Кредит на відпочинок

Хочете поїхати у відпустку, але бракує фінансів? Кредит в МФО онлайн на карту або готівкою вирішить ваші проблеми. Візьміть кредит на тур в МФО на вигідних умовах і насолоджуйтесь відпочинком на морі.

Дозволити собі зробити невелику подорож в свою відпустку може зараз далеко не кожна сім’я навіть із середнім доходом. Один з варіантів вирішення цієї проблеми – взяти у знайомих грошові кошти в борг. Інший – звернутися в банки, що пропонують відпочинок за кордоном в кредит. Однак кількість таких пропозицій не така велика.

Отримання кредиту на відпочинок в банку

Можна безпосередньо звернутися до турфірми, в якій ви плануєте придбати путівку. Співробітники організації нададуть список банків, які з нею співпрацюють. Умови банків можуть відрізнятися розміром відсоткової ставки, величиною початкового внеску і іншими параметрами. Деякі банки пропонують програми, за якими можна оформити відпочинок в кредит без відсотків. При таких пропозиціях сума переплати по кредиту компенсується знижкою від турфірми. Дізнатися кращі умови по кредитам на відпочинок потенційний позичальник може, попередньо ознайомившись з пропозиціями банків. Це можна зробити, звернувшись в довідкові центри або офіси банків, вивчивши інформацію на їх сайтах, а також скориставшись пошуком споживчих кредитів. Оформити відпочинок на морі в кредит – звичайно, не найкращий і простий варіант отримання коштів, але тим сім’ям, у яких іншої можливості немає, варто звернути нього увагу.

Отримання кредиту на море в МФО

Варто зауважити, що кредит на відпочинок надають також небанківські структури, фінансові установи, які спеціалізуються на кредитуванні населення (мікрофінансові організації). Дані компанії працюють абсолютно легально і мають підтверджуючі це ліцензії, а також інші документи, видані державними органами.

Представлені на нашому сайті позики в МФО – це не безпосередньо банківські кредити на відпочинок, а позики на суми, за рахунок яких можна придбати путівку. Це абсолютно законно, тому що МФО не цікавляться цілю вашого займу і дозволяють розпоряджатись грошима так, як вам зручно.

Для того щоб гарантовано отримати кредит на подорож, рекомендується одночасно посилати заповнені анкети в кілька фінансових установ. Це істотно підвищує шанси на отримання позики.

Переваги кредиту на відпочинок в МФО

Придбання туру в кредит має ряд переваг:

  • мікрозайм дозволяє відпочити в будь-якій країні світу, не відкладаючи місяцями кошти, і не відмовляючи собі в комфорті;
  • отримати кредит можна в мінімальні терміни цілодобово з невеликим пакетом документів;
  • зручні акції та бонуси допоможуть істотно заощадити і при цьому відпочити в гарному готелі.

Кредит на тур дозволяє відправити на курорт не тільки дорослу працюючу людину, але і дитину або пенсіонера. У випадку з дитиною займ оформляється на одного з батьків.

Крім того, займ може отримати навіть людина з поганою кредитною історією.

Позика може бути оформлена на досить велику суму. Це дає можливість відпочити навіть на дуже екзотичному курорті, на який довелося б збирати роками.

Оформлення позики на подорож дозволяє поїхати відпочивати вже через кілька днів після подачі заповненої заявки до мікрофінансової організації.

FAQ

Хто може отримати кредит на відпочинок?

Позику на відмочинок може отримати повнолітній громадянин України, який може надати паспорт, ІПН та володіє власною карткою будь-якого українського банку.

Чи треба вказувати цільове призначення займу на відпочинок?

Ні, МФО не турбує цільове призначення кредиту, на відміну від банків. Клієнт може оформити кредит на будь-які свої цілі, не надаючи звітність до компанії.

Скільки грошей в борг можна отримати на відпочинок?

Частіше за все, МФО та кредитні компанії надають позики на 25-30 тисяч гривень. Але можна знайти організації, які можуть дати в борг кредит на 200 тисяч гривень.

На який термін можна оформити кредит на відпочинок?

В середньому, МФО надають позики на 30 днів. При цьому умови можуть різнитись - хтось пропонує кредити на 7-14 днів, а хтось - на 6 місяців або навіть рік.