Кредит онлайн за 5 хвилин

Терміново потрібні гроші у кредит? Використовуючи представлені на Finance Credit мікрокредити, ви заощаджуєте багато часу, оскільки можете отримати позику за 5 хвилин на карту. Ми відібрали найкращі пропозиції на ринку мікрокредитування України за 2020 рік і тепер пропонуємо вам найвигідніші онлайн кредити за 5 хвилин.

Кредит за 5 хвилин

Якщо гроші потрібні швидко та при мінімальній наявності документів, то кредит за 5 хвилин на карту – відмінна альтернатива, де можна взяти кошти. Перевага такої кредитної пропозиції в тому, що позичальник має змогу подати заявку при наявності мінімального комплекту документів. І навіть погана кредитна історія чи відсутність офіційного працевлаштування не стануть на перепоні оформлення займу.

Де взяти кошти

Кредит за 5 хв. не можливо отримати в банку. Банківські установи вимагають від позичальника безліч документів та відповідність великій кількості вимог. Тільки 2-3 заявки із 10 будуть прийняті до розгляду.

Мікрокредит за 5 хвилин можливо отримати в мікрофінансовій організації – МФО. Це спеціальні фінансові компанії, діяльність яких спрямована на масове кредитування населення та підприємців. Звичайно, отримати великий кредит тут неможливо, але новелку суму коштів – швидко та без проблем. 

Особливості кредитування через МФО:

 • Оперативність. Заявка розглядається від декількох хвилин до години (в залежності від часу подачі заявки, кількості потенційних позичальників). Кредитні кошти автоматично перераховуються на банківську картку позичальника впродовж 15-30 хвилин після підписання кредитного договору.
 • Лояльність кредитної політики. Основна перевага звернення в МФО – це гарантія отримання коштів. До 98% заявок автоматично підтверджуються. Отримати послугу можуть люди, у яких немає офіційного працевлаштування або дуже мала заробітна плата. І навіть населення з поганою кредитною історією має змогу на отримання позики.
 • Мінімальна кількість вимог та документів. Якщо в банку Вам відмовили в отриманні кредиту, то ви можете впевнено подавати заявку в МФО. Для цього вам потрібен лише паспорт. Довідка про офіційне працевлаштування та розмір заробітної плати не потрібна. 
 • Онлайн оформлення. МФО працюють дистанційно через створені сервіси онлайн кредитування. Позичальник подає заявку та підписує кредитний договір в електронному вигляді через особистий кабінет. Для того, щоб отримати кредит онлайн за 5 хвилин, необхідно тільки мати банківську картку. 

В Україні велика кількість макрофінансових організацій. Але тільки частина працює легально, отримавши відповідну ліцензію, зареєструвавши бізнес. І завдання позичальника – отримати кошти в тій компанії, яка працює згідно законодавства України. Це надасть змогу не тільки вигідно оформити кредит, але й захистить права самого позичальника. І сервіс «Фінанси і кредит» надає таку змогу.

Є невелика кількість банків, яка також видає кредит за 5 хвилин на карту без документів та додаткових вимог. Але така пропозиція в більшості стосується вже постійних клієнтів конкретної банківської установи. Достатньо подати заявку через особистий кабінет в системі онлайн банкінгу. Для нових клієнтів така послуга автоматично заблокована.

Особливості кредитування: умови та ставки

МФО працюють в мікрокредитуванні. Це означає, що отримати можна невелику кількість грошей на короткостроковій основі. Такі компанії не займаються довгостроковим кредитуванням. Але плюс в тому, що більшість установ пропонують функцію пролонгації, коли клієнт може збільшити строк повернення коштів без будь-яких штрафних санкцій. 

Умови кредитування на кредит за 5 хвилин без відмови та при мінімальному комплекті документів:

 • Сума – до 100 000 грн., але це максимальний ліміт. Мінімальна сума – від 200-500 грн. на картку.
 • Відсоткова ставка – від 0,01 до 1,9% в день;
 • Строк кредитування – від 7 до 30 днів у середньому. Але є пропозиціє, де строк збільшено до 365 днів.
 • Без страхування та первісного внеску.

