finhub фінхаб лого

Кредит в FinHub

Перший займ до 10000 грн під 0.37% в день

Повторний займ до 15000 грн під 0.37% в день

☆ Рейтинг: 1/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 1000 грн до 15000 грн (Перший займ до 10000 грн)
Термін: від 1 до 365 днів
Відсоткова ставка: 0.37...0.37 %
Швидкість видачі: 60 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік
Максимальний вік 65 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяПозичальник може підключити пролонгацію на термін, не перевищуючий термін кредитування, сплативши нараховані відсотки.
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиЗа прострочення платежу по кредиту нараховується штраф у розмірі 5% за кожен вихід в прострочення, а також комісія за перебування в простроченні розмір якої, дорівнює розміру комісії за користування кредитом.

Про компанію FinHub

Офіційний сайтfinhub.ua
Телефон гарячої лінії0800502346
Електронна пошта info@finhub.ua
Юридична адреса04073, м. Київ, Куренівський провулок, 17Ш

Як повернути кредит?

 • Використовувати карту і персональний кабінет. Цей спосіб найбільш швидкий, так як заборгованість можна погасити вдома, зробивши кілька кліків.
 • Оплатити в терміналі самообслуговування або терміналі Приватбанку. Якщо клієнт буде оплачувати кредит подібним чином, то йому потрібно врахувати, що кошти на рахунок компанії надійдуть протягом дня.
 • Оплатити в будь-якому з банків України. Цей спосіб не такий швидкий, так як компанія отримає платіж не раніше, ніж через 3 дні після оплати. Якщо клієнт вирішить оплачувати в банку, йому потрібно буде в призначенні платежу вказати номер ІПН або кредитного договору для того, щоб система змогла розпізнати платіж.
 • Онлайн банкінг. Тут не обійтися без реквізитів компанії і номера ІПН. Якщо клієнт буде слідувати підказкам системи, то з оплатою не виникне проблем.

Переваги та особливості

 • Прозорі умови. Тут немає прихованих комісій та нарахувань про які не знатиме позичальник, все дуже чесно і відкрито.
 • Зручний сервіс. Кредит в даному сервісі можна оформити навіть не виходячи з дому в онлайн-режимі, дуже зручно і просто.
 • Тут кожен позичальник може отримати суму до 10 000 гривень навіть без виписки з кредитної історії.
 • Мінімум документів. Тут не потрібно збирати пакети документів і довідок, лише паспорт та заповнення онлайн-анкети.
 • У Фінхаб оформити кредит на карту можна менш ніж за 15 хвилин. Заповнення заявки займе до 10-ти хвилин, а рішення по кредиту клієнт отримає менше ніж за хвилину.
 • ФінХаб пропонує маленьку денну відсоткову ставку за кредитом (0,37%), що робить послугу дуже доступною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

FinHub (Фінхаб) – це перший в Україні фінансовий оператор, який зміг об’єднати позичальників та інвесторів. При цьому простий громадянин може отримати кредит онлайн на карту так само, як і в інших МФО – без поручителів, застави та без довідки про доходи. Основна мета даного сервісу – вирішити фінансове питання позичальника і збільшити доходи інвестора. Таким чином позичальник швидко і вигідно отримує необхідну йому суму, а інвестор вигідно вкладає фінанси і при цьому заробляє без зусиль.

Зміст

Умови кредитування FinHub

ФінХаб пропонує зручні умови кредитування для простих громадян. Сума кредитування складає від 1 000 до 15 000 грн. Перший кредит можна оформити на 15 000 грн включно. Відсоткова ставка становить 0,37%. Термін кредитування – від 1 дня до 12 місяців.

Вимоги до позичальника FinHub

Оформити онлайн-кредит в FinHub, може абсолютно кожна людина, якій необхідні кошти, це може бути:

 • Студент на оплату навчання;
 • Пенсіонер для оплати комунальних послуг або медичного обслуговування;
 • Батьки в декреті;
 • Непрацюючі або неофіційно працевлаштовані.

Для оформлення онлайн-кредиту FinHub, позичальнику необхідно:

 • Мати паспорт і код ІПН;
 • Мати свою електронну пошту і номер телефону;
 • Власну банківську карту з будь-якого українського банку;
 • Бути старше 21 року.

Оформити кредит в FinHub

finhub фінхаб швидкі кредити

Щоб оформити позику онлайн на карту клієнта знадобитися доступ до Інтернету і банківська карта, а також виконати кілька простих кроків для реєстрації:

 1. Перше, що необхідно зробити позичальнику – це зайти на сайт і пройти нескладну реєстрацію в особистий кабінет. За допомогою входу в особистий кабінет FinHub клієнт надалі зможе стежити за статусом своєї заявки на кредит (або, якщо він інвестор, – зможе контролювати погашення за позику);
 2. Потім клієнтові необхідно вибрати на калькуляторі сайту необхідну суму і термін кредитування. Тут рекомендують орієнтуватися на власні фінансові зусилля і розраховувати на спокійну виплату однакової суми щомісяця;
 3. Далі потрібно заповнити невелику анкету, де потрібно вказати тільки достовірні дані без помилок. Навіть одна незначна помилка може погано вплинути на результат рішення;
 4. Потім клієнтові потрібно сфотографувати себе і свій паспорт, це дасть гарантію, що паспортом не скористався хтось інший;
 5. Далі потрібно вказати інформацію з банківської карти, вона може бути з будь-якого українського банку, але найголовніше щоб вона була іменною;
 6. Наступним кроком буде очікування рішення. Зазвичай рішення по статусу заявки приймаються дуже швидко, протягом однієї хвилини. Якщо клієнт все ж допустив кілька помилок у заповненні анкети або при реєстрації, то йому зателефонує консультант сервісу і уточнить деякі дані.

Клієнтові потрібно бути уважним, адже сервіс працює з 9: 00 до 20:00, тому якщо заявка була відправлена ​​в 20:00 то йому варто очікувати відповіді по заявці з 9:00 наступного дня.

Відгуки про FinHub

Не зважаючи на незвичайний формат компанії, відгуки від позичальників і інвесторів про ФінХаб дуже позитивні. Користувачі відмічають професійних підхід компанії до своїх обов’язків, приємне спілкування та малий відсоток відмов. Відсоткова ставка за кредитом дуже мала, що робить послугу кредитування доступною навіть для студентів та пенсіонерів. Із мінусів можна виділити не цілодобову роботу сервісу. Якщо клієнт хоче отримати більше інформації про послуги компанії, він може звернутись за телефоном гарячої лінії FinHub – 0800502346.

Запитання та відповіді

Хто може отримати кредит в FinHub?

FinHub надає кредити громадянам України, які досягли 21 року.

Яка максимальна сума позики в FinHub?

Максимальна сума займу в FinHub - 15000 грн.

Чи потрібно в FinHub надавати довідку про доходи?

Ні, FinHub не вимагає надання довідки про доходи чи якихось додаткових документів.

Які документи потрібні для отримання позики в FinHub?

Для отримання займу від FinHub достатньо надати паспорт та ІПН.

Схожі пропозиції