вид кредитування має ряд переваг:

 • не потрібно збирати довідки або шукати поручителів, досить паспорта України та ІПН;
 • кредитна історія не має значення;
 • рішення за запитом приймається протягом декількох хвилин, шанс отримати схвалення дуже високий;
 • вся процедура оформлення відбувається онлайн;
 • гроші можна отримати на банківську карту або готівкою.

Мікрофінансові організації у Запоріжжі видають грошові кошти на приємних умовах та лояльно ставляться до своїх клієнтів, тому достатньо перевірити пропозиції у перевірених МФО і обрати ту, яка пропонує найбільш приємні для вас умови. Багато організацій мають пропозиції, які допоможуть взяти перший кредит без відсотків.

Як отримати кредит у Запоріжжі без поручителів з поганою КІ?

Сьогодні мікрозайми стали гідною альтернативою класичним банківським кредитам. Оформляються вони буквально за кілька хвилин, при цьому навіть не потрібно особисто відвідувати офіс кредитної організації, адже багато хто з них вже давно видають гроші онлайн. Умови отримання позики для більшості позичальників будуть такими:

 • сума від 100 до 15000 грн;
 • термін від декількох днів до одного місяця;
 • оформлення за паспортом;
 • застава, поручителі і довідки про доходи не потрібні.

Для постійних клієнтів діють програми лояльності та спеціальні умови, завдяки яким вони можуть брати кредити на довший термін. Суму займу також можна збільшити.

Діяльність мікрофінансових компаній контролюється і регулюється державою, що гарантує безпеку і законність угод. Перед підписанням договору обов’язково переконайтеся, що організація є в державному реєстрі.

Якщо ви вже взяли кредит, але не можете вчасно його виплатити, вам можуть допомогти наші поради про те, як позбутися кредиту законно.

Процедура оформлення кредиту у Запоріжжі

Щоб отримати мікрозайм, зазвичай достатньо тільки паспорта. Рідше, якщо сума значна, вас можуть попросити надати ще один документ: закордонний паспорт, водійське посвідчення, ІПН та ін.

В анкеті позичальника потрібно буде вказати:

 • ПІБ, дату народження;
 • серію, номер і інші паспортні дані;
 • номер телефону та адресу реєстрації;
 • відомості про родичів і їх контакти;
 • джерела і розмір доходів (підтверджувати довідкою не потрібно);
 • інформацію про наявність непогашених кредитів;
 • параметри позики (суму і термін).

Отримати схвалення можна навіть з поганою КІ. Завдяки можливості взяти кредит у Запоріжжі з поганою кредитною історією, ви можете покращити цей показник для подальшого співробітництва з банками.

Розгляд заявки займає кілька хвилин. При оформленні онлайн кредити видаються протягом півгодини. Клієнт може сам обирати спосіб отримання грошей: на карту або готівкою. Ви можете отримати займ цілодобово, тому що більшість МФО працюють в режимі 24/7.

Ще більше заощадити час при оформленні мікрокредиту можна, звернувшись до онлайн-сервісу Finance Credit. На нашому порталі вже готова підбірка кращих компаній, які видають позики через інтернет. Також тут ви можете вивчити умови надання коштів, розрахувати переплату, порівняти кілька МФОі в один клік перейти до заповнення анкети.

FAQ

Хто може надати мені кредитні послуги?

За кредитами ви можете звернутись до банків або МФО. Для займу в банку треба довідка про доходи та хороша кредитна історія, а мікрофінансові організації зазвичай вимагають тільки паспортні дані. Проте суми кредиту в МФО менші, а термін - коротший.

Як звернутися за послугами до МФО?

Ви можете перейти на сайти перевірених МФО з нашого порталу та переглянути умови надання кредиту. Ми відбираємо тільки надійні організації.

Як можна заощадити гроші на кредиті?

Зверніть увагу на актуальні бонуси та акції різних МФО та на можливість взяти безвідсотковий кредит.

Я неповнолітній, можу я отримати кредит?

Ні, кредити надаються тільки громадянам, які набули повноліття. 

Яка максимальна сума кредиту в МФО?

Зазвичай максимальна сума - 15000 грн, але для постійних клієнтів в багатьох МФО існують кредити до 30000 грн на подовжений термін.