Банківська картка Mastercard

Оформіть карту Mastercard разом з Finance Credit. Ми розповімо про переваги платіжної системи Mastercard, види карток та пільги, пов’язані з вибором кожної з них.

Mastercard – одна з основних мереж кредитних карт, поряд з Visa. Хоча відмінності між мережами кредитних карт, такими як Mastercard і Visa, як правило, мінімальні, кожна з них  має ряд різних переваг. Mastercard сама не випускає кредитні карти, а замість цього працює з різними банками та кредиторами, щоб надавати кредитні карти споживачам. 

Якщо ви плануєте відкрити кредитну карту Mastercard, є безліч варіантів на вибір. Кредитні карти Mastercard діляться на кілька рівнів, включаючи Standard / Gold, Platinum, World і World Elite. Кожен рівень має різні пов’язані переваги і пільги.

Що таке кредитна карта Mastercard?

Кредитні карти Mastercard випускаються як незалежними банками, так і кредитними спілками, а також середніми і великими фінансовими установами. Кредитні карти Mastercard легко впізнати по логотипу, що складається з двох переплетених червоних і жовтих кіл. 

Кредитні карти Mastercard бувають різних рівнів, кожен з яких має свої переваги. Ці рівні включають Стандартний і Золотий, Платиновий, Світовий і Світовий елітний. Переваги можуть варіюватися від пільг, таких як захист від нульової відповідальності, до цілодобового консьєрж-сервісу і ретельно відібраних пропозицій. Хоча більш високі рівні Mastercard дають додаткові переваги, вони також часто пов’язані з більш високими річними зборами. Ці пільги можуть надаватися на розсуд емітента карти, тому обов’язково проконсультуйтеся в своєму банку і прочитайте дрібний шрифт, перш ніж приймати рішення про відкриття нової кредитної картки.

Переваги Standard і Gold Mastercard

Кредитні карти Mastercard Standard і Gold – це найнижчий доступний рівень, але і вони мають безліч пов’язаних пільг:

 • Захист від нульової відповідальності захищає власників карток в разі, якщо хтось вчинить несанкціоновану покупку з використанням їх карти. Щоб мати право на захист з нульовою відповідальністю, вам необхідно якомога швидше повідомити про шахрайські платежі.
 • Mastercard Global Service – послуга, що дозволяє вам повідомити про загублені або вкрадені карти, отримати доступ до заміни карти або видачі готівки, знайти банкомати і отримати допомогу з інших питань або проблем, які можуть у вас виникнути.
 • Mastercard ID Theft Protection захищає вас від крадіжки особистих даних без будь-яких додаткових витрат. Служба відстежує ваш кредитний звіт на предмет потенційно шахрайських дій, таких як відкриття нових карт або рахунків на ваше ім’я. Якщо ви стали жертвою крадіжки особистих даних, вам також буде призначений фахівець з вирішення проблем, який допоможе вам у цьому процесі.

Переваги Platinum Mastercard

Платинова карта Mastercard – це наступний рівень після Standard і Gold. Ця карта включає в себе всі переваги Gold і Standard Mastercard, а також додаткові нагороди і спеціальні можливості. Додатково до переваг карт Standard і Gold, власники карток Platinum Mastercard мають право на ряд додаткових переваг і пропозицій від Mastercard. Сюди входять додаткові пільги і знижки в таких категоріях, як подорожі, кулінарія, мистецтво і культура, спорт, покупки і розваги. Є сотні пропозицій на вибір по всьому світу.

Переваги World Mastercard

Карта World вже вважається елітним сегментом. З послугами World клієнт може користуватись такими перевагами:

 • Власники карток Word Mastercard отримують безкоштовне членство в ShopRunner разом зі своєю карткою. Це членство дає їм доступ до безкоштовної дводенної доставки в більш ніж сотні інтернет-магазинів.
 • Onefinestay пропонує розкішні апартаменти для відпустки і оренду будинку по всьому світу, приділяючи особливу увагу елітним будинкам і віллам. Власники карток World Mastercard мають право на 10-відсоткову знижку на проживання.
 • Власники карток мають право на ексклюзивні пропозиції та враження від туру PGA – доступ до приватних заміських клубів і полів для гольфу, гольф-клубів і заходів. 
 • Клієнтам надається безкоштовна допомога в плануванні поїздок, вирішення проблем в готелях з 3+ зірками та повернення різниці, якщо клієнт зміг знайти бронь готелю за більш привабливою ціною.
 • Власники карток можуть отримати доступ до додаткових переваг в більш ніж 2000 готелів та курортів по всьому світу, включаючи ранній заїзд, пізній виїзд, щоденний сніданок і інші зручності.
 • Власники карток World Mastercard можуть заощадити на проживанні в готелях, оренді автомобілів і бронюванні авіаквитків за допомогою послуг Mastercard Travel & Lifestyle Services. Це відмінний додатковий бонус, якщо ви часто подорожуєте і хочете заощадити на загальних витратах або отримати доступ до додаткових пільг.

Переваги карти World Elite Mastercard

Рівень Mastercard World Elite – це кредитна карта найвищого рівня від Mastercard. Основна відмінність між Mastercard World і World Elite полягає в тому, що World Elite поставляється з додатковими пільгами:

 • Власники карток отримують винагороду в розмірі 5% кешбеку за все замовлення в упаковці. Таким чином покупці можуть запасатися оптовими товарами, такими як закуски, паперові вироби і миючі засоби.
 • Якщо вам потрібна особиста допомога з усіх питань, пов’язаних з подорожами, послуги консьєржа World Elite від Mastercard станут додатковою перевагою. Ця цілодобова служба консьєржа допоможе вам з чим завгодно – від бронювання квитків на заходи до покупки подарунків і бронювання вечері.

Як отримати кредитну карту Mastercard

Mastercard не видає споживачам кредитні карти безпосередньо; замість цього вони співпрацюють з іншими фінансовими установами. До них відносяться банки і кредитори. Щоб отримати право на отримання кредитної картки Mastercard, вам необхідно подати заявку на отримання карти через обрану фінансову установу.

Незважаючи на те, що різні кредитори пред’являють різні вимоги до кандидатів, в цілому вам знадобиться непогана кредитна історія, щоб відповідати вимогам. 

На додаток до переваг кредитної картки від самої Mastercard, власники цих карток, ймовірно, також будуть мати право на переваги карти від свого емітента карти, особливо якщо у них є бонусна кредитна карта. Ці додаткові переваги можуть включати в себе такі речі, як інструменти управління рахунком, знижки на поїздки і роздрібні продажі, банківські програми та багато іншого.

Оскільки різні пільги і послуги можуть сильно відрізнятися від карти до карти, включаючи карти одного рівня Mastercard, вам слід уважно їх порівняти і переглянути всі пов’язані з ними переваги, щоб вирішити, яка кредитна карта Mastercard найкраще підходить для вас. 

Дивіться також

Visa