recredit рекредит лого

Кредит в ReCredit

Перший займ до 100000 грн під 0.25% в день

Повторний займ до 100000 грн під 0.25% в день

☆ Рейтинг: 1/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 10000 грн до 100000 грн (Перший займ до 100000 грн)
Термін: від 91 до 365 днів
Відсоткова ставка: 0.25...0.25 %
Швидкість видачі: 60 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік
Максимальний вік 65 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяДоступна пролонгація. За детальною інформацією зателефонуйте на гарячу лінію компанії.
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиУ разі несвоєчасної оплати кожного щомісячного платежу Позичальник оплачує штраф в розмірі 10% від розміру простроченого(-их) щомісячного (-их) платежу (-ів).

Про компанію ReCredit

Офіційний сайтrecredit.com.ua
Телефон гарячої лінії0 800 21-66-75
Електронна пошта info@recredit.com.ua
Юридична адреса1133, м. Київ, вул. Коновальця, 36Д

Як повернути кредит?

 • Через відділення будь-якого банку. Потрібно відвідати банк, надати реквізити організації (вони вказані на офіційному сайті, в розділі "Оплата кредиту"), внести суму оплати і отримати квитанцію про це.
 • В Приват24. Увійти в банкінг, вказати інформацію про компанію, оплатити кредит в онлайн-режимі.
 • Через особистий кабінет. В особистому кабінеті вказати суму оплати і через вже прив'язану банківську карту - оплатити позику за кілька хвилин.
 • Банківською картою. Можна оплатити в електронному гаманці або іншим способом, для якого знадобиться лише вказати реквізити МФО і банківської карти.
 • У терміналі Приватбанку. Знайти найближчий термінал самообслуговування, вказати реквізити ReCredit, внести готівкою кошти для оплати, отримати підтверджуючу квитанцію.

Переваги та особливості

 • Велика сума кредитування навіть при першому зверненні.
 • Швидкі гроші прямо на картку клієнта.
 • Маленькиа відсоткова ставка за користування (0,25% на день).
 • Можливість рефінансування мікрозаймів клієнта.
 • Захист особистих даних позичальника.
 • Проозорі умови та піклування про клієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ReCredit (РеКредит) – перша та єдина компанія в Україні, яка пропонує рефінансування мікрозаймів на суму до 100 000 гривень. Крім такої функції, користувачі мають можливість оформити кредит онлайн на карту без поручителів, застави, довідки про доходи та з поганою кредитною історією.

Зміст

Умови кредитування  ReCredit

Позику в компанії ReCredit можна оформити вибравши зручний кредитний продукт, їх всього 2, вони мають різні вимоги, а також умови з кредитування:

 • ReCredit – S. Сервіс ReCredit пропонує отримати від 10 000 до 30 000 гривень, такий варіант позики можна оформити в онлайн-режимі і отримати гроші на карту. Користувачу досить оплатити разову комісію в розмірі 7,5% від суми позики, вона утримується при перерахунку коштів, також щомісячна комісія буде всього 7,5% від суми кредиту. Важливо знати, що відсотки нараховуватимуться за фактичний термін користування коштами, крім цього, користувачі мають можливість оплатити кредит достроково без будь-яких комісій і штрафних санкцій.
 • ReCredit – L. Можна отримати від 30 000 до 100 000 гривень, таку позику можна оформити тільки в оффлайн-режимі, з підписанням паперового кредитного договору. Договір можна підписати в офісі ReCredit, також в найближчому магазині Vodafone або ж самостійно роздрукувати договір, підписати його та відправити Новою Поштою компанії. Позику можна отримати з одноразовою комісією в 7,5%, щомісячна сума процентної ставки буде 7,5% від суми кредиту. Відсотки будуть нараховуватися тільки за фактичний період користування, користувачам можна повернути таку позику достроково без штрафів і комісій.

Можна побачити, що ReCredit пропонує досить вигідні кредитні продукти, користувач може отримати як невеликиу позику на непередбачені потреби, так і продукт ReCredit – L, де можна взяти до 100 000 гривень на більші покупки або рефінансування. Умови позики ReCredit досить вигідні, користувач не буде переплачувати, крім цього, його не штрафуватимуть за дострокову оплату позики.

Вимоги до позичальника ReCredit

До користувачів ReCredit відносяться лояльно, з вимог, клієнту достатньо бути повнолітнім, мати доступ до Інтернету, з документів знадобитися:

 • Паспорт громадянина України;
 • Ідентифікаційний код платника податків;
 • Банківська карта для отримання грошей.

Карта для отримання кредиту може бути абсолютно будь-якого банку, від користувача не будуть вимагати зайвих довідок або доказів платоспроможності. У сервісі все відносяться лояльно до клієнтів, тому більше 97% позичальників тут отримують миттєве схвалення. Так як займ можна отримати всім повнолітнім громадянам України, то схвалення зможуть отримати навіть студенти, люди пенсійного віку, тимчасово безробітні, всім, кому потрібні терміново гроші, тощо.

Оформити кредит в ReCredit

recredit рекредит швидкі кредити

Швидкий кредит на карту в ReCredit можна оформити за лічені хвилини, клієнту досить буде виконати кілька простих кроків:

 1. Заповнити заявку, попередньо вказавши термін від 1 до 12 місяців, а також суму до 100 000 гривень. Протягом години з клієнтом зв’яжеться менеджер компанії ReCredit і задасть кілька уточнюючих питань;
 2. При позитивній відповіді, користувач підписує кредитний договір, якщо позика береться на суму більше ніж 25 000 гривень – договір потрібно підписувати на папері в офісі або самостійно, відправивши в подальшому його поштою;
 3. Після того як договір підписаний, користувач отримує гроші на свою банківську карту і використовує їх на свій розсуд.

Дуже зручним є те, що вся процедура проходить в онлайн-режимі, а гроші надходять відразу на карту будь-якого банку. Користувачеві не потрібно відвідувати офіс (якщо позика на суму не більше, ніж 30 000 гривень), а також чекати довго рішення по кредиту, все відбувається максимально швидко і зручно.

Відгуки про ReCredit

Компанія ReCredit допомогла з фінансами вже тисячам українців. Вона має успішні кейси рефінансування та купу задоволених клієнтів. Позичальники виділяють два головні плюси сервісу – велика максимальна сума кредитування та високий відсоток ухвалень. Для більш детальної інформації про послуги компанії пропонуємо звернутись за телефоном гарячої лінії ReCredit – 0 800 21-66-75.

Запитання та відповіді

Яка максимальна сума позики в ReCredit?

Максимальна сума позики в ReCredit - 100000 грн.

У якому віці можна отримати кредит в ReCredit?

Позику в ReCredit може отримати громадянин старший за 21 рік.

Який максимальний термін кредитування в ReCredit?

Максимальний термін кредитування ReCredit - 1 рік (365 діб)

Чи вигідно брати кредит в ReCredit?

Так. Компанія ReCredit пропонує позики з відсотковою ставкою від 0,25%/день, що вигідно виділяє її серед конкурентів. Для оформлення позики також не треба надавати довідку про доходи та мати офіційне працевлаштування.

Схожі пропозиції