Кредит онлайн на карту

Де взяти кредит онлайн на будь-яку банківську картку? Порівнюйте кредитні пропозиції 2020 року на Finance Credit, оформляйте швидку позику та отримайте гроші за 15 хвилин!

Кредит онлайн на карту – як швидко взяти гроші у позику?

Гроші на карту через онлайн кредит — це один з видів фінансування, що полягає у швидкій видачі невеликих сум громадянам, які обмежені в доступі до банківських кредитів. Ринок мікрофінансування в Україні продовжує своє активне зростання і все більше організацій надають кредити онлайн.

Коли є потреба в невеликій сумі на різні витрати або просто необхідні кошти до виплати заробітної плати, саме кредит онлайн від мікрофінансової організації (МФО) буде оптимальним рішенням. МФО — це юридична особа, яка зареєстрована в реєстрі фінансових установ і здійснює видачу онлайн кредита на картку.

Якщо ви хочете взяти кредит онлайн на карту, то ознайомтеся з рейтингом кращих МФО України, що б підібрати те, що підходить вам найбільше.

Умови кредитування

Отримати кредит на карту онлайн – найбільш зручний і швидкий метод вирішення тимчасових матеріальних труднощів. Досить мати 20 хвилин вільного часу і пристрій з доступом в інтернет, і ви без труднощів оформите запит на отримання грошей, не виходячи з дому, в комфортній і зручній обстановці, в будь-який час доби і з будь-якої точки країни. Майже завжди фінансові компанії видають кредити без відмов та дзвінків, але все ж певні вимоги до позичальників є.

Що потрібно для оформлення кредиту на карту онлайн в Україні?

Вік позичальникавід 18 років
Відсоткова ставкавід 0.01%
Максимальна сума кредитудо 30000 грн
Сума першої позикидо 17000 грн
Термін кредитувід 1 дня 18 тижнів (для постійних клієнтів – на рік)
Розгляд заявкимиттєво, до 15-20 хвилин
Необхідні документипаспорт громадянина України, ідентифікаційний податковий номер (ІПН)
Спосіб отриманняна карту, готівкою
ВимогиЕлектронна пошта і діючий номер мобільного телефону, для відправки смс-коду верифікації або екстреного зв’язку з співробітниками кредитора.
Кредитна історіядозволяется погана кредитна історія

Кредит онлайн на карту — це швидка допомога у форс-мажорних обставинах, коли гроші потрібні терміново, так як автоматизована система МФО працює в режимі 24/7. Служби підтримки частини організацій також працюють без вихідних і цілодобово. Інформацію уточнюйте на сторінках кредиторів.

Кому доступні онлайн кредити?

Команда сервісу Finance Credit ретельно формує список фінансових установ з бездоганною репутацією і найкращими відгуками клієнтів для надання новим клієнтам кредиту під без відсотків. МФО завжди відрізнялися адекватним і лояльним ставленням до різних категорій клієнтів. Позичальникам доступні онлайн кредит на карту вне залежності від працевлаштування – позики в МФО можуть отримати:

Щоб отримати мікрокредит у МФО досить бути повнолітнім громадянином України. Не потрібна довідка про доходи, не потрібен поручитель або застава. Про цільове призначення грошей у вас теж не поцікавляться.

Як оформити кредит на картку?

Взяти кредит через інтернет за допомогою платформи Finance Credit простіше простого. Наша покрокова інструкція максимально полегшить цю процедуру:

 1. Порівняйте запропоновані умови по кредитах онлайн фірм-кредиторів і виберіть найбільш підходящу пропозицію.
 2. Заповніть анкету та отримуйте доступ до особистого кабінету (зручний інструмент управління рахунком: можливості контролю, погашення та пролонгації позики).
 3. Заповніть заявку на кредит онлайн і верифікуйте карту.
 4. Підпишіть електронну версію договору, після схвалення. Завжди читайте всі умови, особливо дрібним шрифтом, щоб уникнути непорозумінь, які можуть призвести до фінансових стягненьу вигляді пені, штрафів або неустойки.
 5. Отримайте гроші на карту протягом 10-15 хвилин (деякі компанії видають кредит миттєво або за 5 хвилин).

Практично всі процеси автоматизовані, ваш запит проходить кілька стадій перевірки: оцінка кредитоспроможності (скоринг-аналіз), звірка з Української Базою Кредитних Історій на предмет наявності боргів або прострочених кредитів. Також можливий дзвінок співробітника для уточнення персональних даних.

Де взяти кредит онлайн на картку?

Основна частина кредитів онлайн на карту видається через зручні мікрофінансові організації – такі кредити називають мікрокредитами. Мікрокредит — це кредит до 15 тисяч грн і більше, який видається позичальникові на відносно короткий час (від кількох днів до 1 місяця). Для тих, кто планує взяти гроші у займ на 3 місяці або більше, добре підходять довгострокові позики.

Взяти кредит онлайн з мінімальними витратами часу і при цьому отримати максимально якісний результат сьогодні реально як ніколи. Сервіс Finance Credit пропонує на Ваш вибір тільки перевірені і надійні мікрофінансові організації. Гарантією якості запропонованих фінансових установ є обов’язкова наявність:

 1. Ліцензій і патентів на проведення кредитно-фінансової діяльності;
 2. Сертифікатів SSL (гарантія того, що персональна інформація передається по захищеному протоколу) і відповідності стандартам PCI DSS (безпека даних в обслуговуванні банківських карт) — ваші персональні дані надійно захищені;

Перелік компаній, які видають позики онлайн, постійно моніториться і поповнюється.

Організація Контакти Адреса

Твоя Позика

Офіційний сайт
https://tpozyka.com/

Телефон
0800211503

eMail
office@tpozyka.com

Юридична адреса
01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 13, оф. 524

BitCapital

Офіційний сайт
https://bitcapital.gold/

Телефон
0-800-30-05-13

eMail
bitcapital17@gmail.com

Юридична адреса

Pango

Офіційний сайт
https://pango.com.ua/

Телефон
+38 044 337 0 337

eMail
info@pango.com.ua

Юридична адреса
01135, місто Київ, вулиця Жилянська, будинок 101, офіс 3 (код за КОАТУУ 8039100000)

Firstcredit

Офіційний сайт
https://firstcredit.com.ua/

Телефон
0 800 33 03 39

eMail
support@firstcredit.com.ua

Юридична адреса
04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А

SlonCredit

Офіційний сайт
https://sloncredit.com.ua/

Телефон
0 800 33 03 83

eMail
info@sloncredit.com.ua

Юридична адреса
03062, м.Київ, проспект Перемоги, 90а

Credit7

Офіційний сайт
credit7.ua

Телефон
0800330733

eMail
info@credit7.ua

Юридична адреса
02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набрежна, 25

Avans Credit

Офіційний сайт
https://avans.credit/

Телефон
0 800 20 25 20

eMail
info@avans.credit

Юридична адреса
03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72

Moneyveo

Офіційний сайт
https://moneyveo.ua/

Телефон
0 800 21 9393

eMail
support@moneyveo.ua

Юридична адреса
01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15Б, перший поверх

MyCredit

Офіційний сайт
https://mycredit.ua/

Телефон
0 800 214 111

eMail
support@mycredit.ua

Юридична адреса
01135, Київ, вул. В. Чорновола, 12

ReCredit

Офіційний сайт
recredit.com.ua

Телефон
0 800 21-66-75

eMail
info@recredit.com.ua

Юридична адреса
1133, м. Київ, вул. Коновальця, 36Д

Clickcredit

Офіційний сайт
https://clickcredit.ua

Телефон
+380 95 656 11 33

eMail
support@clickcredit.com.ua

Юридична адреса
01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б (крім вихідних та святкових днів)

FAQ

Чому варто взяти кредит онлайн на картку терміново?

Для закриття непередбачених фінансових питань часто використовують мікрозайм. Для оформлення не потрібно багато часу, а лояльні умови дозволять без проблем отримати необхідні кошти. Ключові особливості такого кредиту:

 • мінімум документів;
 • можливість повернути займ готівкою, переказом з карти або електронного гаманця;
 • висока ймовірність схвалення;
 • можна заробити хорошу КІ при своєчасному погашенні заборгованості;
 • програми лояльності для постійних клієнтів.

При наступних зверненнях споживача з хорошою фінансовою репутацією розмір процентної ставки може бути зменшений. Іноді пропонують більш тривалий період для виплати кредиту.
Такі послуги відрізняються порівняно коротким терміном використання. Умови погашення і розмір штрафів при затримані виплат по кредиту онлайн на картку терміново для кожної компанії відрізняються. Цей момент важливо уточнити до укладення договору.

Як оформити миттєвий кредит?

Перед підписанням договору рекомендується уважно вивчити різні пропозиції для вибору варіанту з найменшою переплатою. Далі потрібно пройти наступні етапи:

 • заповнити анкету, вказати паспортні дані, контактну інформацію;
 • дочекатися підтвердження;
 • чекати на переказ грошей.

Основні вимоги до позичальників: вік від 18 років і громадянство України

Скільки часу оформляється терміновий кредит?

Кредити онлайн на карту без перевірок терміново оформляються дуже швидко: як правило, верифікація заявки займає від 5 хвилин до години. Видача коштів також не займе багато часу. Позика, оформлена через інтернет, може бути перерахована на банківський рахунок (поточний, картковий) або рахунок електронного гаманця. Терміновий онлайн займ на карту платіжних систем Visa або MasterCard зараховується на рахунок миттєво.

Яку суму можна взяти терміново на карту?

Часто перший кредит новому клієнтові оформляється в обмеженій сумі і на короткий термін. Таким чином МФО підстраховуються, адже при видачі грошей за допомогою швидкого кредитування організація не вивчає кредитну історію позичальника і його фінансове становище, а значить, ризики виникнення прострочення і неповернення грошей дуже високі. А в разі неповернення невеликого термінового кредиту на картку втрати будуть невеликі.

Які відсоткові ставки у термінових позик?

Процентні ставки по позиках онлайн на карту без перевірок терміново істотно вище, ніж
за банківськими кредитами. Тому не радимо користуватися позиками МФО постійно.

Як правильно вибрати МФО?

Якщо вам терміново потрібні гроші, і ви не знаєте, яку МФО вибрати, на допомогу прийде Finance Credit. На даній сторінці Ви можете ознайомитися з рядом пропозицій щодо термінових кредитів онлайн від чесних МФО, які ми відібрали для Вас.

Дивіться також

Кредит готівкою