Євро гроші (МФО) - кредит онлайн на картку в Україні

Кредит в Євро гроші

Перший займ до 2000 грн під 2.5% в день

Повторний займ до 10000 грн під 3.5% в день

☆ Рейтинг: 1/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 3000 грн до 10000 грн (Перший займ до 2000 грн)
Термін: від 1 до 30 днів
Відсоткова ставка: 2.5...3.5 %
Швидкість видачі: 1 хвилина
Тип кредиту, , , , , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік, , ,
Максимальний вік 65 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяДля того, щоб активувати пролонгацію, Вам необхідно зайти до Особистого Кабінету, використовуючи свій логін та пароль, вибрати розділ Кредити та натиснути кнопку «Оформити пролонгацію». Далі система запропонує вибір можливого терміну, на який Ви зможете оформити послугу продовження кредиту. Обов'язковою умовою оформлення пролонгації є підписання Додаткової угоди одразу після сплати грошових коштів.
Дострокове погашенняКомісія за дострокове погашення не нараховується
Штрафи5%

Про компанію Євро гроші

Офіційний сайтhttps://www.eurogroshi.com.ua/
Телефон гарячої лінії38 (044) 334 53 27
Електронна пошта info@eurogroshi.com.ua
Юридична адреса02000, м. Київ, вул. Нижній Вал 51

Як повернути кредит?

 • Повернути гроші ви можете через особистий кабінет. Зарахування відбудеться протягом декількох хвилин.
 • Через додаток Приват24
 • У платіжних терміналах.

Переваги та особливості

 • оформити заявку можна не виходячи з дому та не залишаючи робочого місця;
 • в пакеті необхідних документів знаходиться тільки ІПН, банківська карта і паспорт;
 • терміни очікування схвалення заявки складають не більше 30 хвилин;
 • все, що буде потрібно для отримання кредиту – мобільний телефон, ноутбук (комп'ютер) і інтернет;
 • незалежно від того в якому місті України знаходиться позичальник (крім зони АТО і Криму), він отримає заявлену суму;
 • компанія працює тільки на умовах конфіденційності і захищає все персональні дані, згідно з міжнародними стандартами (можна не переживаючи завантажувати скан копію паспорта, ІПН);

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мікрофінансову організацію «Євро Гроші» можна назвати досить молодою, адже в Україні вперше про неї почули менш, ніж 4 роки тому, а саме в середині 2016 року. За невеликий термін своєї роботи, компанія встигла завоювати репутацію надійної контори, а так само позитивні відгуки людей про роботу сервісу.

Для того щоб отримати кредит на картку, досить просто зайти на офіційний сайт – вам не доведеться їхати до відділення мікрокредітної фірми, і це часто привертає увагу клієнтів, але не варто забувати і про якість сервісу, швидкості роботи і так далі.

Зміст

Детальна інформація про кредити в «Eurogroshi»

За час існування на ринку, підприємство не раз вдосконалив принципи своєї роботи, аналізуючи загальну ситуацію і переваги клієнтів. Зараз багато фірм пропонують кредит онлайн, тому необхідно весь час спостерігати за тенденціями ринку. Що ж готові запропонувати позичальникам в організації «Євро Гроші»?

Хто може отримати кредит на банківську карту від «Євро Гроші»

Що стосується вимог до клієнтів, то їх можна назвати цілком лояльними. Для того щоб скористатися послугами сервісу «Eurogroshi» вам знадобиться:

 • Перебувати у віці від 18 до 65 років.
 • Постійно проживати в Україні, мати українську реєстрацію.
 • Приготувати свій ідентифікаційний номер.
 • Мати паспорт громадянина України.
 • Володіти банківською картою будь-якого українського банку, оформленої на ваше ім’я.
 • Мати можливість зайти в інтернет і мобільний номер телефону.
 • Переваги та особливості роботи «Євро Гроші»

Кожен мікрофінансовий сервіс має свої особливості роботи, незважаючи на те, що всі вони надають аналогічні послуги, і працюють за принципом однієї системи. Якщо розглядати кредит від «Євро Гроші», то він має ряд переваг, якими завжди може скористатися клієнт:

 1. Не доведеться чекати 21 року – тут готові видати гроші в борг з 18-річного віку;
 2. Вся процедура оформлення здійснюється через інтернет;
 3. Реєстрація на сайті і заповнення заявки займають не більше півгодини;
 4. У сервісі працює гаряча лінія, де клієнтам завжди готові надати посильну допомогу;
 5. Кожен позичальник може відстрочити свій платіж – для цього доступна пролонгація кредиту;
 6. У «Євро Гроші» часто проводяться різні розіграші та акції – є шанс отримати лояльні умови по кредитуванню або цінний приз;
 7. Погасити кредит можна різними способами, для цього навіть не обов’язково виходити з дому;
 8. Ніяких додаткових довідок і документів з місця працевлаштування – знадобиться лише паспорт та код;
 9. В організації з задоволенням працюють із студентами, мамами в декреті або пенсіонерами;
 10. Дострокове погашення заборгованості заохочують в мікрофінансової організації;
 11. Щоб скористатися послугами «Євро гроші», вам не знадобиться офіційна робота.

