Універсальна GOLD картка ПриватБанку

Пройдіть онлайн-ідентифікацію на сайті – отримаєте карту в будь-якому зручному для Вас відділенні ПриватБанку за 5 хвилин!

Карта gold від ПриватБанку – міжнародна банківська карта, що обслуговується персональним банкіром у зручний для вас час. З такою карткою можна користуватися позиковими і особистими коштами, отримувати фінансову підтримку від близьких і родичів цілодобово і в будь-якій частині світу. Чому оформити кредитну карту голд ПриватБанк вигідно? Одна з переваг – це те, що карта підтримує безконтактну оплату: тепер купувати будь-які товари або замовляти послуги дуже просто.

Щоб оформити кредитку Gold ПриватБанк не доведеться збирати безліч документів, подавати довідки про доходи з місця роботи і навіть відвідувати найближче відділення банку! Вам не треба буде сидіти в черзі та спілкуватись зі співробітниками банку! Знадобляться стандартні документи, стабільний доступ до Інтернету і трохи вільного часу.

Переваги Gold карти від ПриватБанку

«Голд Універсальна» має вагомі переваги перед іншими кредитками. Перелічимо основні з них:

 • Кредитні кошти під малий відсоток.
 • Швидке обслуговування через персонального банкіра.
 • Значні знижки на придбання різних товарів і замовлення послуг в трьох тисячах торгівельних точок України.
 • Цілодобова технічна підтримка.
 • Можливість замовити картку з власним фото та ім’ям.
 • Право на зберігання особистих цінностей і грошових коштів в сховищах ПриватБанку.
 • Оформити кредитку можна в рублях, гривнях, доларах США і євро.
 • Участь в бонусних програмах від Мастеркард.

Кредитний ліміт карти Gold Приват

Максимальна сума, на яку можна отримати кредит  – 75000 грн. Кредитний ліміт встановлюється в індивідуальному порядку. Він збільшується, якщо ви надаєте документи, які здатні підтвердити фінансову спроможність виплачувати кредит.

Варто також надати виписку по іншому рахунку, якщо вона у вас є. Це зможе покращити ставлення банку до вас та підняти шанси на збільшення кредитного ліміту. Як дізнатися розмір кредитного ліміту, який вам нададуть? Ви можете перевірити його у відділенні ПриватБанку, в банкоматі, на сайті або в додатку Приват24. Кредитна карта gold Приватбанк передбачає місячну ставку 3,5.

Оформлення кредитної карти Gold

Якщо ви переконалися, що хочете отримати Приватбанк gold карту і уважно ознайомилися з умовами надання кредитки, перейдіть на офіційний сайт для того, щоб оформити кредит онлайн. Для оформлення Gold-карти вам треба пройти декілька кроків:

 1. Заповніть заявку на отримання позики онлайн. Рекомендуємо не поспішати і вдумливо читати кожне питання і обмірковувати відповіді.
 2. Далі слід вказати особисту і контактну інформацію. Будьте уважні, щоб не допустити помилок! У разі невідповідності інформації вам можуть відмовити.
 3. В заявці відповідайте максимально чесно і при необхідності детально. Приватбанк карта gold не видається тим, хто вводить в оману співробітників установи. Обдурити їх фактично неможливо: кожна анкета аналізується за сукупністю кількох тисяч параметрів, які перебувають в закритому і відкритому доступі.
 4. Дізнайтесь кредитний ліміт Gold, який вам пропонує банк. Якщо сума менше, ніж ви розраховували, надайте ряд додаткових документів, що підвищують довіру до потенційного позичальника.
 5. Ще раз уважно прочитайте умови кредитного договору. Якщо вони вас влаштовують, відправляйте заявку і чекайте рішення інспектора.

У разі позитивного рішення gold карта Приватбанк буде доставлена ​​до вас додому кур’єром, але якщо вам не зручно, ви зможете забрати її самостійно у відділенні банку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *