Кредит на 150000 грн

Кредит на 150000 грн – швидке рішення фінансових проблем. Отримайте кредит на 150000 гривень на вигідних умовах в провідних банках та кредитних організаціях України разом з Finance Credit.

Щоб взяти кредит, не обов’язково звертатись до знайомих та родичів. Можна майже без відмови взяти термінову онлайн-позику на 150000 гривень на карту або готівкою в банку або приватній кредитній компанії на вигідних умовах. 

Вимоги до позичальника

Кожна фінансова установа має свої вимоги до клієнта. Зазвичай, від позичальника вимагають небагато:

 • Паспорт громадянина України;
 • Реєстрація та проживання на території України;
 • ІПН;
 • Вік від 18-21 до 70 років;
 • Наявність постійного місця роботи останні 6 місяців;
 • Номер мобільного телефону.
 • Особиста банківська карта або рахунок в банку.

Банки також вимагають довідку про доходи за останні 6 місяців або аналогічний документ для ФОП та пенсіонерів.

Як отримати позику на 150 000 грн?

Процедура складається з декількох нескладних кроків:

 1. Порівняти пропозиції банків та кредитних компаній, звернувши увагу на актуальні акції та бонуси. На нашому сайті ви можете знайти потрібну фінансову установу та дізнатись всю необхідну інформацію про неї.
 2. Перейти на офіційний сайт та обрати опцію кредиту. Деякі компанії одразу пропонують розрахувати похину на онлайн-калькуляторі.
 3. Заповнити анкету і оформити заявку, вказавши особисті дані і параметри кредиту на сайті або у відділенні. Перед оформленням обов’язково перевірте, чи підходите ви вимогам установи для оформлення кредиту та зберіть усі необхідні документи.
 4. Дочекатися рішення від фінансової установи. Процедура займає від 60 хвилин до двох діб.
 5. Якщо анкета схвалена – отримати гроші на карту або у відділенні компанії.

Видача і повернення кредиту

Найчастіше позичальники оформляють і отримують позику на 150000 гривень на карту, якщо фінансова установа пропонує таку можливість. Але є й інші способи:

 • Банківський кредит зазвичай надають у відділеннях;
 • Кредит в приватній кредитній компанії можна отримати через касу банку або в офісі.

Повернути суму і відсотки взятого кредиту можна оплатою на карту, переведенням за реквізитами, через платіжний термінал, готівкою в касі, оплатою в салонах зв’язку або через особистий кабінет при його наявності. Повний список варіантів потрібно уточнити на сайті або у представника обраної фінансової організації організації.

Калькулятор відсотків і переплати

 

При оформленні позики на 150000 грн потрібно бути впевненим, що зможете вчасно повернути гроші і відсотки. Уточніть заздалегідь величину переплати і загальної суми, використовуючи безкоштовний онлайн-калькулятор або спілкуючись з менеджером. Уважно читайте договір та запитуйте всі питання, які вважаєте важливими.

Дострокове погашення кредиту на 150000 грн

Погасити позику достроково можна. Більшість компаній давно не стягують додаткову комісію за таку послугу. Але, потрібно уточнити умови повернення в конкретній організації або банку. Деякі візьмуть дострокове погашення в будь-який день. В інші компанії потрібно буде написати заяву про дострокове погашення заздалегідь. Відсотки будуть нараховані тільки за ті дні, коли ви фактично користувалися позикою.

FAQ

На який термін можна взяти кредит на 150000 грн?

Кредит на таку суму надається на термін від 30 днів до трьох років. Частіше за все, клієнт може сам обрати термін кредитування, який вважає зручним.

Як часто треба вносити платежі при кредиті на 150000 грн?

Як правило, платежі вносяться раз на місяць або раз на два тижні. Вся сума поділяється на рівні частини.

Що робити, якщо я не можу віддати кредит на 150000 грн?

Більшість банків та кредитних організацій пропонують декілька рішень цього питання. Найпоширеніший метод - це пролонгація. Клієнт продовжує кредит та сплачує відсотки за користування, але не вносить виплату по тілу кредиту. Це дозволяє відкласти основні витрати на деякий час. Також є варіант реструктуризації - фінансова установа передивляється умови кредитування на користь позичальника, щоб зменшити його фінансове навантаження. Остання опція - рефінансування. При рефінансуванні клієнт може отримати інший кредит на більш вигідних умовах для погашення попереднього або ж об’єднати всі наявні кредити в один на нових умовах. У термінових та форс-мажорних обставинах позичальнику можуть запропонувати кредитні канікули та на час припинити нарахування виплат по тілу кредита або відсоткам. Якщо у вас виникла така ситуація, зв’яжіться з представником фінансової установи і домовтесь про одну з запропонованих вище умов. Ні в якому разі не можна ховатись від відповідальності. В цьому випадку борг буде рости, а ситуація може дійти до суду.

Чи можна отримати кредит на 150000 грн офіційно непрацюючій людині?

Так, зараз фінансові установи пропонують безліч варіантів кредитування без офіційного працевлаштування та довідки про доходи.