Кредит для неофіційно працюючих

Кредит неофіційно працюючому онлайн на карту чи готівкою в банку взяти майже неможливо. Вам допоможать кредити в МФО без довідок про доходи та поручителів. Оформіть зручний займ онлайн.

Отримати кредит без офіційного працевлаштування в банку можливо, але тяжко. Більшість людей не хочуть переплачувати лише через те, що не мають офіційної роботи. Але є і універсальний варіант – отримати кредитні гроші від МФО. 

Як отримати кредит офіційно непрацюючим?

Мікрофінансові організації видають позики, якщо їм надати мінімальний пакет документів:

  • Паспорт громадянина України;
  • ІПН;
  • Власна карта будь-якого українського банку.

При цьому, позичальник обов’язково повинен бути повнолітнім. Із необхідного ще треба вказати власний номер телефону та електронну адресу для підписання договору. Карту також треба верифікувати для запобігання шахрайства.

При отриманні позики в МФО клієнту не потрібні довідки про доходи або офіційне працевлаштування. Доведеться лише вказати джерело доходу в анкеті, яке не треба документально підтверджувати. Однак, не варто брехати в анкеті і брати позику, яку не буде можливості закрити.

Які умови кредитування для офіційно непрацюючих?

МФО або кредитні організації частіш за все мають фіксований відсоток (не більше 2% на день). Для нових позичальників більшість МФО надають перший кредит під 0,01%, що дозволяє оцінити якість сервісу. Термін кредитування становить від декількох днів до двох років, в залежності від організації.

Погасити позику можна як через особистий кабінет, так і в терміналі або банку. Також доступні послуги пролонгації або дострокового погашення кредитів без штрафів.

Це найпростіший спосіб отримати кредит онлайн на карту для непрацюючого, не виходячи з дому. Шанс ухвалення такої позики великий, тому що МФО та кредитні компанії лояльно ставляться до своїх клієнтів. Але якщо потрібна максимальна впевненість в наданні займу, читайте наші поради далі.

Рекомендації позичальникам

Мікрофінансові організації можуть надати кредит без додаткових дій (близько 90 заявок з сотні отримують позитивну відповідь). Але якщо клієнт хоче на 100% знати, що його запит схвалять, можна дотримуватись наших порад:

Надайте актуальну інформацію

Краще одразу чесно вказати місце роботи, посаду та зарплатню, навіть якщо робота неофіційна. Зазвичай МФО просять надати інформацію за такими пунктами: область та місто роботи, посада, місячний заробіток, адресу та телефон компанії. Такі міри потрібні для того, щоб недобросовістний неплатник не міг приховуватись від компанії. Не варто перейматись, що на роботу будуть дзвонити і запитувати про вас, ця інформація залишається лише між вами та МФО і використовується лише в крайніх випадках при наявності боргу. Але інформацію краще все ж вказати актуальну, тому що з брехнею в анкеті клієнт зможе знову спробувати оформити кредит лише через місяць.

Заручіться допомогою роботодавця

Перед тим, як приймати рішення взяти займ, краще спитати у бухгалтера чи работодавця, чи можна залишити номер телефону їх офісу. Звісно, можна цього і не робити, але це є жестом довіри та взаєморозуміння між кредитором і клієнтом. До того ж, якщо дозволити компанії зателефонувати і переконатись у вашій посаді в компанії, це може позитивно вплинути на рішення по кредиту.

Підтвердіть фінансове становище

Збільшити можливість ухвалення позики можливо надавши додатково: 

  • Атестат про реєстрацію транспортного засобу;
  • Атестат на право власності на нерухомість;
  • Довідку за формою кредитора, підписавши її у роботодавця
  • Виписку з банківського рахунку
  • Будь-які документи, які на думку клієнта можуть покращити думку кредитора про нього.

Підтвердіть інші джерела доходу

У разі якщо отримуєте заробітну плату на карту банку – можливо дати виписку за банківським рахунком. Надана інформація має можливість збільшити шанси на ухвалення позики. Якщо позичальник здає житло в оренду, це теж вважається джерелом доходу. Можна прикріпити відповідний документ.

Знайдіть поручителя

Заручіться допомогою приятелів або ж родичів. При наявності поручителя ризик невиплати позики зменшується і компанії можуть активніше йти на співпрацю.

Висновок

Шанси отримати позику без офіційного працевлаштування в банку значно менше, ніж в МФО або часній кредитній організації. Але завдяки мікрофінансовим організаціям можливо отримати кошти та без надання трудової книжки. Кредитори зацікавлені в більшій кількості покупців і постараються не відмовляти багатообіцяючим клієнтам. А весь ризик для них покривається відсотковою ставкою. Не всі кредитори вимагають навіть надавати відомості про роботодавця. І якщо в анкеті є графа про працевлаштування, її не обов’язково треба заповнювати. Достатньо буде текстового описання компанії та своєї посади. Якщо ви залишите телефон офісу, швидше за все, на роботу дзвонити не стануть, а шанс видачі позики виросте. Ніколи не вказуйте невірні відомості в анкеті. Ця інформація має можливість потрапити в бюро кредитних ситуацій і негативно впливати на оцінку вас як позичальника.

FAQ

Як вплине на результат розгляду заявки відсутність відомості про роботу?

Іноді у МФО відсутність відомостей про роботодавця водображаєтьсяя на схвалення заявки, а в деяких випадках на розмірі суми позики.Але це не означає, що вам не нададуть кредит. Іарто подавати заявки в декілька МФО одночасно для впевненності в результаті.

Чи видадуть мені мікрозайм, якщо я перебуваю в декреті і працюю неофіційно?

Рішення про видачу позики приймається з урахуванням набору факторів, що характеризують платоспроможність позичальника. Неофіційне працевлаштування не є підставою для відмови.

Чи можу я отримати позику, якщо я самозайнятий?

Зазвичай МФО не пред'являють вимог до типу зайнятості людини - звернутися в таку компанію може в тому числі і самозайнята людина. Але іноді вам потрібно буде підтвердити свою платоспроможність - наприклад, випискою з банківського рахунку. У рідкісних випадках потрібно буде підтвердити і легальність вашого доходу.

Я отримую сіру зарплату - частина офіційно, частина в конверті. Як це вплине на умови позики?

Багато компаній спочатку розглядають офіційний дохід, і тільки потім - неофіційний. Тому при "сірій" зарплати сума позики може бути трохи нижче, ніж при повністю офіційною. Проте, це залежить тільки від організації-кредитора. Кожна з них має свої вимоги до заробітку позичальника.