Кошти можна отримати на будь-які потреби, це не цільове кредитування. Відповідно установа не буде вимагати документів, які підтверджують цільове витрачання коштів.

Відсоткова ставка нараховується в МФО щоденно, тобто за кожний день користування позичальник сплачує кошти. Але з іншої сторони, така система нарахування відсотків дозволяє при достроковому погашенні сплачувати кошти лише за фактичний період користування кредитом. І саме дострокове погашення відбувається без будь-яких штрафних санкцій. 

Деякі компанії періодично проводять акцію – пропонують для клієнтів знижки. Наприклад, для нових позичальників систематично пропонується оформити перший кредит без відсотків. Мало того, що гроші за 5 хвилин вже будуть на банківській картці, але й відсотки позичальник сплачувати не буде. Правда, звертайте увагу на період діє такої акції. Безвідсоткове кредитування можливо лише на перші 7-14 днів.

Кредитний ліміт в 100 000 грн. звичайно доступний не всім. Максимальну суму МФО та банки готові видати постійним клієнтам. Для нових позичальників, у яких ще відсутній постійний дохід чи погана кредитна історія, можуть спочатку запропонувати 500-1000 грн. І лише при погашенні такої суми, ліміт автоматично буде збільшено.

Вимоги до позичальника

Отримати гроші на картку за 5 хвилин можуть громадяни України, яким вже виповнилося 18 років. Додатково МФО вимагають від клієнтів наявність постійного доходу, але фактично його наявність не перевіряється. В якості доходу може бути зарахована як офіційна заробітна плата, так і інші не офіційні види доходу.

Перелік необхідних документів:

 • Паспорт громадянина України;
 • Ідентифікаційний код. 

Додатково необхідна банківська карта. Саме на неї МФО зарахує кредитні кошти. Головне, щоб картка належала позичальнику. Отримання кредиту на картки, які не належать клієнту, не можливе.

Як отримати кредит

Для того, щоб Ви мали змогу отримати кредит, вам достатньо ознайомитися з найкращими пропозиціями, які існують на ринку України, а потім вже здійснити оформлення через офіційний сайт установи.

Алгоритм отримання кредиту:

 • Пройти реєстрацію на сайті. При першому зверненні клієнт дуже ретельно повинен заповнити анкету, вказавши паспортні та контактні дані.
 • Підтвердити реєстрацію через смс-повідомлення. Відбувається перевірка позичальника, його мобільного телефону та електронної адреси.
 • Подати заявку на кредит через особистий кабінет МФО. Вхід в кабінет відбувається за номером телефону.
 • Підписати кредитний договір в електронному вигляді.
 • Отримати кошти на банківську карту. 

Весь процес оформлення може зайняти не більше 5-10 хвилин. 

Перевага цього способу кредитування не тільки в доступності та оперативності, а в тому, що це відмінний спосіб покращити свою кредитну історію.

FAQ

Чи можливо отримати кредит за 5 хвилин без відмов?

Так. Для цього заповніть анкету дуже уважно, в тому числі - необов'язкові поля. Це збільшить ваші шанси на позитивне рішення.

Чи можна отримати кредит за 5 хвилин на чужу карту?

Ні, такі дії в кращому випадку спровокують відмову по кредиту. У гіршому - вас можуть внести в чорний список кредитного бюро або навіть звинуватити у шахрайстві. Не рекомендуємо користуватись чужими картками ні в якому разі.

На яку суму можуть надати кредит за 5 хвилин?

Зазвичай, сума кредиту становить 25-30 тисяч гривень, але є МФО, котрі готові надати кредит до 200 тисяч.

Чи законно отримувати кредит за 5 хвилин?

Так. Всі компанії, які співпрацюють з Finance Credit, мають ліцензію на роботу та надійно захищають персональні дані клієнтів. Ми постійно перевіряємо компанії, які розміщуємо у себе на сайті, тому можемо гарантувати легальність їх діяльності.