Кредити онлайн до 200000 грн

Швидкий кредит на 200 000 гривень онлайн на карту – зручний спосіб вирішити всі фінансові труднощі швидко і без нервів. Отримайте кредит в фінансовій компанії на 200 тисяч без застави та поручителя.

Проблеми з коштами, термінові покупки чи поїздки можуть змусити людину задуматись про позику. Кредит на 200 000 грн – це вигідне рішення для будь-якої з цих ситуацій. Раніше оформити таку позику можна було лише в банку з наданням довідки про доходи, копії трудової книжки та інших документів, які здатні підтвердити прибуток позичальника. Нині, кредит на 200 тисяч гривень доступний кожному громадянину, адже таку послугу почали надавати МФО та часні кредитні компанії. 

Умови кредиту на 200 000 гривень

Загальні умови кредитування в МФО на великі суми:

 • розмір відсоткової ставки зазвичай фіксований і не перевищує 2% на день;
 • термін кредитування може складати від декількох днів до двох років, в залежності від умов тарифу кожної компанії;
 • в більшості випадків доступна послуга пролонгації або дострокове погашення кредиту.

Чому краще обрати МФО

Кредит на 200 000 грн – це великий крок для позичальника. Банку складно надати таку суму людині з зіпсованою кредитною історією або ж без заставного майна. Високі вимоги до клієнта – спосіб захисту банку від неплатників. На практиці, велика кількість людей мають проблеми з працевлаштуванням, зіпсовану кредитну історію через неуважність або ж не володіють майном під заставу. Таким позичальникам банк скоріш за все відмовить.

У МФО та кредитних компаній зовсім інший механізм захисту від неплатників. Весь ризик такі компанії включають в відсоткову ставку. Саме тому вона вище, ніж у банках. Але натомість клієнт отримує лояльне ставлення і можливість розпоряджатись грошима без вказання цільового призначення.

Мікрофінансові організації пропонують отримати кредит на 200 000 грн на карту одразу після заповнення анкети. Не треба їхати в офіс, збирати документи та чекати розгляду заявки декілька днів. Анкети розглядаються упродовж 30-60 хвилин після заповнення, після чого сторони підписують електронний договір.

Вимоги до позичальника

МФО зазвичай не просять виконання складних вимог для отримання позики. Клієнти повинні:

 • бути повнолітніми;
 • мати український парспорт та ІПН;
 • володіти картою будь-якого українського банку;
 • мати власний номер телефону та електронну пошту;
 • бути платоспроможними (мати роботу, стипендію, пенсію або інше джерело постійного доходу).

Ці дані потрібно буде вказати в анкеті. Важливо чесно відповідати на питання, будь-яка помилка може стати причиною відмови.

Оформлення кредиту на 200 тисяч гривень

Спочатку потрібно обрати чесну МФО або кредитну компанію, яка надає позики цілодобово і миттєво. При виборі кредитора зверніть увагу на такі параметри:

 • максимальна суму кредиту і тривалість кредитування;
 • спосіб отримання грошей.

На нашому сайті є зручні фільтри, які допоможуть швидко знайти компанію під ваші потреби. Finance Credit співпрацює тільки з чесними МФО і постійно оновлює інформацію про компанії. 

Після вибору компанії треба подати заявку на кредит олайн. Потенційному клієнту МФО треба заповнити відповідну анкету. Після цього слід дочекатися рішення співробітника мікрофінансової організації. Відповідь МФО надійде на пошту або по СМС. Далі на сайті треба буде ввести код, який вам надіслали. Після цього договір вважається підписаним і клієнт отримує свої гроші.

Способи отримання і погашення

Грошові кошти можуть бути отримані:

 • готівкою (у відділенні МФО або поштою);
 • переказом на банківську карту.

Кожен обирає зручний спосіб отримання для себе. Зверніть увагу, що деякі компанії не надають кредити готівкою, а лише онлайн на карту.

Погасити заборгованість можна через особистий кабінет позичальника на сайті обраної МФО за допомогою прив’язаної карти, без відвідування офісу банку. Ще один спосіб зручного погашення заборгованості – внесення готівкових коштів через термінал.

В даний час в деяких мікрофінансових організаціях передбачені послуги кур’єрської служби. Перед подачею онлайн-заявки на отримання кредиту потрібно вивчити відповідні умови більш детально.

FAQ

Що потрібно для отримання кредиту на 200 000 грн?

Для отримання кредиту достатноьо бути повнолітнім громадянином України з паспортом, ІПН та картою будь-якого українського банку. Додаткові документи зазвичай не потрібні.

Чому можуть не надати кредит на 200 000 грн?

Найчастіша причина відмови в кредитуванні - помилка в анкеті користувача. Але деякі компанії звертають увагу і на показник кредитної історії та можуть відмовити в наданні послуги, якщо рейтинг замалий. Для запобігання несподіваної відмови краще подавати заявки в декілька компаній одночасно.

Яка інформація підвисить шанс на отримання кредиту?

Для збільшення шансу отримати позику можна давати розгорнуті відповіді на запитання про джерело доходу. Ми радимо вказати відомості про вашого роботодавця та залишити робочий телефон. Скоріш за все, компанія не буде телефонувати на роботу, але заявка буде мати більше шансів на схвалення.

Чи потрібно вказувати ціль призначення кредитних грошей?

Ні, МФО та кредитні компанії не цікавляться цільовим призначенням кредиту. Після отримання грошей клієнт може користуватись ними так, як вважає за потрібне.