Кредит для пенсіонерів

Важко знайти гроші на пенсії, а витрат більше, ніж прибутку? Оформіть кредит для пенсіонерів онлайн на карту чи готівкою. На Finance Credit рейтинг перевірених МФО, які видають позики на вигідних умовах.

Мікрофінасування стало окремою галуззю і з’явилося ще в 70-х роках. На даний момент практично будь-яка фізична особа може отримати невелику суму до зарплати. Зараз є можливість отримати кредит пенсіонерам у мікрофінансовій організації, хоча в банку це зробити досить важко.  МФО, які пропонують позики невеликого розміру, схвалять заявку при відповідності мінімальним вимогам.

Переваги мікрокредитів пенсіонерам

Мікрокредитування набирає обертів в Україні завдяки своїм перевагам. Великі кредитні організації пропонують великі суми під менший відсоток, але процедура оформлення більш складна і тривала. Крім того, для отримання кредиту пенсіонерам у банку треба буде збирати багато документів і остерігатися великого шансу відмови через поважний вік. МФО не має таких проблем, тому оформити кредит пенсіонеру на карту або готівкою зараз просто.

Процедура видачі кредитів для пенсіонерів

Звичайно, гроші можна отримати і в офісі установи, але швидше буде оформити кредит пенсіонеру онлайн. Сучасні користувачі просто заходять на сайт і відразу отримують доступ до детальної інформації про умови співпраці, асортимент послуг та вимоги до потенційного клієнта. Більшість МФО видають кредити цілодобово. У виборі позичальників мікрофінансові компанії орієнтуються на такі параметри:

  • повноліття;
  • український паспорт;
  • карта будь-якого українського банку.

Якщо людина отримує пенсію, знадобиться пенсійне посвідчення. Споживач, що задовольняє всім вимогам, може приступати до оформлення послуги. Вдалі угоди укладаються в період дії акцій. В такий час продовжуються терміни користування товаром і знижується його вартість. Умови поширюються не тільки на постійних клієнтів, але і на тих, хто вперше звернувся за фінансовою допомогою. Новачкам особливо вигідно брати займ для пенсіонерів протягом пільгового періоду, адже в звичайній ситуації перша позика невеликиа, а під час акції ця сума збільшується. Оформивши позику для пенсіонерів під час акції, можна отримати реальну вигоду. Компанії знають: такі споживачі вчасно платять свої борги, тому охоче надають їм кошти на пільгових умовах.

Звертатися в МФО варто з кількох причин:

  1. Простота отримання. Щоб оформити кредит, достатньо заповнити анкету і надати паспортні дані.
  2. Мінімальні вимоги до позичальника. КІ і офіційний дохід не враховуються при схваленні заявки. Позичальник повинен бути повнолітнім громадянином України.
  3. Моментальний переказ грошей. Кошти переказуються на рахунок або карту відразу після отримання згоди кредитора.
  4. Вигідні умови кредитування. Допускається дострокове погашення. Чим швидше позичальник поверне борг, тим менше відсотки і переплата.

Це самий простий і швидкий спосіб вирішити фінансові проблеми без черг і довідок.

На нашому сайті зібрана інформація про найцікавіші пропозиції від провідних МФО для пенсіонерів. Ви можете прочитати і порівняти її, підібрати один варіант або відправити відразу кілька заявок.

Компанії, з якими ми працюємо, дають гарантію безпеки. Паспортні дані використовуються виключно для укладення договору. Кошти надходять у зазначеній сумі та під обумовлений відсоток. Всі штрафи та нюанси погашення також уточнюються заздалегідь.

Якщо ви вже взяли позику, але не можете його вчасно погасити, пропонуємо ознайомитися з інформацією, як легально позбутися кредиту.

FAQ

До якого віку можна отримати кредит пенсіонеру?

Більшість МФО пропонують кредити пенсіонерам до 70-75 років. Але можна знайти компанії, які надають позики і старшим людям. Рекомендуємо вивчати умови кожної компанії перед подачою заявки.

Коли може отримати кредит пенсіонер?

Пенсіонер може оформити позику з дому у будь-який момент. МФО працюють без цілодобово без вихідних та свят.

На яку суму кредиту може розраховувати пенсіонер?

Найчастіше МФО надають позики на 25-30 тисяч гривень. При першому кредиті сума може бути менша, але відсоткова ставка становитиме 0,01%.

Чи треба пенсіонеру надавати довідку про доходи?

Ні, компанії не вимагають від позичальників документи про підтвердження доходу. Достатньо лише вказати свій прибуток у спеціальному полі при заповненні анкети.