Кредит для студентів

Кожен студент потребує грошей на навчання та дозвілля, але їх часто не вистачає. У наш час можна без проблем оформити кредит для студентів у МФО та швидко отримати необхідні кошти на свої потреби.

Іноді на велику покупку не вистачає певної суми грошей. Можна позичити її у батьків або родичів, але краще вирішити проблему самостійно сучасним способом – скориставшись онлайн кредитами на карту чи готівкою. Подібну послугу надають мікрофінансові організації – це фінансові установи, які працюють цілодобово і  завжди готові надати займ людям, які потребують грошей. Для початку необхідно вибрати надійного постачальника: переконатися, що про нього позитивно відгукуються інші позичальники, а також перевірити, що він працює на ринку за ліцензією. 

Студенти – люди активні, а тому їм часто потрібні гроші. Заплатити за навчання, піти з друзями на концерт, відпочити влітку компанією або купити новий смартфон – це лише мала невеликий відсоток фінансових витрат з життя сучасного студента.

Сьогодні позики студентам на карту собі може дозволити будь-який бажаючий. Більшість МФО обслуговують громадян саме з 18 років і дозволяють отримати кошти зручним для користувача методом.

Плюси звернення студентів до МФО

Багато студентів паралельно з навчанням намагаються працювати, однак і в такому випадку не буває зайвих грошей.

А якщо додати до цього той факт, що учні в ВНЗ рідко можуть похвалитися офіційним працевлаштуванням або високими доходами, то шанс отримати кредит від банку майже неможливо. Виручать в такому випадку мікрофінансові організації (МФО), які видають кредит студентам старше 18 років.

Умови оформлення кредитів для студентів

Якщо мова йде про банки, то вони видають позики переважно лише учням, що досягли 21 року. Винятки становлять лише фінансові організації, через які проводиться виплата студентських стипендій: такі банки можуть пропонувати студентський кредит на пільгових умовах.

Але найпростіше отримати кредит для студентів в МФО. Для цього буде достатньо лише надати паспорт з ідентифікаційним кодом.

Тут також діють особливі умови кредитування для таких клієнтів:

  • обмеження щодо суми позики: сума невелика, рідко надають більше 5 000 грн;
  • студенти не можуть отримати автокредит та іпотеку;

Оформляють студентський позику зазвичацй на термін до року.

Процедура отримання позики студенту

Заявку на отримання кредиту для студента від МФО можна подати через Інтернет. Достатньо тільки заповнити анкету, внести свої дані та чекати смс-повідомлення або дзвінка від співробітника організації. Рішення за запитом зазвичай приходить протягом декількох хвилин, рідко коли цей процес займає більше години.

У разі схвалення позичальник може отримати свої гроші декількома шляхами:

  • На банківську карту. Майже у кожного сьогодні є карта будь-якого українського банку, а зарахування коштів займає всього кілька хвилин, позбавляючи позичальника від необхідності витрачати час на отримання коштів у фізичному відділенні МФО.
  • Готівкою. Якщо ж у клієнта немає карти або він бажає отримати кошти готівкою, то на сайті обраної ним МФО представлені адреси офісів і представництв в містах України, куди можна звернутися за грошима.

Якщо ви шукаєте надійну МФО для студентів, то зверніть увагу на наш список організацій. Всі вони працюють з ліцензією, мають необхідні сертифікати захисту даних користувачів та отримують позитивні відгуки від користувачів. Більш того, можна навіть отримати кредит з поганою кредитною історією, навіть якщо ви – студент.

FAQ

Чи можуть не надати кредит студенту?

МФО надають кредити майже без відмов з 18 років. В разі відмови, скоріш за все, була неправильно заповнена анкета. Радимо повторити спробу через декілька днів або подати заявку у декілька МФО одночасно.

Як отримати кредит студенту?

Оберіть компанію на цій сторінці та перейдіть на її сайт. Оберіть на онлайн-калькуляторі суму та термін кредитування, зареєструйте особистий кабінет та заповніть анкету. Після всіх процедур чекайте підтвердження. Підпишіть електронний договір. Через декілька хвилин гроші надійдуть на вказану карту.

Які документи потрібні для отримання позики студенту?

Для отримання кредиту на карту необхідно підготувати лише паспорт громадянина України, ІПН та карту будь-якого українського банку. Також необхідно мати мобільний телефон та електронну пошту.

Чи відрізняються умови кредитування для студентів?

Ні, студенти отримують кредит на тих самих умовах, що й інші позичальники. Можна отримати пільгові умови лише за рахунок бокусів або програм лояльності конткретної компанії.