Довгостроковий кредит онлайн на карту

Довгострокові кредити онлайн на карту — рішення фінансових проблем без ризику. Ознайомтесь зі списком пропозицій і поспішайте взяти позику на картку на тривалий термін — до 18 тижнів і більше.

Взяти довгостроковий кредит на карту на тривалий термін

Популярні сьогодні мікропозики характеризуються невеликими сумами і не тривалими термінами кредитування. Тому багатьох читачів нашого сайту цікавить питання, де і як взяти довгостроковий кредит на карту без довідки про доходи в Україні?

Умови кредитування на тривалий термін

Відразу скажемо про те, що навіть ті МФО, які пропонують позики на карту на тривалий термін, перший мікрокредит, як правило, видають на період до 30 діб. Надалі, своєчасно повернувши борг, ви можете розраховувати на термін кредиту до 65 діб чи більше. З цієї причини ми радимо вам знайти ту мікрофінансову компанію, умови якої влаштовують вас цілком (кредитний ліміт, процентна ставка і т.д.), та оформляти позику через неї.

Чи можна взяти мікрокредит на кілька місяців? Так, це також можливо. У нашому списку ви побачите МФО, що видають гроші на реально тривалий період від 60-90 днів.

Чи доступний мікрокредит на довгий термін із щомісячною оплатою пенсіонерам та молоді з 18 років? Відповідь позитивна: оформити тривалий займ в МФО можуть громадяни будь-яких категорій. Вимоги до кандидатів на позику у кредиторів стандартні:

 • Громадянство України;
 • Повнолітній вік позичальника;
 • Наявність джерела доходу (підтверджувати документально не потрібно);
 • Наявність іменний банківської карти і активного номера телефону.

Важливо! Деякі МФО надають новачкам перший займ без відсотків на певний період часу.

Розглянемо приклад: при оформленні мікрокредиту на термін в 60-90 днів, в перші 30 днів процентна ставка не нараховується. Перед тим, як заповнювати заявку на позику, дізнавайтеся такі подробиці.

Яка реальна переплата?

Ліцензовані мікрокредитні компанії не мають права приховувати величину відсоткової ставки. Вони вказують її повністю. Та сума, яку ви побачите на калькуляторі, буде остаточною до погашення. Стандартна величина процентної ставки по миттєвим дистанційним довгостроковими позиками – 1-1,5% на добу.

Важливо! Багато МФО передбачають можливість дострокової виплати довгострокового мікрокредиту з перерахунком відсотків в сторону зменшення. Іншими словами, оформивши термінову позику на термін, наприклад, в 6 місяців, закрити його ви зможете через 3 місяці (або раніше). Оплатити необхідно буде відсотки, нараховані за даний період використання позикових коштів, тобто в нашому прикладі за 90 днів.

Мікропозики чи кредити банків?

Що краще, стандартний банківський кредит або довгостроковий займ в МФО? Давайте порівняємо:

Процес оформлення та вимоги до позичальників

зелена галочкаМФО надають гроші без перевірок в режимі онлайн всім бажаючим. Заявки розглядаються протягом 30-60 хвилин максимум. Відвідування офісу для отримання коштів не потрібно. Гроші переводяться на будь-які карти банків України.

червоний хрестикБанки не видають кредити безробітним і громадянам з поганою кредитною історією. Рішення по онлайн заявками приймаються протягом довгих годин, і вони – лише попередні. Після схвалення, позичальникові в будь-якому випадку необхідно прийти в офіс кредитної організації і надати пакет документів.

Кредитний ліміт

зелена галочкаМаксимальна сума позики від МФО — 20 000 гривень (але сума кредиту збільшується для постійних клієнтів), для нових клієнтів можуть бути встановлені обмеження щодо ліміту (наприклад, не більше 5000 грн). Але велика сума в борг вам все ж доступна: ви можете оформити кілька мікрокредитів одночасно. Тим більше що, як ми вже говорили, перший займ може бути надано без відсотків.

червоний хрестикБанки пропонують кредит в 25 000 грн і більше. Однак з його отриманням часто виникають великі проблеми. Тому розмірковуючи про те, де взяти гроші в борг готівкою або на банківську карту, вирішите, які умови для вас важливіше: оперативність і можливість оформити кредит (або кілька мікропозик) всього по 2 документам, або максимальна сума фінансової допомоги з необхідністю підтверджувати працевлаштування і збирати безліч довідок?

Терміни кредитування

зелена галочкаУ банку ви можете оформити кредит на термін від 1 року. Чи можна отримати швидкий мікропозик на 12 місяців? Так. Більшість МФО дають кредити на 30 днів. Але так само на нашому сайті є довгострокові МФО, який дають швидкі і довгострокові кредити на 40, 70 і навіть 730 днів.

червоний хрестикУ банків — більш низький відсоток. Однак МФО багаторазово виграють в інших відносинах: вони надають можливість замовити пролонгацію позики і пропонують максимально вигідні умови для новачків, відрізняються лояльністю до потенційних позичальників. Видача мікрокредитів доступна навіть клієнтам з простроченням. Погасити моментальні тривалі позики можна достроково.

На що звернути увагу при оформленні позики на довгий термін?

