Кредит для офіційно працюючих

Ви офіційно працюєте, але не хочете збирати купу паперів для отримання займу? Вихід є – оформіть швидкий кредит онлайн на карту чи готівкою без відмов, скориставшись нашим сайтом Finance Credit.

Взяти кредит офіційно працюючому найлегше всього. Він може звернутись до банку або ж до МФО. Але навіть офіційне працевлаштування не є гарантом ухвалення позики в банку. Для підтвердження платоспроможності знадобляться додаткові документи (довідка про доходи, копія трудової), а також документ з місця роботи про те, що позичальник працює там більше 6 місяців. Окрім того, чекати підтвердження банківського кредиту іноді доводиться до двох тижнів. Коли гроші потрібні терміново, то таке довге очікування може завадити планам.

Отримати кредит онлайн в МФО або кредитній організації для офіційно працюючого – кращий вибір, якщо сума невелика. Всю процедуру оформлення позики можна проти вдома, не відходячи від комп’ютеру. 

Вимоги до офіційно працюючих

МФО ставляться до своїх клієнтів лояльно, тому і вимоги при оформленні позики мінімальні. Клієнту достатньо мати:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • мобільний телефон;
 • електронну пошту;
 • карту будь-якого українського банку.

Ще однією обов’язковою умовою є вік – позичальник повинен бути старше 18 років. Є і додаткова інформація, яку можна залишити в анкеті для збільшення шансів ухвалення заявки. Хоч офіційне працевлаштування не є обов’язковим, воно може позитивно вплинути на результат. Достатньо вказати в графі “працевлаштування” назву компанії, посаду та номер телефону офісу. МФО рідко телефонують за робочими номерами, але додаткова інформація допомагає зменшити шанс відмови з 10% до 0.

Умови кредитування для офіційно працюючих 

Умови кредитування у майже всіх МФО однакові для всіх позичальників без прив’язки до джерела доходу. Перший кредит зазвичай надається на невелику суму під 0%, щоб позичальник міг спробувати роботу сервісу, а компанія могла зрозуміти, чи є клієнт благонадійним.

Другий та наступні кредити надаються за такими умовами:

 • фіксована відсоткова ставка до 2%/день;
 • термін кредитування в середньому місяць (але може бути від тижня до декількох років);
 • можливість користуватись бонусами, промокодами та програмою лояльності.

Деякі організації надають перший і наступні кредити на однакових умовах без “пробного” кредиту. 

Отримати кредит офіційно працюючому

Отримати кредит у будь-якій МФО можна за лічені хвилини. Клієнт витрачає близько 15 хвилин на реєстрацію та заповнення заявки і ще стільки ж на очікування відповіді. При наступному кредиті у тій самій компанії час зменшується ще більше, тому що не треба знову заповнювати заявку з нуля. Для отримання позики офіційно працюючому в МФО треба пройти декілька кроків:

 1. Реєстрація. Зареєструйте свій особистий кабінет перед початком процедури заповнення заявки. Особистий кабінет – це інструмент, який призначений для відстеження стану кредиту, оформлення пролонгації та погашення боргу. Для реєстрації потрібно ввести такі дані: e-mail, мобільний телефон, sms-код для підтвердження реєстрації, пароль, ідентифікаційний код, стать та дату народження. Процедура є обов’язковою.
 2. Вибір параметрів кредиту. На головній сторінці сайту знаходиться онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати термін та суму кредитування. Якщо кінцева сума до виплати вас влаштовує, тисніть на кнопку та переходьте до наступного пункту.
 3. Заповнення анкети. На цьому етапі важливо надати повну і правдиву інформацію про себе, вказавши реквізити документів, контактні та інші дані. Анкету потрібно заповнювати тільки при першому зверненні, постійні клієнти подають заявку, лише виконавши вхід в особистий кабінет МФО і вибравши бажані параметри кредитування.
 4. Завантаження фотографії позичальника з паспортом. Для завершення реєстрації потрібно зробити або завантажити наявне якісне фото, де клієнт тримає відкритий паспорт на сторінці з останньої фотографією. Деякі МФО просять лише скан паспорту без обличчя позичальника, а іноді ця процедура зовсім не є обов’язковою.
 5. Прив’язка карти. Виконавши вхід в кабінет, потрібно вказати реквізити банківської картки. З метою перевірити дійсність карти і запобігти її використання третіми особами, система сервісу проводить її верифікацію. Процедура здійснюється шляхом тимчасового блокування випадкової суми розміром до декількох гривень. Позичальник підтверджує, що карта є його власністю, вказавши заблоковану суму.
 6. Прийняття рішення. В середньому запит розглядається 10-15 хвилин. Рішення про видачу коштів відправляється на e-mail і мобільний телефон. Іноді співробітники компанії можуть зателефонувати. Дізнатися статус заявки можна також в особистому кабінеті.
 7. Укладення договору і отримання грошей. Отримавши схвалення запиту, необхідно ознайомитись з договором і підписати його за допомогою одноразового ідентифікатора. Гроші найближчим часом перераховуються на верифіковану карту.

Порядок кроків може різнитись, в залежності від обраної МФО, але цей алгоритм можна вважати універсальним для всіх компаній, що працюють на території України.

Відмова у кредиті офіційно працюючому

Позики у МФО отримують близько 90% клієнтів, тому шанс негативної відповіді досить малий. При цьому відмова можлива в декількох ситуаціях.

 1. Позичальник не відповідає вимогам МФО: його вік виходить за зазначені компанією межі, він не є громадянином України або має негативну кредитну історію.
 2. Наявність невиплаченого мікрозайму, оформленого раніше у цій самій організації. Оформлення нового кредиту стане можливим тільки після погашення попереднього.
 3. Наявність помилок в анкеті. У подібній ситуації варто ввійти в особистий кабінет, перевірити анкету, виправити помилки і відправити заявку знову через кілька днів.
 4. Нечітка фотографія позичальника. В цьому випадку слід перефотографували і завантажити нове фото.
 5. Проблеми з верифікацією карти: відсутні гроші на рахунку, закінчується термін дії або існують обмеження на проведення онлайн-покупок. У цій ситуації варто оформити нову карту або прив’язати іншу.

Іноді дані про виплачені позиками не встигають оновитися і в кредитній історії може відображатися наявність у клієнта боргових зобов’язань. У такому випадку досить почекати кілька днів і подати запит знову. 

FAQ

Чи можна отримати кредит офіційно працюючому без довідки про доходи?

Так, на відміну від банків, МФО та кредитні компанії не вимагають документів, що пов'язані з працевлаштуванням. Треба лише вказати в анкеті рівень доходу та джерело прибутку.

Коли можна отримати кредит офіційно працюючому?

МФО та кредитні компанії надають свої послуги цілодобово без перерв та обідів. Клієнт може звернутись за кредитом навіть у свята та вихідні дні, а відповідь отримати якомога швидше не відвідуючи відділення.

Де краще взяти позику офіційно працюючому?

На нашому сайті запропонований рейтинг чесних фінансових компаній, які надають свох послуги на території України. Спеціалісти Finance Credit слідкують за актуальністю інформації і змінюють рейтинг відповідно до цього параметру. Ми гарантуємо чесність та надійність тих компаній, з якими ми співпрацюємо.

Чи є можливість взяти кредит вигідніше офіційно працюючому?

Пільги через офіційне працевлаштування не передбачені. Але у офіційно працюючого більший шанс отримати кредит, тому що його прибуток є стабільним, що найголовніше при оформленні позики.