Кредит онлайн на карту

Де взяти кредит онлайн на будь-яку банківську картку? Порівнюйте кредитні пропозиції 2020 року на Finance Credit, оформляйте швидку позику та отримайте гроші за 15 хвилин!

Кредит онлайн на карту – як швидко взяти гроші у позику?

Гроші на карту через онлайн кредит — це один з видів фінансування, що полягає у швидкій видачі невеликих сум громадянам, які обмежені в доступі до банківських кредитів. Ринок мікрофінансування в Україні продовжує своє активне зростання і все більше організацій надають кредити онлайн.

Коли є потреба в невеликій сумі на різні витрати або просто необхідні кошти до виплати заробітної плати, саме кредит онлайн від мікрофінансової організації (МФО) буде оптимальним рішенням. МФО — це юридична особа, яка зареєстрована в реєстрі фінансових установ і здійснює видачу онлайн кредита на картку.

Якщо ви хочете взяти кредит онлайн на карту, то ознайомтеся з рейтингом кращих МФО України, що б підібрати те, що підходить вам найбільше.

Умови кредитування

Отримати кредит на карту онлайн – найбільш зручний і швидкий метод вирішення тимчасових матеріальних труднощів. Досить мати 20 хвилин вільного часу і пристрій з доступом в інтернет, і ви без труднощів оформите запит на отримання грошей, не виходячи з дому, в комфортній і зручній обстановці, в будь-який час доби і з будь-якої точки країни. Майже завжди фінансові компанії видають кредити без відмов та дзвінків, але все ж певні вимоги до позичальників є.

Що потрібно для оформлення кредиту на карту онлайн в Україні?

Вік позичальникавід 18 років
Відсоткова ставкавід 0.01%
Максимальна сума кредитудо 30000 грн
Сума першої позикидо 17000 грн
Термін кредитувід 1 дня 18 тижнів (для постійних клієнтів – на рік)
Розгляд заявкимиттєво, до 15-20 хвилин
Необхідні документипаспорт громадянина України, ідентифікаційний податковий номер (ІПН)
Спосіб отриманняна карту, готівкою
ВимогиЕлектронна пошта і діючий номер мобільного телефону, для відправки смс-коду верифікації або екстреного зв’язку з співробітниками кредитора.
Кредитна історіядозволяется погана кредитна історія

Кредит онлайн на карту — це швидка допомога у форс-мажорних обставинах, коли гроші потрібні терміново, так як автоматизована система МФО працює в режимі 24/7. Служби підтримки частини організацій також працюють без вихідних і цілодобово. Інформацію уточнюйте на сторінках кредиторів.

Кому доступні онлайн кредити?

Команда сервісу Finance Credit ретельно формує список фінансових установ з бездоганною репутацією і найкращими відгуками клієнтів для надання новим клієнтам кредиту під без відсотків. МФО завжди відрізнялися адекватним і лояльним ставленням до різних категорій клієнтів. Позичальникам доступні онлайн кредит на карту вне залежності від працевлаштування – позики в МФО можуть отримати:

Щоб отримати мікрокредит у МФО досить бути повнолітнім громадянином України. Не потрібна довідка про доходи, не потрібен поручитель або застава. Про цільове призначення грошей у вас теж не поцікавляться.

Як оформити кредит на картку?

Взяти кредит через інтернет за допомогою платформи Finance Credit простіше простого. Наша покрокова інструкція максимально полегшить цю процедуру:

 1. Порівняйте запропоновані умови по кредитах онлайн фірм-кредиторів і виберіть найбільш підходящу пропозицію.
 2. Заповніть анкету та отримуйте доступ до особистого кабінету (зручний інструмент управління рахунком: можливості контролю, погашення та пролонгації позики).
 3. Заповніть заявку на кредит онлайн і верифікуйте карту.
 4. Підпишіть електронну версію договору, після схвалення. Завжди читайте всі умови, особливо дрібним шрифтом, щоб уникнути непорозумінь, які можуть призвести до фінансових стягненьу вигляді пені, штрафів або неустойки.
 5. Отримайте гроші на карту протягом 10-15 хвилин (деякі компанії видають кредит миттєво або за 5 хвилин).

Практично всі процеси автоматизовані, ваш запит проходить кілька стадій перевірки: оцінка кредитоспроможності (скоринг-аналіз), звірка з Української Базою Кредитних Історій на предмет наявності боргів або прострочених кредитів. Також можливий дзвінок співробітника для уточнення персональних даних.

Де взяти кредит онлайн на картку?

Основна частина кредитів онлайн на карту видається через зручні мікрофінансові організації – такі кредити називають мікрокредитами. Мікрокредит — це кредит до 15 тисяч грн і більше, який видається позичальникові на відносно короткий час (від кількох днів до 1 місяця). Для тих, кто планує взяти гроші у займ на 3 місяці або більше, добре підходять довгострокові позики.

Взяти кредит онлайн з мінімальними витратами часу і при цьому отримати максимально якісний результат сьогодні реально як ніколи. Сервіс Finance Credit пропонує на Ваш вибір тільки перевірені і надійні мікрофінансові організації. Гарантією якості запропонованих фінансових установ є обов’язкова наявність:

 1. Ліцензій і патентів на проведення кредитно-фінансової діяльності;
 2. Сертифікатів SSL (гарантія того, що персональна інформація передається по захищеному протоколу) і відповідності стандартам PCI DSS (безпека даних в обслуговуванні банківських карт) — ваші персональні дані надійно захищені;

Перелік компаній, які видають позики онлайн, постійно моніториться і поповнюється.