Оформити довгостроковий кредит з щомісячним погашенням можна на офіційному сайті МФО, зайшовши на нього через ПК або мобільний телефон. Не поспішайте вибирати той чи інший сервіс, для початку, вам потрібно відшукати найкращі умови тривалого кредитування. враховуйте:

 1. Загальну величину переплати по мікропозиці. Обов’язково використовуйте онлайн-калькулятори різних МФО та порівнюйте суми;
 2. Мінімальний і максимальний терміни кредитування. Багато мікрофінансових компаній, які зайняті саме довгостроковими мікропозиками, не пропонують гроші на період менше 30-35 днів;
 3. Доступний ліміт. На перших порах він може бути обмеженим.
 4. Величину щомісячних внесків і графік виплат. Як правило, погасити тривалий мікрокредит необходимо рівними сумами, вносячи гроші на рахунок МФО в певні терміни (наприклад, раз в 2 тижні);
 5. Наявність послуги пролонгації. Дозволяє продовжити час розрахунку з кредитною організацією.

Уважно вивчіть договір мікрокредитування: його скан копія повинна бути на сайті МФО в обов’язковому порядку.

Плюси і мінуси довгострокових кредитів

Основні переваги довгострокових мікрокредитів:

 • Відсутність прихованих умов — величину переплати ви будете знати заздалегідь з точністю до гривні;
 • Погашення позики потрібно здійснювати за графіком;
 • Можливість безкоштовної пролонгації.

Чи є мінуси довгострокового кредитування? Виділити можна лише один, і він відносний: процентна ставка у МФО вище, ніж у банків. Не забувайте про те, що виплатити мікрокредит ви можете достроково з перерахунком відсотків. Зручність оформлення і отримання мікропозик окупає більш високу ставку.

Що робити, якщо відмовили у довгостроковій позиці? – Мікрокредити з необмеженною пролонгацією

Якщо МФО відмовило вам в довгостроковому мікрокредиту, не впадайте у відчай. Зверніть увагу на срочні кредити без відказу 24/7 або звертайтеся в мікрофінансові компанії, що пропонують безкоштовну пролонгації. Просто знайдіть МФО на нашому сайті, який видає першу позику з мінімальним відсотком або зовсім без нього та користуйтеся необмеженною можливістью пролонгації.

Важливо! Багато МФО надають можливість продовження термінів виплати позики нескінченну кількість разів. Тому навіть короткострокового мікрокредита може стати довгостроковим без підвищення процентної ставки

FAQ

❓ Які умови оформлення кредиту на карту на тривалий термін?

Онлайн кредит на карту на довгий термін дозволяє істотно заощадити особистий бюджет за рахунок знижених в порівнянні з короткостроковими позиками відсоткам. Крім цього, клієнт отримує масу інших можливостей - отримати більшу суму грошей, що перевищує 15000 гривень на термін до 18 місяців.

❓ Що треба враховувати перед оформленням довгострокового кредиту онлайн на карту?

Дуже важливо погашати обов'язкові платежі рівними частинами. Кількість виплат строго обмежена, графік погашень узгоджується з клієнтом в момент оформлення договору. Позичальник може вносити фіксовану суму з інтервалом раз в 2 тижні або раз на місяць.
Якщо гроші потрібні терміново, оптимальний варіант - оформити позику на тривалий термін на карту. Такий переклад - найшвидший і зручний для користувача, не треба буде відвідувати офіс МФО для отримання готівки.

❓ У чому перевага кредиту онлайн на довготривалий термін?

Основна перевага довгострокових позик онлайн з щомісячною оплатою полягає у відсутності необхідності спілкуватися зі співробітниками компанії, повідомляти їм мету отримання позики, а також низький відсоток відмов (не більше 10). Відмовити можуть через невідповідність даних, внесених в анкету, реальним, тому уважно і коректно заповнюйте форму заявки. У ній потрібно вказати ПІБ, дату народження, місце проживання і реєстрації, дані про працевлаштування (для працевлаштованих громадян) і контактну інформацію.

❓ Яку МФО обрати для оформлення довготривалого кредиту?

Перш, ніж вибрати, в яку мікрофінансову організацію звернутися з метою взяти гроші в кредит на картку на довготривалий термін, вивчіть умови надання кредиту та вимоги до позичальника. При виборі враховуйте період користування грошима і кінцеву суму до оплати з урахуванням всіх комісій (на видачу та послуги банків за перерахування грошей) і процентних ставок.
Пам'ятайте, що:

 • Чим триваліше займ, тим вище переплата;
 • При простроченні довгострокової позики на карту пені та штрафні санкції нараховуються у тому ж розмірі, що і для короткострокових мікропозик.

❓ Які МФО можуть запропонувати мені взяти взяти довгостроковий кредит?

В Україні можливість взяти гроші в кредит на карточку на довготривалий термін пропонує Moneyveo. У цієї МФО є послуга Кредит Comfort. Завдяки їй ви можете отримати кредит до 30000 гривень на термін до 18 тижнів. Як правило, МФО рідко надають позики більше ніж на 15000 гривень. Сам термін кредитування зазвичай не перевищує місяця. Окрім того, у Moneyveo є можливість пролонгації кредиту, що полегшує життя багатьом позичальникам.

❓ Як достроково погасити взяті на себе зобов'язання?

Припустимо, ви оформили кредит онлайн на 6 місяців, але хочете виплатити його раніше. За умови дострокового погашення пам'ятайте, що нараховані відсотки за весь час користування кредитом підлягають сплаті в повному обсязі, незалежно від дати внесення останнього платежу. Заздалегідь попередьте кредитора про бажання достроково погасити кредит. Краще це зробити в письмовому вигляді за 28 днів до внесення оплати або за кілька днів до дати чергового платежу, зазначеного в графіку;
Обов'язково візьміть довідку про відсутність претензій з боку мікрофінансової організації і про повне погашення боргових зобов'язань;
При остаточному розрахунку вносите гроші через касу в офісі або перерахуванням в особистому кабінеті. Так, ви зможете заощадити на додатковій комісії.