miloan logo

Кредит в Miloan

Перший займ до 12000 грн під 0.01% в день

Повторний займ до 20000 грн під 1.9% в день

☆ Рейтинг: 98/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 500 грн до 15000 грн (Перший займ до 12000 грн)
Термін: від 1 до 30 днів
Відсоткова ставка: 1.2...1.9 %
Швидкість видачі: 5 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік, , , ,
Максимальний вік 70 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяЄ можливість продовжити термін кредитування на 3, 7 або 15 днів
Дострокове погашенняКомісія за дострокове погашення не нараховується
Штрафи2,5% в день

Про компанію Miloan

Офіційний сайтhttps://miloan.ua/
Телефон гарячої лінії+380443373667
Електронна пошта info@miloan.ua
Юридична адреса01135, м. Київ, вул Чорновола Вячеслава 12 пр.1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Умови кредитування в Мілоан

Умови кредитування в МФО МілоанМілоан — популярний і ліцензований сервіс для фізичних осіб, де можна взяти кредит з адекватними умовами і на хороший термін. Причому, судячи з відгуків, відсоток влаштовує більшість клієнтів. В Україні Мілоан надає свої кредитні послуги з 2016 року, про що говорять їх свідчення.

Відсоткова ставка в Мілоан

Відсоткова ставка в МілоанЗвичайно ж, перше, на що ви звертаєте увагу — це відсоток, під який вам дадуть кредит на банківську карту. Як ми вже сказали, умови у Мілоана досить прийнятні — якщо брати не більше 3000 в борг, відсоток складе всього 0.01.

Якщо ж вам потрібно більше грошей, на сайті є зручний і зрозумілий калькулятор, який розрахує вам відсоток на суму понад 3 тисяч, і його розмір на повторні позики в тому числі. До речі кажучи, переплата буде менше, якщо ви візьмете більше коштів.

Умови позики в кредит Miloan?

Кому надає гроші в кредит Miloan?Хто може взяти кредит онлайн? Обмеження і умови залежать від компанії. В одному МФО не можна брати кредит до 22 років, в іншому до 25, в третьому не дадуть ні копійки без довідки про доходи. Найчастіше з такою проблемою стикаються студенти, пенсіонери, люди з неофіційним працевлаштуванням, удаленщікі і фрілансери. Але Мілоан якісно вирішив цю проблему.

Тому ви зможете взяти гроші під відсоток, якщо:

 1. вам від 18 до 60, не більше й не менше
 2. у вас немає маси прострочених заборгованостей в інших МФО, банках, і в самому Мілоані
 3. володієте банківською картою, оформленої на ваше ім’я
 4. у вас з собою (поруч з вами) ІК і паспорт
  поруч телефон
 5. є доступ до інтернет-з’єднання
 6. можете сфотографуватися разом з документами

Озброївшись потрібними документами, вай-фаєм і смартфоном, ви пройдете процедуру з оформлення мікрокредиту швидше швидкого.

Порівняння Miloan з компаніями-конкурентами

Порівняння Miloan з компаніями-конкурентамиУ порівнянні з іншими сайтами з мікрокредитування, часу на оформлення йде більше. Хоча за багатьма відгуками помітно, що користувачі задоволені швидкістю обслуговування.Але все одно це відбувається вдома, грубо кажучи, на дивані, а не в банківській черзі. 0% (вірніше, 0.01) в день — ті умови, які мають далеко не всі компанії.

Термін — максимально тривалий (і короткий в тому числі, повернути гроші можна хоч на наступний день). Максимальна сума теж приємно радує: у багатьох МФО можна зайняти не більше 10000, а тут можна цілих 20000.

Особливі бонуси від компанії

бонуси мілоанПрипустимо, в минулому ви “нагрішили” не особливо чистими кредитними історіями і вам всюди відмовляють. Це не означає, що вам відмовлять в Miloan: якщо історія не повністю “чорна”, а просто недостатньо ідеальна для інших МФО — вам оформлять кредит. І це величезний плюс. Причому далеко не останній:

 • немає комісії за дострокове погашення (а це, іноді, найважливіший момент, яким керуються при виборі ресурсу для зайняття)
 • не потрібно надавати довідку про доходи (якраз ідеальний варіант для фрілансерів і працевлаштованих неофіційно)
 • пролонгація
 • швидке оформлення і переоформлення

Єдине, що необхідно — це вказати контактну особу, якій дзвонять в разі, якщо ви пропадете (хоча ми не думаємо про вас погано). Або ж просто для підтвердження вашої особистості в процесі реєстрації.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія є ліцензованою і має свідоцтво про реєстрацію з 2016 року. Вона успішно працює на ринку, надаючи громадянам фінансові послуги.

Miloan: свідоцтво про реєстрацію з 2016 року

Як взяти кредит в Мілоан

як взяти кредит в мілоанДля початку перейдіть за посиланням і почніть реєстрацію. Зверніть увагу на те, що незареєстровані в системі користувачі не зможуть скористатися послугами, навіть переглянути їх. Реєстрація на сайті зазвичай займає від 5 до 15 хвилин, все залежить від того, як швидко ви знайдете документи, що б вписати свої дані і оформити кредит.

miloan мілоан швидкі кредити

Реєстрація в Мілоан:

 1. Перед вами калькулятор. Першим кроком виберіть на ньому термін і суму позики.
 2. Далі натискаємо мишкою на функцію “Взяти кредит”. У верхньому правому куті з’явиться інформація, яка сповістить про найважливіші моменти процедури, розповість про умови майбутньої угоди.
 3. На сайті з’явиться анкета, яку вам належить заповнити українською: це і є реєстрація. Нічого складного, просто особисті дані про себе, основна інформація. Зверніть увагу ще раз, що мова заповнення — українська. Це обов’язкова умова.
 4. Коли ви зазначите номер телефону — отримаєте смс-повідомлення з кодом. Введіть його в потрібне поле.