Організація Контакти Адреса

Money4you

Офіційний сайт
https://money4you.com.ua/

Телефон
0 800 330 024

eMail
info@money4you.com.ua

Юридична адреса
03150, місто Київ, вулиця Казимира Малевича, буд. 87

Качай Гроші

Офіційний сайт
kachay.com.ua

Телефон
+38 044 337 67 27

eMail
info@kachay.com.ua

Юридична адреса
04050, Київ, вул. Ілленка Юрія, д. 18Б, офіс 204

ZeCredit

Офіційний сайт
zecredit.com.ua

Телефон
38(098)188-66-36

eMail
info@zecredit.com.ua

Юридична адреса
04071 Україна, місто Київ, вул. Ярославська, 6

Традиція Кредитний Сервіс

Офіційний сайт
tradition.com.ua

Телефон
info@tradition.com.ua

eMail
0 800 400 300

Юридична адреса
01010 м. Київ, вул. Лаврська, будинок 6

Юнекс Банк

Офіційний сайт
unexbank.ua

Телефон
0 800 500 686

eMail
call.center@unexbank.ua

Юридична адреса
Україна, м. Київ, вул. Почайнинська, 38, 04070

Forward Bank

Офіційний сайт
forward-bank.com

Телефон
0 800 300 880

eMail
0800300880@forward-bank.com

Юридична адреса
01032, м. Київ, вул. Cаксаганського, 105

Благо

Офіційний сайт
blago.ua

Телефон
0 (800) 30-30-32

eMail
Зв'язок через месенджери на сайті

Юридична адреса
01135, м.Київ, вул Жилянська, 101

OTP Банк

Офіційний сайт
otpbank.com.ua

Телефон
+38 044 490 05 00

eMail
info@otpbank.com.ua

Юридична адреса
м. Київ, вулиця Жилянська, 43, Київ, 01033

Ідея Банк

Офіційний сайт
https://ideabank.ua/uk

Телефон
0 800 50 20 30

eMail
info@ideabank.ua

Юридична адреса
м. Львів, вул. Валова, 11, 79008

Гроші Всім

Офіційний сайт
groshivsim.com

Телефон
0 800 216 777

eMail
info@groshivsim.com

Юридична адреса
04073, м. Київ, пр-т Степана Бандери, буд. 8, корпус 6,МФО : 305299

VeroCash

Офіційний сайт
verocash.com.ua

Телефон
+380 800 606 100

eMail
info@verocash.com.ua

Юридична адреса
03022, м. Київ, вул. Васильківська, 30Д, офіс 301

FAQ

Чому варто взяти кредит онлайн на картку терміново?

Для закриття непередбачених фінансових питань часто використовують мікрозайм. Для оформлення не потрібно багато часу, а лояльні умови дозволять без проблем отримати необхідні кошти. Ключові особливості такого кредиту:

 • мінімум документів;
 • можливість повернути займ готівкою, переказом з карти або електронного гаманця;
 • висока ймовірність схвалення;
 • можна заробити хорошу КІ при своєчасному погашенні заборгованості;
 • програми лояльності для постійних клієнтів.

При наступних зверненнях споживача з хорошою фінансовою репутацією розмір процентної ставки може бути зменшений. Іноді пропонують більш тривалий період для виплати кредиту.
Такі послуги відрізняються порівняно коротким терміном використання. Умови погашення і розмір штрафів при затримані виплат по кредиту онлайн на картку терміново для кожної компанії відрізняються. Цей момент важливо уточнити до укладення договору.

Як оформити миттєвий кредит?

Перед підписанням договору рекомендується уважно вивчити різні пропозиції для вибору варіанту з найменшою переплатою. Далі потрібно пройти наступні етапи:

 • заповнити анкету, вказати паспортні дані, контактну інформацію;
 • дочекатися підтвердження;
 • чекати на переказ грошей.

Основні вимоги до позичальників: вік від 18 років і громадянство України

Скільки часу оформляється терміновий кредит?

Кредити онлайн на карту без перевірок терміново оформляються дуже швидко: як правило, верифікація заявки займає від 5 хвилин до години. Видача коштів також не займе багато часу. Позика, оформлена через інтернет, може бути перерахована на банківський рахунок (поточний, картковий) або рахунок електронного гаманця. Терміновий онлайн займ на карту платіжних систем Visa або MasterCard зараховується на рахунок миттєво.

Яку суму можна взяти терміново на карту?

Часто перший кредит новому клієнтові оформляється в обмеженій сумі і на короткий термін. Таким чином МФО підстраховуються, адже при видачі грошей за допомогою швидкого кредитування організація не вивчає кредитну історію позичальника і його фінансове становище, а значить, ризики виникнення прострочення і неповернення грошей дуже високі. А в разі неповернення невеликого термінового кредиту на картку втрати будуть невеликі.

Які відсоткові ставки у термінових позик?

Процентні ставки по позиках онлайн на карту без перевірок терміново істотно вище, ніж
за банківськими кредитами. Тому не радимо користуватися позиками МФО постійно.

Як правильно вибрати МФО?

Якщо вам терміново потрібні гроші, і ви не знаєте, яку МФО вибрати, на допомогу прийде Finance Credit. На даній сторінці Ви можете ознайомитися з рядом пропозицій щодо термінових кредитів онлайн від чесних МФО, які ми відібрали для Вас.

Дивіться також

Кредит готівкою