Перед тим, як робити остаточний вибір на користь «Євро гроші», варто ознайомитися і з особливостями роботи сервісу:

 • Для боржників діють штрафні санкції, які здатні за нетривалий термін збільшити заборгованість в рази.
 • Якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете своєчасно погасити кредит, краще вибрати більш тривалий термін або пошукати альтернативні варіанти отримання грошей в борг;
 • Гроші можна отримати тільки на карту – готівкового кредитування немає;
 • Відсутність пільг для нових клієнтів – єдина процентна ставка;
 • Перший кредит не може бути більше, ніж півтори тисячі гривень.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія надає громадянам України послуги в сфері кредитування, право на це їй дає наявність всієї необхідної документації. Сервіс має ліцензію, а так же папір, що свідчить про те, що з липня місяця 2016 року підприємство є фінансовою установою.

Як взяти кредит онлайн в Євро гроші

Єврогроші evrogroshi швидкі кредити

Отримати позику на банківську карту дуже легко, процедура набагато простіше, ніж при оформленні кредиту в банку. Звичайно, ще не кожен освоїв принцип отримання грошей в борг через інтернет, тому пропонуємо вам ознайомитися з покроковою інструкцією реєстрації та заповнення заявки на отримання онлайн кредиту.

Покрокове керівництво по отриманню кредиту онлайн

 1. Відразу на головній сторінці сайту компанії ви зустрінетеся з кредитним калькулятором, на якому потрібно буде індикаторами вказати, скільки грошей ви хочете взяти, і на який проміжок часу. Після цього тисніть кнопку «Отримати кредит».
 2. Так як ви вперше звертаєтеся до фірми «Eurogroshi», необхідно пройти реєстрацію. Після цього у вас з’явиться свій особистий кабінет, а так само можливість використовувати його для відстеження стану свого позики, погашення або продовження кредиту. Вкажіть свої контакти, придумайте пароль для входу в кабінет.
 3. Ви отримаєте повідомлення від співробітників «Євро гроші», яке містить код. Його потрібно внести в спеціальне поле на наступній формі, яка відкриється автоматично після натискання кнопки «Далі».
 4. Заявка на отримання позики складається з декількох анкет. Перша стосується персональних даних громадянина, і включає в себе деяку особисту інформацію. Це і паспортні дані та ідентифікаційний код, і загальні відомості.
 5. Вкажіть адресу свого проживання, а якщо він відрізняється від адреси, за якою ви прописані, то доведеться вказати обидва.
 6. Далі знадобиться ввести телефони вашого знайомого і родича. З цими особами може зв’язатися представник «Євро гроші», щоб перевірити правильність наданих вами відомостей.
 7. Кілька питань з приводу сімейного стану, відповісти на які не важко – наявність дітей до 18 років і сімейний статус.ё
 8. Тепер прийшов час розповісти про своє місце роботи. Незважаючи на те, що ви можете працювати неофіційно, знадобиться вказати багато інформації: це і назва компанії, і її телефон, а також ваша посада, відомості про освіту та додаткових джерелах доходу, і звичайно, розмір місячного прибутку.
 9. Далі підуть кілька питань про наявність майна, кредитів або кредитних карток, сторінках в соціальних мережах і джерелах, звідки була отримана інформація про сервіс «Євро Гроші».
 10. У новому вікні ще раз ви зможете перевірити суму, яку ви хочете взяти в борг, і термін, але тепер на калькуляторі вже з’явиться інформація про розмір переплати, про відсотки. Ви можете замінити суму або термін тут, якщо вас щось не влаштовує.
 11. Для того щоб оформити кредит в «Євро Гроші», знадобиться прив’язати свою картку банку за допомогою процедури верифікації. Після натискання кнопки «Прив’язати карту», ​​вам буде запропоновано ввести всі дані цієї карти. Йдеться про номер, термін дії та кодової комбінації на зворотному боці. Після того, як на балансі буде знята невелика сума, потрібно вказати, що це за сума. Таким чином, процедура буде пройдена і карта закріплена за клієнтом.
 12. Прикріпіть свої сканкопіі документів, які можна попередньо зробити і завантажити в комп’ютер. Сфотографуйте свій паспорт – першу, другу сторінку, і ту, де записана прописка, а так же ідентифікаційний номер.
 13. Уважно вивчіть кредитну угоду, яке відкриється в окремому вікні. Це важливо, щоб розуміти всі принципи співпраці, і не потрапити в непередбачену ситуацію. Якщо все, що тут написано, вас влаштовує, натискайте «Підписати».
 14. На мобільний прийде ще одна СМС, код з якої потрібно буде вказати в полі, в якості вашого електронного підпису, після чого знадобиться трохи почекати рішення сервісу.