Як покроково оформити позику

Як покроково оформити позикуПісля реєстрації заходимо на сайт. Вашій увазі представиться друга анкета, де має бути вказати трохи більше даних. Напишіть свій сімейний статус, номер і серію паспорта, кілька пропозицій / абзаців про себе: адреса прописки і місця проживання на даний момент, номер телефону

 • Завантажте власне фото, де ви тримаєте розкриті документи біля свого обличчя
 • Вкажіть доходи і витрати на місяць і дані про нерухомість, якою ви володієте
 • Після цього — імена та контакти двох осіб-поручителів — контактних осіб, які можуть підтвердити всю заповнену вами інформацію вище
 • Введіть номер банківської карти, яка буде прив’язана після “заморозки” суми приблизно в 1 гривню
  Чекайте підтвердження карти і реєстрації в цілому

Таким чином, ви стаєте клієнтом системи Miloan з можливістю отримати суму в кілька тисяч гривень під невеликий відсоток.

Інформація про схвалення кредиту (відбувається до п’яти хвилин, якщо не буде відмовлено) прийде повідомленням на вказаний вами в анкеті імейл адресу.

Чому можуть відмовити?

Чому можуть відмовити в кредиті мілоан?Так, онлайн-сервіси з кредитування теж можуть відмовити у видачі кредиту. Не варто відразу засмучуватися і втрачати надії на отримання кредиту. Є безліч причин, що впливають на цей фактор. Просто прочитайте наш огляд, що б усунути проблеми і взяти успішно кредит онлайн в Мілоане. Що може стати причиною відмови, як все переоформити — нижче відповіді на всі ці питання:

 1. Можливо, вам не варто переживати і нервувати, і вам ще підтвердять заявку. Просто в цей раз не “спрацювала” карта: “заглючить” онлайн-банкінг, або ж ви ввели не ті цифри, або у карти закінчився термін дії. Також можливо, що сума перевищує вказаний вами на карті кредитний ліміт оплати в інтернеті. Можна навіть оформити кредит без фото.
 2. Помилка в інформації іншого роду: знову ж таки, ввели не ту букву алфавіту/ числа в серії або номер паспорта, або ж пропустили якийсь знак.
 3. Наявність прострочених і невиплачених кредитів, в тому числі в цьому ж сервісі.
 4. Збій в системі: перевантажений домен або проблеми подібного роду, збої в роботі сайту. Служба підтримки усуває неполадки. Так що спробуйте ще раз.

Прострочення в Miloan: як бути

Прострочення в Miloan: як бутиІноді виплатити вчасно позичені гроші неможливо в силу таких обставин, як затримка зарплати, непередбачені витрати на, припустимо, ліки і так далі. Прострочені платежі — це накопичення відсотків, а іноді навіть і зіпсована кредитна історія. Але в житті трапляються форс-мажори. Що тоді робити? У таких випадках передбачено наступне:

 • Зверніться для початку на гарячу лінію
 • У підтримці вас проконсультують і підкажуть, як діяти далі

І зробити це потрібно відразу, як тільки ви зрозумієте, що у вас виникли труднощі з погашенням кредиту. Пам’ятайте про колекторах. Адже вам доведеться зіткнутися з ними, якщо будете ігнорувати терміни виплати. А в розмовах з колекторами приємного явно мало: вони можуть загрожувати, очорнити вас перед родичами — і це ще мінімальне зло. Плюс, ігноруючи і затримуючи виплати, ви ставите під приціл своїх близьких (адже саме їх ви вказуєте контактною особою).

На гарячій лінії вам підкажуть, які можливі варіанти, але найпростіший це пролонгація.
Реструктуризація боргу і пролонгація кредиту в Мілоан
Зазвичай компанія готова піти назустріч навіть у разі прострочення. Поясніть ситуацію і порадьтеся, як з неї вийти. Продовжіть термін кредиту — це дасть вам відмінну можливість уникнути штраф.

Реструктуризація в Мілоан поки що неможлива.

Запитання та відповіді

Який термін пролонгації в Miloan?

Термін продовження — 3, 7, 15 днів. Цілком пристойні тимчасові рамки, щоб розібратися з фінансовими труднощами і внести платіж. Вам просто потрібно буде заплатити за користування коштами, але ця сума менше, ніж відсоток за їх несвоєчасну сплату та зарахування на рахунок.

Як отримати промокод Miloan?

Система пропонує своїм клієнтам можливість отримати і використовувати промокод на акції і знижки. Промокодом найчастіше розігруються на сайті. Або висилаються індивідуально на пошту, яку ви вказали при реєстрації. Ввівши промокод, ви стаєте щасливчиком: можна скоротити відсоток ставки!

Чи може незареєстрований користувач взяти кредит?

Система видає кредити тільки тим користувачам, які підтвердили свої документи та особисті дані. Тому неможливо отримати позику без процедури реєстрації.

Чи надає Мілоан кредити пенсіонерам?

Компанія надає займи особам від 18 до 60 років з власною банківською картою.

Схожі пропозиції