Кредити онлайн за 60 хвилин

Банківські кредити за 60 хвилин – це не міф! Отримайте вигідний кредит у банку або кредитній компанії на суму до 750 000 гривень за 1 годину разом з рейтингом Finance Credit.

Процес оформлення банківського кредиту завжди асоціювався з довгим очікуванням рішення та чергами. Зараз все змінилось і більшість банків та часних кредитних компаній можуть надати кредит за 60 хвилин.

Процедура оформлення кредиту за 60 хвилин

Для отримання позики за 60 хвилин треба діяти по простому алгоритму:

  1. Визначитись з банком або кредитною компанією, сумою та терміном кредиту.
  2. Якщо банк або КК передбачає можливість попередньої подачі заявки через сайт або додаток на телефоні, підготуйтесь до заповнення анкети.
  3. Зберіть необхідні документи – Паспорт, ІПН, довідку про доходи за останні 6 місяців. Деякі банки вимагають додатково наявність поручителя або застави.
  4. Заповніть анкету вдома або зверніться до відділення.
  5. Чекайте рішення за кредитом.

Умови кредитування

За 60 хвилин сьогодні можна отримати будь-який споживчий кредит. Він може бути як цільовим, так і ні. Зазвичай, максимальна сума кредитування складає 500-750 тисяч гривень. Максимальний термін кредитування може сягати 84 місяців. Погашення боргу відбувається рівними частинами через касу банку або термінал. Погасити позику в кредитні організації можна за допомогою карти в особистому кабінеті. Відсоткова ставка рідко перевищує 200% річних.

Вимоги до позичальника

Отримати кредит за годину може людина, яка підходить під такі критерії:

  • вік від 21 до 65 років на момент подачі заявки;
  • стабільне працевлаштування на повний день впродовж останніх 6 місяців, ФОП або пенсія;
  • наявність паспорту громадянина України з відповідною реєстрацією;
  • ІПН;
  • хороша кредитна історія.

При оформленні позики у нагоді також стануть документи, які підтверджують наявність нерухомості або транспорту. Вони можуть бути додатковим обґрунтуванням вашого фінансового становища.