Інформація про рішення буде направлена ​​вам в особистий кабінет, на поштову скриньку.

З яких причин можна отримати відмову

Незважаючи на високий відсоток видачі кредитів в мікрофінансових компаніях, але ж тут набагато частіше дають позитивну відповідь претендентам, ніж в банках. Відмови теж зустрічаються. Причому винна в більшості випадків неуважність або необізнаність клієнта. Чому взяти кредит в «Євро Гроші» може не вийти?

 • Справа може в банківській карті і її балансі – якщо термін дії закінчився або на рахунку недостатньо коштів, щоб пройти верифікацію, кредити в МФО вам не видадуть. Перш, ніж приступати до заповнення заявки, перевірте свою карту.
 • Прострочення в «Євро Гроші» – це привід для відмови. Навіть якщо ви хочете оформити повторний кредит занадто швидко після того, як розрахувалися з минулим, вам все одно можуть відмовити. Це відбувається через оновлення системи, на яке потрібен певний час. Перевірте, чи не залишилося у вас прострочення за попереднім позикою і не поспішайте відразу після оплати подавати новий запит.
 • Неуважне заповнення анкети – прямий шлях до отримання відмови. Перевіряйте правильність зазначеної інформації, що не допущена чи помилка перш, ніж натискати кнопку «Далі».

Промокод для «Євро Гроші»

Отримати акційний код на знижку в компанії Євро Гроші може кожен клієнт, незалежно від того, скільки разів він звертався за кредитом. Промокод дає можливість скористатися зниженою ставкою при оформленні позики, його потрібно вказувати в спеціальному полі, вже на завершальному етапі заповнення заявки онлайн. Він являє собою комбінацію з цифр або букв. Знайти такий код можна в новинній розсилці від компанії, на сайтах, які пропонують різні інтернет купони, іноді його видають клієнтам, які своєчасно погашають заборгованість.

Як погашати борг у «Євро Гроші»

Існує кілька способів погашення:

 1. Особистий кабінет клієнта, через який здійснюється переказ коштів з картки боржника в мікрофінансову компанію;
 2. Будь-який український банк готовий здійснити переказ грошових коштів, головне правильно вказати реквізити і свій ідентифікаційний номер.

Прострочення – що чекає боржника

Якщо клієнт не виплачує свій борг до останнього дня, обумовленого в угоді, з 12 ранку наступного дня його процентна ставка зростає до 5%, тобто практично в три рази. Крім того, слід бути готовими до постійних дзвінків від працівників сервісу, які вимагатимуть погасити кредит негайно. Практично всі підприємства аналоги мають право на передачу вашого боргу колекторській конторі, а так само вони можуть звернутися до суду. Після певного періоду.

Реструктуризація – як уникнути прострочення

У сервісі «Євро Гроші» клієнтам намагаються піти на зустріч, пропонуючи відстрочити виплату платежу в тому випадку, якщо на даний момент сума є непосильним. Все що потрібно для підключення послуги – оплата процентної частини боргу, тобто ви повинні заплатити ті гроші, які нараховані за користування коштами. Максимальний термін для відстрочки – тридцять днів, але повторювати підключення можна стільки, скільки буде потрібно, тим більше що це абсолютно безкоштовно.

Запитання та відповіді

Якими методами користується Євро Гроші для ухвалення кредиту?

Для всебічної перевірки людини, яка вирішила взяти позику, використовується кілька дій:
 • Ввести дані з баз даних:
 • Федеральної служби судових приставів.
 • Міністерства внутрішніх справ.
 • Федеральної податкової служби.
 • Бюро кредитних історій.
 • Аналізується отримана інформація.
 • Звіряється з даними в анкеті.
 • Приймається фінальне рішення.

Як з великою ймовірністю взяти позику?

Заповнюйте анкету тільки коректною і правдивою інформацією. Будь-які помилки, як навмисні, так і ненавмисні зменшують можливість отримання позики. При завантаженні документів, зверніть увагу, щоб зображення були чіткі, читалися, без відблисків. Якісні зображення прискорять процес розгляду вашої кандидатури.

Що робити, якщо немає грошей на виплату позики?

В першу чергу, не ігноруйте проблему, а намагайтеся знайти її рішення. В ідеалі, ще до факту прострочення зв'яжіться в представником МФО і повідомте про проблему. Разом ви зможете обговорити варіанти вирішення і способи виходу з ситуації. У Євро Гроші для таких випадків існує можливість оформлення пролонгації. Це позбавить від штрафів за несплату і дозволить зберегти кредитну історію з позитивним значенням.

Як дізнатись статус заявки по кредиту Євро Гроші?

Після закінчення реєстрації ви повинні зайти в особистий кабінет. Там буде вказано статус заявки. Після ухвалення статус зміниться і ви зможете отримати свій кредит.

Схожі пропозиції